Strony zawierające tag tir

BECKER Z217

2010-10-15 13:56
Becker Z217 to specjalistyczna nawigacja dla użytkowników pojazdów o większych gabarytach. Poruszanie się nietypowym pojazdem wymaga odpowiedniej nawigacji.
więcej
 

Nowa mapa dla kierowców ciężarówek - TIR

2010-07-29 11:24
Wersja TRUCK umożliwia włączenie trybu dla pojazdów ciężarowych, w którym użytkownik ma możliwość wprowadzenia istotnych parametrów swojego pojazdu, m. in. takich jak: maksymalna prędkość, masa całkowita, nacisk na oś, szczegółowe gabaryty pojazdu, czy też informacji o przewożonych materiałach niebezpiecznych, a także wiele innych. Dostarczenie tych danych umożliwia inteligentne poprowadzenie trasy z ominięciem odcinków na których przejazd pojazdu o danych parametrach jest niemożliwy. Najnowsze oprogramowanie zapewnia kierowcy możliwość przeglądnięcia wszystkich ograniczeń na mapie, bowiem zostały one tam naniesione w postaci łatwo rozpoznawalnych znaków drogowych. Informacje te widoczne są w programie zarówno podczas przeglądania mapy jak i w trakcie jazdy.
więcej
 

Garmin wprowadza Nuvi 465T - nawigację dla kierwców TIR !!!

2010-03-29 09:38
Nüvi 465T to urządzenie wprowadzone na polski rynek z końcem stycznia 2010 roku, przeznaczone w głównej mierze dla kierowców pojazdów o masie przekraczającej 3.5t (samochody dostawcze, autobusy, TIR-y, pojazdy z ładunkiem klasy ADR), zewnętrznie do złudzenia przypominające dobrze już znane modele z serii Nuvi 2xxW.
więcej
 
Strony: 1