Strony zawierające tag mapa

Nowa mapa dla kierowców ciężarówek - TIR

2010-07-29 11:24
Wersja TRUCK umożliwia włączenie trybu dla pojazdów ciężarowych, w którym użytkownik ma możliwość wprowadzenia istotnych parametrów swojego pojazdu, m. in. takich jak: maksymalna prędkość, masa całkowita, nacisk na oś, szczegółowe gabaryty pojazdu, czy też informacji o przewożonych materiałach niebezpiecznych, a także wiele innych. Dostarczenie tych danych umożliwia inteligentne poprowadzenie trasy z ominięciem odcinków na których przejazd pojazdu o danych parametrach jest niemożliwy. Najnowsze oprogramowanie zapewnia kierowcy możliwość przeglądnięcia wszystkich ograniczeń na mapie, bowiem zostały one tam naniesione w postaci łatwo rozpoznawalnych znaków drogowych. Informacje te widoczne są w programie zarówno podczas przeglądania mapy jak i w trakcie jazdy.
więcej
 

NavRoad Hugo – EKSTREMALNA MOC 900MHz !

2010-02-02 11:02
Absolutnym, bezprecedensowym wydarzeniem jest zastosowanie dwurdzeniowego procesora SIRF Prima 600MHz, wraz z 300MHz akceleratorem graficznym 3D, które oddają do dyspozycji, bajeczną wprost moc urządzenia, sięgającą w sumie 900MHz!!!! To wytoczenie potężnego działa na pole walki z nawet najbardziej skomplikowanymi zadaniami obliczeniowymi nawigacji . Dodatkowo szalę zwycięstwa na każdym polu działania systemu nawigacyjnego przechyla zastosowanie nowoczesnego, mającego również przy tej okazji swoją premierę, niezwykle czułego, 64- kanałowego(!) modułu GPS – SiRF V5.
więcej
 

Najnowsza wersja GPMapy TOPO v3 już dostępna

2009-08-11 11:10
W tym tygodniu pojawiła się długo wyczekiwana nowa wersja GPMapy Topo v3. GPMapa Topo jest mapą Polski przeznaczoną głównie do nawigacji turystycznej, z której można korzystać w produktach Garmin. Umożliwia automatyczne wyznaczanie tras przejazdu (autorouting) w urządzeniach Garmin GPS, a także wyszukiwanie obiektów oznaczonych na mapie. Automatyczne planowanie tras dotyczy sieci drogowej zawartej w mapie oraz szlaków rowerowych i pieszych. Wykorzystanie tych...
więcej
 

GPmapa TOPO – udostępniona darmowa aktualizacja

2009-05-06 12:50
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w ostatnich dniach grudnia 2008 roku pojawiła się w sprzedaży nowa wersja GPmapy TOPO. Nowa wersja uwzględnia uwagi zgłaszane przez użytkowników poprzedniej wersji mapy oferując o wiele więcej niezbędnych danych nawigacyjnych, zwłaszcza szlaków pieszych i rowerowych.
więcej
 
Strony: 1 | 2