Strony zawierające tag lokalizacja

Nowy lokalizator BLOW

2010-10-28 16:20
BLOW wprowadził na polski rynek lokalizator BLOW CCTR-700 - urządzenie do lokalizacji pojazdów. Niewielkie i odporne na warunki atmosferyczne urządzenie wyposażone w odbiornik GPS i moduł komunikacji GSM pozwala w każdej chwili określić pozycję pojazdu. Umożliwia również powiadomienie wyznaczonych numerów telefonicznych o wykryciu ruchu, przekroczeniu wyznaczonej strefy lub maksymalnej wyznaczonej prędkości.
więcej
 

Holux Tracker 005 - Osobisty lokalizator GPS w zegarku

2009-12-31 11:18
Pierwszy na polskim rynku lokalizator GPS w zegarku - Holux Tracker 005. Urządzenie posiada funkcje dużych lokalizatorów, ale dzięki nowoczesnej technologii mieści się w zegarku. Dzięki ciągłemu rozwojowi firmie Holux udało się stworzyć produkt, który pomimo małych rozmiarów potrafi zapewnić długi czas na baterii i dodatkowo jest wodoodporny. Zamknięcie całości w obudowie zegarka pozwala na łatwe i nierzucające się w oczy użytkowanie urządzenia przez dzieci i osoby starsze.
więcej
 

GPS GUARDIAN - Osobisty lokalizator GPS

2009-12-01 12:44
GPS GUARDIAN to system służący do monitoringu w czasie rzeczywistym dowolnych obiektów. Dzięki niemu możesz poznać aktualną pozycję i sprawdzić położenie obiektu w przeszłości.
więcej
 

GPS LOGISTIC - Profesjonalny monitoring GPS

2009-12-01 12:28
GPS LOGISTIC to system służący do monitoringu w czasie rzeczywistym dowolnych obiektów. Dzięki niemu możesz poznać aktualną pozycję i sprawdzić położenie obiektu w przeszłości.
więcej
 
Strony: 1 | 2