Wiadomości / Wydarzenia / NavRoad - nigdy więcej stania w korkach !

NavRoad - nigdy więcej stania w korkach !

2009-12-14 13:56  komentarze: 0
tagi: automapakorkinavroadtmc
ocena:
 


Korek to zmora wielu kierowców. Nie raz zdarzyło się nam utknąć w gigantycznym ogonku w czasie kiedy akurat mieliśmy coś ważnego do załatwienia. Stracony czas, pieniądze, nerwy, to kłopot każdego z nas, użytkowników dróg, związany z remontami, wypadkami i innymi zdarzeniami drogowymi, utrudniającymi ruch. W Polsce nie funkcjonuje system informacji o korkach TMC.

Problem istniał do dziś. Producentowi urządzeń NavRoad wspólnie z AutoMapą udało się jednak znaleźć rozwiązanie. Urządzenia NR460BT oraz NR560BF jako jedyne na rynku, dostępne z najnowszą wersją AutoMapy 6.0 , z systemem AutoMapa Traffic, ułatwiają unikanie korków, dzięki przesyłanym do nawigacji informacjom o aktualnej sytuacji na drogach.

Podróż samochodem wyposażonym w jeden z wymienionych modeli NavRoad’a to dostęp do bieżącej informacji o korkach spowodowanych np. remontem, wypadkiem lub złymi warunkami atmosferycznymi.

Urządzenia NavRoad NR460BT lub NR560BF wraz z AutoMapa Traffic można już dziś kupić w dobrych sklepach na terenie całej Polski.

 
 
Oceń artykuł:
64
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu