Wiadomości / Wydarzenia / NavRoad NR460BT i NR560BF - gigantyczny skok w przyszłość !

NavRoad NR460BT i NR560BF - gigantyczny skok w przyszłość !

2009-10-03 08:30  komentarze: 0
tagi: automapagpsnavroadnawigacja
ocena:
 

NOWOŚĆ: NavRoad NR460BT i NR560BF - gigantyczny skok w przyszłość !

Czy wyobrażasz sobie sytuację w której dojeżdżając do nowego miasta, jeszcze w samochodzie, w trybie rzeczywistym, natychmiast gdy tego potrzebujesz, otrzymujesz informacje nt.: bieżącej sytuacji na drodze, istniejących w pobliżu restauracjach, serwowanych tam daniach, opiniach klientów lub o pogodzie którą na miejscu zastaniesz.

To tylko niektóre cenne dane, które mogą być udostępniane dzięki wykonanym w najnowszej technologii, przełomowym dla rynku nawigacji GPS rozwiązaniom, korzystającym z internetu. Funkcjonalność ta, już wkrótce, dostępna będzie z modułem Traffic oprogramowaniu instalowanym na urządzeniach NavRoad.

Wyposażone w komunikację Bluetooth, najwyższej jakości urządzenia, wykorzystujące telefon jako modem, otwierają nieograniczone możliwości korzystania z zasobów internetowych podczas jazdy samochodem. Nikogo nie trzeba przekonywać do zysków jakie niesie za sobą dobrze zorganizowany czas w oparciu o najświeższe, rzetelne, natychmiast dostępne informacje o sytuacji na drogach, remontach i korkach. otrzymane bez konieczności przerywania podróży. To korzyść którą nie sposób pogardzić w dzisiejszym świecie, w którym czas jest w stałym deficycie.

Urządzenia wyposażone zostały w system Windows CE 5.0 Proffesional (wybrane wersje), na platformie którego działa przeglądarka Internet Explorer 6.0 umożliwiająca swobodne przeglądanie stron WWW. W rezultacie zyskujemy dostęp do wykorzystania czasu podróży np. do: przeglądania najświeższej prasy, regulowania płatności, oglądania polecanego przez znajomego filmiku na youtube, zapoznania się z fabułą kolejnego odcinka serialu zamieszczonego na stronie nadawcy telewizyjnego, odnalezienia składników potrzebnych do przyrządzenia łososia w migdałach a wszystko to na dużym panoramicznym LCD o rozmiarze 4.3” lub 5” (480x272). Urządzenia obsługują Java Script oraz SSL/TLS. Nowe urządzenia umożliwiają korzystanie z dodatkowych punktów POI. Przydatny może okazać się również transmiter FM, w sytuacji gdy preferujemy dźwięki wydobywające się z głośników samochodowych (dotyczy modelu NR560BF).

Oprócz nieograniczonych możliwości jakie niesie ze sobą możliwość połączenia z Internetem, innowacyjne produkty charakteryzuje, dobrze znana już dotychczasowym użytkownikom, najwyższa jakość funkcjonowania i wykonania, uzyskana dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji najwyżej cenionych, sprawdzonych, niezawodnych komponentów.

Wyposażenie urządzeń w technologię komunikacji Bluetooth umożliwia korzystne przejęcie przez nawigację funkcji telefonu. Urządzenie dysponuje wówczas przejętą z telefonu książką telefoniczną oraz informacjami nt. historii połączeń oraz działa jako zestaw głośnomówiący.

Nowe urządzenia tak jak ich wysoko oceniani poprzednicy wyposażone zostały w aktywne stacje dokujące, bardzo wygodne uchwyty.

NavRoad 460 BT i 560 BF różnią się między sobą wielkością wyświetlacza oraz ilością dodatkowej pamięci. W pierwszym przypadku mamy do czynienia z ekranem dotykowym o wielkości 4,3”oraz pamięcią 1Gb, jeśli chodzi o model 560 BF to został on wyposażony w duży 5” ekran i dysponuje pamięcią 2 Gb.

Są to kolejne produkty ugruntowujące pozycje marki NavRoad na czele urządzeń nawigacyjnych w kategorii wysoko niezawodnych, funkcjonalnych oraz innowacyjnych rozwiązań. Przeznaczone są dla wymagających użytkowników, którego nie stać na topienie środków na zakup słabej jakości „najtańszych” urządzeń.

Nowe urządzenia NavRoad to inwestycja, która zwróci się szybciej niż przypuszczasz i spowoduje, że będziesz zastanawiać się jak można było do tej pory obejść się bez nich.

Wszystkie urządzenia NavRoad są objęte 2-letnia gwarancja „door-to-door”.

 
 
Oceń artykuł:
62
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu