Wiadomości / Nowości / Przełomowa nawigacja NavRoad DUXO !!!

Przełomowa nawigacja NavRoad DUXO !!!

2011-07-27 12:38  komentarze: 0
tagi: duxogpsnavroadnawigacja
ocena:
 

DUXO to nawigacja, o której w żadnym wypadku nie można powiedzieć, że jest zwyczajna. Jest przełomowym rozwiązaniem w wielu aspektach.

Model ten, to wielofunkcyjne urządzenie, potrafiące zastąpić niejeden przedmiot codziennego użytku.

Połączenie pełnej funkcjonalności zestawu do nawigacji GPS z pełną funkcjonalnością telefonu komórkowego, wyposażonego w kartę SIM wraz z platformą do szerokiej działalności w sieci Internet to tylko niektóre z ogromnych możliwości nowego urządzenia, które ma olbrzymie szanse na objęcie fotelu lidera rynku nawigacji w tym roku.

Nazwa urządzenia budzi pozytywne skojarzenie z taką właśnie pozycją. (łac DUX oznacza lider).

Najnowszy NavRoad może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla osób, które oczekują sprawnej nawigacji do obsługi programu AutoMapa. Powody do zadowolenia mogą mieć osoby, które zamierzają pobierać informację online o aktualnej sytuacji na drogach. Urządzenie zostało wyposażone w gniazdo karty SIM. Dzięki temu użytkownik ma możliwość łączenia się z Internetem niezależnie od telefonu i połączenia Bluetooth .

Dane pobrane online z serwera AutoMapa, zapewniają przejazd najszybszą aktualnie trasą. Użytkownik nie musi już obawiać się korków, remontów, wypadków czy też innych zdarzeń wydłużających czas podróży.

Bogato wyposażony model oferuje połączenie WiFi oraz GPRS. Oznacza to możliwość korzystania z Internetu o szybkości nawet do 54 Mb/s.

Dostępna z poziomu menu głównego przeglądarka umożliwia m.in. otwieranie stron internetowych, obsługę poczty elektronicznej itp.

Korzyść takiego rozwiązania można odnieść np. w sytuacji gdy zamierzamy szybko odnaleźć znajdujące się w pobliżu parkingi, restauracje, stacje benzynowe, kina itp. Oprócz odnalezienia tych miejsc istnieje możliwość odszukania opinii o danym miejscu, repertuaru itd. Funkcje informacyjne przeglądarki uzupełniają funkcje rozrywkowe.

Innym rodzaj atrakcji zapewniają tzw. dodatki. Znajdują się tutaj gry oraz e-book. Oprócz gier rozrywkę mogą stanowić dostępne dzięki przeglądarce internetowej najpopularniejsze portale społecznościowe, takie jak: facebook, nasza-klasa itp. Przydatne w podróży dodatki to kalkulator oraz kalendarz, z możliwością zapisywania zadań oraz informacji o planowanych spotkaniach.

Godne uwagi jest zaawansowane technologicznie wyposażenie sprzętowe nowego modelu. Bardzo wydajny procesor 600 MHz oraz 128MB pamięci zapewniają płynną pracę systemu oraz oferują doskonałą platformę dla instalacji najbardziej popularnych programów nawigacyjnych. 2GB pamięci wbudowanej pozwalają na przechowywanie plików ze zdjęciami, filmami, muzyką itp.

Ekran o rozdzielczości 800x480 to dotychczas rzadko stosowane rozwiązanie dla nawigacji 5 calowych. Pozwala on na oglądanie wyraźnego i dobrze oddającego szczegóły obrazu. Ma to znaczenie zarówno przy wyświetlaniu map jak i w przypadku oglądania filmów czy też zdjęć.

Oprócz odtwarzania filmów, przeglądania zdjęć, nawigacja umożliwia odsłuchiwanie ulubionych utworów muzycznych za pomocą odtwarzacza muzyki.

Plików muzycznych, jak również komunikatów nawigacji można słuchać przez głośniki samochodowe przy użyciu transmitera FM.

Urządzenie charakteryzuje odblokowany system operacyjny gotowy do instalacji przez użytkownika dowolnych aplikacji.

Nawigacja w mgnieniu oka może zamienić się w telefon komórkowy. Specjalna konstrukcja nawigacji, umieszczone na obudowie głośniki oraz mikrofon umożliwiają korzystanie z urządzenia w sposób identyczny jak to ma miejsce w przypadku telefonu komórkowego. Trzymając pionowo, przy uchu DUXO , można komfortowo, dyskretnie prowadzić rozmowę telefoniczną. W razie potrzeby istnieje możliwość szybkiego przełączenia trybu na zestaw głośnomówiący. Do dyspozycji użytkownika jest ekran do pisania, przeglądania, edycji smsów. Dostępna jest również historia połączeń, książka telefoniczna oraz edycja kontaktów.

Wyposażając nowy model w kartę SIM użytkownik może zapomnieć o konieczności noszenia ze sobą nawigacji, telefonu komórkowego, laptopa, organizera, ulubionych zdjęć w portfelu. Wszystkie te funkcje przejmuje DUXO.

Czas zaoszczędzony dzięki omijaniu korków, mniejszy wydatek, sporo miejsca w torbie, to tylko nieliczne z korzyści oferowanych przez nowe urządzenie NavRoad.

 
 
 
Oceń artykuł:
252
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu