Wiadomości / Nowości / TomTom GO LIVE 1000

TomTom GO LIVE 1000

2011-07-05 12:11  komentarze: 0
tagi: gpsnawigacjatomtom
ocena:
 


Najnowsze nawigacje TomTom serii GO LIVE są już dostępne w Polsce. Seria GO LIVE oferuje usługę TomTom HD Traffic w ramach usługi LIVE, nowoczesny interfejs oraz antyodblaskowy ekran Fluid Touch. TomTom przedstawił GO LIVE 1000 z ekranem 4,3 cala i GO LIVE 1005 z ekranem 5 cali.

 TomTom GO LIVE 1000 i GO LIVE 1005 są pierwszymi nawigacjami firmy TomTom oferującymi usługę LIVE. Dzięki wykorzystaniu technologii TomTom HD Traffic, informuje ona o aktualnej sytuacji na drogach. TomTom HD Traffic dostarcza kluczowych informacji na temat korków i robót drogowych, które mogą pomóc wytyczyć krótszą trasę pozwalającą na skrócenie czasu podróży nawet do 15 proc. Informacje te dzięki stałemu połączeniu z internetem są uaktualniane co 2 minuty.
 

Dodatkowo usługa LIVE daje możliwość sprawdzenia prognozy pogody w aktualnym miejscu, jak i na całej planowanej trasie podróży. Co więcej, seria GO LIVE poinformuje nas o fotoradarach znajdujących się na trasie. Dodatkowo stałe połączenie z internetem daje możliwość korzystania z wyszukiwarki Google, aby znaleźć pobliskie sklepy i punkty usługowe. Usługa Live jest dostępna za darmo przez rok dla każdego urządzenia GO LIVE 1000 oraz GO LIVE 1005.

 Nowa seria GO LIVE została także wyposażona w ergonomiczny system mocowania TomTom. Magnetyczny uchwyt Easy Click pozwala na mocowanie i zdejmowanie urządzenia nawigacyjnego w prosty i wygodny sposób. Wystarczy zbliżyć urządzenie GO LIVE do stacji dokującej, aby zostało ono podłączone.

 
 
Oceń artykuł:
251
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu