Produkty / Garmin Montana 600

Garmin Montana 600

2011-06-05 15:01  komentarze: 0
tagi: garminmontananawigacja
Cena: nieznana
ocena:
 


Zabierz je ze sobą na wędrówkę. Użyj go podczas polowania. Weź je na wyprawę łodzią. Urządzenie Montana 600 jest wyposażone w duży, 4-calowy kolorowy ekran dotykowy działający w dwóch położeniach i obsługuje opcje wielu map. Urządzenie Montana jest wyposażone w 3-osiowy kompas z kompensacją nachylenia oraz wysokościomierz barometryczny. Kup uchwyt samochodowy i mapę City Navigator NT®, aby otrzymywać szczegółowe, wymawiane wskazówki dojazdu. Jest duże. Jest uniwersalne. Jest wytrzymałe. Zasłużyło sobie na nazwę „Montana”.

 Wyświetlaj na dużym ekranie

Montana: Zobacz, jak to działa.

Urządzenie Montana 600 jest wyposażone w bardzo duży, czytelny nawet w pełnym słońcu ekran dotykowy 4”, który zapewnia wyraziste, udoskonalone kolory i wyświetla obrazy o wysokiej rozdzielczości. Jego interfejs jest prosty w użyciu, więc można spędzić więcej czasu na rozkoszowaniu się przyrodą a mniej na szukaniu informacji.

Dzięki swojej wytrzymałości i wodoszczelności urządzenie Montana 600 jest odporne na działanie warunków atmosferycznych. Niestraszne mu wyboje, kurz, brud, wilgotność ani woda. Niezależnie od okoliczności — na wodzie, w samochodzie turystycznym czy w pojeździe terenowym — Montana jest w swoim żywiole. 

Możesz pojechać w dowolne miejsce.

Dzięki zestawowi zgodnych uchwytów urządzenie do spersonalizowanej nawigacji Montana 600 doskonale nadaje się do zastosowania w pojazdach terenowych i na łodziach jako urządzenie ręczne lub w uchwycie samochodowym. Aby otrzymywać szczegółowe wskazówki nawigacyjne, należy stosować mapy City Navigator z użyciem uchwytu samochodowego lub wzmocnionego uchwytu do motocykli i pojazdów terenowych.

Urządzenie Montana zaprowadzi Cię tam, gdzie chcesz — jest wyposażone w odpowiednie mapy i uchwyty.

Dojedziesz wszędzie.

Dodawanie nowych map jest proste dzięki dużemu wyborowi szczegółowych map topograficznych, morskich i drogowych firmy Garmin. Za pomocą gniazda kart microSD™ w urządzeniu Montana 600 możesz wczytać mapy TOPO 24K i wyruszyć na szlak albo włożyć karty z fabrycznie załadowanymi mapami BlueChart g2, aby wspaniale spędzić czas na wodzie, lub z mapami City Navigator, aby wyznaczać szczegółowe trasy (zobacz zgodne mapy w karcie „Mapy”).

Montana 600 obsługuje także usługę BirdsEye™ Satellite Imagery (wymagana subskrypcja), która pozwala pobierać obrazy satelitarne i integrować je z własnymi mapami. Ponadto urządzenie Montana jest zgodne z darmowym oprogramowaniem Własne mapy, które przekształca mapy tradycyjne i elektroniczne do postaci, w której można je pobrać do urządzenia.

Przesyłanie bezprzewodowe

Za pomocą urządzenia Montana 600 można bezprzewodowo udostępniać punkty, trasy i skrzynki użytkownikom innych zgodnych urządzeń GPS firmy Garmin. Dzięki temu znajomi mogą wypróbować Twoją ulubioną wędrówkę lub skrzynkę — zacznij zabawę, naciskając „Wyślij”, aby przesłać informacje do podobnych urządzeń.

Znaj swoją pozycję

Dzięki bardzo czułemu modułowi GPS z systemem WAAS i funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix™ w oparciu o sygnał satelitarny urządzenie Montana 600 szybko i precyzyjnie ustala pozycję użytkownika oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach.

Korzyści są oczywiste — bez względu na to, czy znajdujesz się w gęstym lesie, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, urządzenie Montana 600 pomoże Ci odnaleźć drogę zawsze wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

Łatwa nawigacja

Urządzenie Montana 600 posiada wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia, który wskazuje kierunek nawet wtedy, gdy się nie przemieszczasz i nie trzymasz urządzenia poziomo. Natomiast wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz.

Można go również użyć do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić prognozowanie zmieniających się warunków pogodowych.

Podwój swoją moc

Urządzenie Montana 600 jest wyposażone w jedyny w swoim rodzaju system podwójnych baterii. W zależności od potrzeb można wybrać albo opcję korzystania z baterii litowo-jonowych, albo tradycyjnych baterii alkalicznych AA.

Znajdź przyjemność

Urządzenie Montana 600 obsługuje pliki GPX pobrane ze strony geocaching, które umożliwiają ładowanie skrzynek i innych szczegółów bezpośrednio do urządzenia. Odwiedź stronę OpenCaching.com, aby rozpocząć przygodę z geocachingiem. Rezygnując z map drukowanych, nie tylko pomagasz chronić środowisko, ale także zwiększasz efektywność.

Model Montana 600 zapisuje i wyświetla kluczowe informacje, w tym pozycję, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz drukowania! Wystarczy przesłać plik GPX do urządzenia i rozpocząć polowanie na ukryte skrzynki ze skarbami.

 Dane techniczne:


Wymiary urządzenia:
7,48 x 14,42 x 3,64 cm (2,9 x 5,7 x 1,4 cala)
Wymiary wyświetlacza, SZER x WYS:
5,06 x 8,93 cm (2 x 3,5 cala) (szer. x wys.); przekątna 4 cale (10,2 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza:
272 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza:
jasny, odblaskowo-przezroczysty ekran TFT (65 tys. kolorów), działający w dwóch położeniach ekran dotykowy, czytelny w pełnym słońcu
Waga::
zasilanie dołączoną baterią litowo-jonową (289 g) lub trzema bateriami typu AA (333 g) (do nabycia osobno)
Typ baterii:
bateria litowo-jonowa (w zestawie) lub 3 baterie AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe
Czas pracy na baterii:
do 16 godzin (bateria litowo-jonowa); do 22 godzin (baterie AA)
Wodoodporny:
tak (IPX7)
Odbiornik wysokiej czułości:
tak
Interfejs PC:
zgodność z USB 2.0 i NMEA 0183
Mapa bazowa:
Tak
Wgrywanie map dodatkowych:
Tak
Slot kart pamięci:
Karta microSD™ (do nabycia osobno)
Waypointy:
2000
Trasy:
200
Wbudowana pamięć RAM:
3 GB
Automatyczne wyznaczanie tras:
tak (z opcjonalnymi mapami z szczegółowymi drogami)
Kompas elektroniczny:
tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
Wysokosciomierz ciśnieniowy:
Tak
Geocaching:
Tak
info o położeniu słońca i księżyca::
Tak
Obliczanie powierzchni:
Tak
Obsługa baz własnych punktów POI:
Tak
Transfer pomiędzy urządzeniami:
Tak
Przeglądarka obrazów:
Tak
Krzywe pływów:
Tak
Kalendarz pór połowów i polowań:
Tak

 
 
Oceń produkt:
249
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu