Produkty / Garmin Forerunner 610

Garmin Forerunner 610

2011-05-24 19:37  komentarze: 0
tagi: forerunnergarmintrening
Cena: nieznana
ocena:
 


Pierwsze urządzenie GPS dla biegaczy zakładane na nadgarstek, które zmieniło oblicze biegania. Wystarczy dotknięcie lub przesunięcie palcem po ekranie, by móc rozpocząć bieg, którego szczegóły będą rejestrowane przez urządzenie Forerunner 610.

Szybszy o dotyk

Forerunner 610 oferuje kilka sposobów na uzyskanie dostępu do danych treningowych. Przesuwając palcem po ekranie i przewijając jego zawartość, można z łatwością dostosować ustawienia, przejrzeć historię biegów i wiele innych. Wystarczy szybkie dotknięcie ekranu, aby przejść do następnej strony treningu w celu wyświetlenia większej ilości danych.

Oprócz eleganckiego wyglądu, ekran dotykowy urządzenia 610 jest wyjątkowo wytrzymały i funkcjonalny. Urządzeniu 610 nie straszny jest deszcz, pot ani ochlapanie wodą — jest to jednocześnie przyrząd tak czuły, że można z niego korzystać w rękawiczkach do biegania.

Lider grupy

Za gładką, szklaną powierzchnią kryje się zegarek, który stawi z Tobą czoło wszystkim wyzwaniom. Urządzenie 610 dostarcza dokładnych danych dotyczących dystansu, tempa, pozycji GPS, tętna¹, kalorii i wielu innych parametrów. Umożliwia ono nawet powrót do punktu startowego biegu, dzięki czemu można poznawać nowe trasy, zawsze odnajdując drogę powrotną.

Zaawansowane funkcje

Narzędzia treningowe, takie jak nowa funkcja Virtual Racer™, mogą zmienić każdy trening w wirtualny wyścig. Funkcja pozwala ścigać się z poprzednimi najlepszymi wynikami lub spróbować pobić najlepszy wynik dla dowolnych aktywności przesłanych na stronę Garmin Connect™. Funkcja Virtual Racer uwzględnia zmienne prędkości i zaistniałe warunki w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można naprawdę ścigać się ze swoim przeciwnikiem. Można także skorzystać z funkcji Virtual Partner® i porównać swoje wyniki z ustalonym przez siebie stałym tempem. Forerunner 610 oferuje także alerty wibracyjne z możliwością dostosowania, które można zastosować dla dystansu, kalorii, tętna lub rytmu. Po osiągnięciu wartości docelowych urządzenie delikatnie zawibruje.

Training Effect

Czas na zegarek sportowy, który pozwoli ćwiczyć nie tyle ciężej, co w bardziej świadomy sposób — model 610 pozwala to osiągnąć. To pierwszy zegarek sportowy z funkcją Training Effect firmy Firstbeat. Funkcja Training Effect mierzy wpływ ćwiczeń na sprawność aerobową, co pozwala ćwiczyć skuteczniej. Efekt treningu jest obliczany w oparciu o Twój profil użytkownika, tętno i stopień trudności aktywności. Urządzenie 610 oferuje także możliwość dostosowania stref tętna, alertów i spalania kalorii na podstawie tętna.

Zapisuj, analizuj i udostępniaj

Kiedy użytkownik kończy trening, Forerunner 610 pracuje nadal. Gdy zegarek znajdzie się w pobliżu komputera, przesyła bezprzewodowo dane o biegach do serwisu Garmin Connect™, dzięki czemu użytkownik będzie mógł przeanalizować bieg w dowolnym momencie. Zegarek wykorzystuje bezprzewodową technologię ANT+™ oraz dołączony do zestawu moduł USB. Bez kabli, bez ręcznego przesyłania, bez wysiłku. W serwisie Garmin Connect można przeglądać swoją aktywność na mapie, wyświetlać podziały okrążeń i przeglądać aktywności innych użytkowników. Serwis Garmin Connect jest zgodny z komputerami Mac® i PC.  

Dane techniczne:

 

Wymiary urządzenia:
4,57 x 6,35 x 1,42 cm (1,80 x 2,50 x 0,56 cala)
Rozmiar wyświetlacza:
przekątna 2,54 cm (1,0 cala)
Waga:
72 g (2,54 uncji)
Typ baterii:
bateria litowo-jonowa
Czas pracy na baterii:
4 tygodnie w trybie oszczędzania energii, 8 godzin w trybie treningu
Wodoodporny:
tak (IPX7)
Odbiornik wysokiej czułości:
tak
Udostępnia funkcje GPS:
tak
Historia okrążeń:
1000 okrążeń
Waypointy:
100
Trasy:
0
Wysokosciomierz ciśnieniowy:
nie
Transfer pomiędzy urządzeniami:
nie
Miernik tętna:
tak (niektóre wersje)
Prędkość:
tak (opcjonalnie)
Foot pod:
tak (opcjonalnie)
Automatyczna synchronizacja danych z PC:
tak
Oprogramowanie Garmin Training Centre:
tak
Funkcja wirtualnego partnera:
tak
Funkcja współzawodnictwa z wcześniej zarejestrowanymi partnerami treningu:
nie
Autopauza (zatrzymanie i wznowienie stopera w zależności od prędkości):
tak
Automatyczne zliczanie okrążeń:
tak
Funkcja Autoscroll (automatyczna zmiana wyświetlanych partnerów treningu):
tak
Obsługa kilku sportów:
nie
Treningi zaawansowane (własne treningi budowane w oparciu o cele do osiągnięcia):
tak
Miernik wysiłku z alarmem:
tak (tylko do zaawansowanych treningów)
Miernik czasu z alarmem:
tak (tylko do zaawansowanych treningów)
Przerwy treningowe:
tak
Możliwość dostosywania wyświetlanych danych:
tak
Miernik mocy:
nie
Obliczanie spalania kalorii:
tak
Garmin Connect:
tak
Trening w strefach:
tak
Kompatybilność z czujnikami mocy ANT+:
nie

 
 
Oceń produkt:
247
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu