Produkty / BLOW GPS43Vbt

BLOW GPS43Vbt

2010-10-08 16:44  komentarze: 0
tagi: nawigacja gps blow
Cena: 529,00 zł zobacz w sklepie
ocena:
 


Nawigacja BLOW CAR SYSTEM jest nową marką nawigacyjną doskonale wypełniającą zapotrzebowanie rynkowe na urządzenia nawigacyjne wielofunkcyjne, dobre jakościowo, z bardzo popularną AutoMapą a na dodatek w dobrej cenie!
Menu nawigacji jest proste. Łatwo można odnaleźć opcje, które są aktualnie potrzebne. Aby wyznaczyć drogę wystarczy w kilku dotknięciach ekranu wskazać cel podróży (palcem lub specjalnym rysikiem). Nowoczesny procesor zapewnia płynną pracę urządzenia oraz szybkie wyznaczanie tras.
Urządzenie BLOW to nie tylko nawigacja! Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym może służyć jako multimedialne centrum rozrywki. Można na nim odtwarzać filmy oraz słuchać ulubionej muzyki (również za pośrednictwem radioodtwarzacza samochodowego) jak i oglądać zdjęcia.
Model GPS43Vbt został wyposażony w Bluetooth umożliwiający radiową łączność z urządzeniem. Dzięki temu mamy możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych bez użycia zestawu słuchawkowego. Nawigacja ta posiada także transmiter FM przez który możemy przesyłać falami radiowymi dźwięk z nawigacji do odbiornika radiowego.

GPS43Vbt posiada bardzo dokładny odbiornik GPS SiRF Star 3i+, który potrafi określić położenie z dokładnością do kilku metrów. Model wzbogacony o pamięć wewnętrzną 2GB, wyłącznik ON-OFF, oraz możliwość przeglądania   stron www.
Nie znajdziecie Państwo na polskim rynku nawigacji: w tak dobrej cenie z Auto Mapą (najbardziej lubianym i sprawdzonym oprogramowaniem mapy), bluetooth'em, nadajnikiem FM i przeglądarką audio i wideo!

MOŻLIWOŚĆ PRZEGLĄDANIA INTERNETU POPRZEZ POŁĄCZENIE BLUETOOTH !!!
DANE TECHNICZNE:

Procesor Centrality atlas III 400MHz / Samsung 2440
Pamięć ROM 2 GB NandFlash
Pamięć RAM 64 MB SDRam
Rozszerzenie pamięci czytnik kart SD / SDHC
System operacyjny Microsoft? Windows CE 5.0
Moduł GPS SiRF4410
Dodatkowe inforamcje Bluetooth 2.0, Transmiter FM,
Bateria Wbudowany akumulator Li-Ion,
Wyświetlacz 4.3" QVGA TFT LCD
Rozdzielczość 480 x 272
Odtwarzane formaty video WMV9, DivX 5.0, 4.0, 3.11, XVid, MPEG2, AVI
Audio Wbudowany głośnik oraz wysokiej czułości mikrofon
Wymiary 125 x 82 x 15 mm

 
 
Oceń produkt:
132
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu