Produkty / TRAK GPS-530BTA

TRAK GPS-530BTA

2010-09-28 16:34  komentarze: 0
tagi: gpsnawigacjatrak
Cena: 769,00 zł zobacz w sklepie
ocena:
 


Ekran dotykowy LCD 5,0" o rozdzielczości 480x272 pix
Bardzo duży i czytelny ekran, a zarazem niewielkie wymiary urządzenia
Najszybszy procesor Atlas Sirf IV 500Mhz
Ze zintegrowaną 30-o kanałową anteną GPS
Wejście AV
Możliwość podłączenia kamery cofania i wyświetlania obrazu na ekranie
Moduł BlueTooth
Pozwala łączyć się z telefonem i korzystać z funkcji hands free
FM Transmiter
Możliwość odtwarzania dźwięków na zewnętrznych głośnikach
Odtwarzanie plików multimedialnych
MP3, WMA, WAV, WMV, AVI, SWF, JPG, BMP, TXT
Wbudowany czytnik kart SD/MMC
Obsługa kart to 8 GB (w tym SDHC)

GPS-530 to najnowszy model nawigacji oferowany przez TRAK, zarazem kolejny z serii 500, z ekranem dotykowym o przekątnej 5". Tym razem ekran został zintegrowany z przednią obudową tworzą one razem jednolitą powierzchnię Urządzenie wyposażono w bardzo szybki procesor Atlas SiRF IV 500Mhz z zintegrowaną 30 kanałową anteną GPS zapewnia urządzeniu szybką i bez awaryjną pracę. GPS-530 oparty jest na systemie Windows CE 6.0, dzięki czemu posiada liczne funkcje multimedialne, takie jak odtwarzacz muzyki, odtwarzacz video oraz flash. Dodatkowo posiada wbudowany kalendarz, notatnik, kalkulator oraz gry. Urządzenie oferowane z mapami NAViGO EU oraz NAViGO PL w najnowszych wersjach 9i.

Nowościami w ofercie Trak są dostępne w GPS-530 dodatkowe funkcje pozwalające rozszerzyć możliwości urządzenia do nawigacji. Dzięki wbudowanemu kontrolerowi Bluetooth można korzystać z nawigacji jako zestawu głośnomówiącego, pozwalają na to mikrofon oraz głośnik wbudowane w urządzeniu, a dzięki dużemu ekranowi obsługa funkcji zestawu głośnomówiącego jest bardzo przyjemna. Drugi z modułów, FM Transmiter  pozwala na odtwarzanie dźwięków z nawigacji na głośnikach samochodowych, wystarczy włączyć nadawanie w GPS-530 na wybranej częstotliwości, tę samą częstotliwość ustawić na radiu samochodowym, wszystkie komunikaty z urządzenia będą słyszane również w głośnikach. Ostatni ze specjalnych dodatków to wejście AV-in, dzięki któremu można do urządzenia podłączyć na przykład kamerę zewnętrzną i odtworzyć obraz z zewnątrz samochodu.

Opis ogólny Nawigacja Trak GPS-530T z mapą Navigo 9i Europa
Zainstalowany model procesora SIRF Atlas IV 500 MHz
System operacyjny MS Windows CE 6.0
Przekątna ekranu 5.0 cali
Ekran - dodatkowy opis dotykowy, 480x272 pix
Pamięć RAM 64 MB
Obsługa kart flash Secure Digital (SD);
Secure Digital High Capacity (SDHC)
Moduł GPS Centrality V4
Złącza USB
Zakres map : Navigo 9i Europa
Zawartość opakowania: kabel USB, rysik;
karta gwarancyjna, skrócona instrukcja;
ładowarka samochodowa;
uchwyt samochodowy
Wymiary [G x S x W] 15 x 130 x 92
Waga 0.2 kg
Gwarancja Producenta, 24 miesiące
Informacje dodatkowe Bateria: Li-Ion 1000mAh;
Bluetooth, AV-in;
E-book, gry, kalkulator, kalendarz, notatnik;
głośnik, FM transmiter;
gniazdo słuchawkowe;
mapy w trybie 2D/3D;
obliczanie tras pomiedzy wskazanymi punktami;
odtwarzacz audio (MP3, WMA);
odtwarzacz video (AVI, WMV, ASF, MPEG);
ostrzeganie przed czarnymi punktami, licznik kilometrów;
Przeglądarka zdjęć (JPG, BMP);
punkty POI

 MAPA Navigo 9i

Navigo 9i to przede wszystkim doskonałe i aktualne Mapy Polski i Europy pozwalające w intuicyjny sposób dotrzeć do wyznaczonego punktu. Mapa Polski wyróżniająca się treściami turystycznymi pochodzącymi z przewodników turystycznych Copernicus. W aplikacji dostępne dodatkowe informacje między innymi warstwice górskie czy tez batymetria jezior mazurskich. Jednym słowem wyjmij urządzenie nawigacyjne i zwiedzaj szlaki turystyczne. Interaktywność mapy pozwala na otrzymanie w trakcie jazdy bieżących informacji o utrudnieniach w ruchu bądź też patrolach policyjnych. Skala mapy dopasowuje się automatycznie do prędkości pojazdu umożliwiając nawigację z mapą w widoku 2D lub 3D. Użytkownik Navigo ma możliwość zarządzać pobranymi treściami dzięki unikatowemu panelowi dostępnemu na stronie www.  Navigo 9i poza tradycyjnymi urządzeniami nawigacyjnymi oferuje możliwość skorzystania z pełnej nawigacji on-line użytkownikom Smartfonów niezależnie od systemu operacyjnego

NAVIGO to Najlepsza mapa Polski COPERNICUS

Unikalną wartością nawigacji NAVIGO są wysokiej jakości mapy, których renomę gwarantuje 80-letnia tradycja i doświadczenie firmy PPWK, wydawcy map z marki Copernicus. Na renomę i doświadczenie pracuje się latami. Gromadzimy i przetwarzamy dane od lat, dawniej metodami tradycyjnymi, teraz są to geograficzne bazy danych GIS. Dzięki tej tradycji nasze procesy są doskonale zorganizowane i dlatego właśnie jako jedyni dajemy tak często aktualizacje map... Zapytaj naszą konkurencję od ilu lat robi mapy.

NAVIGO to specjalizacja w mapach Polski

Stawiamy na jakość informacji. Ilość zapewnia nam specjalizacja na obszarze naszego kraju. Dziesiątki tysięcy obiektów POI, szczegółowe informacje ? godziny otwarcia, akceptowane formy płatności, przykładowe ceny - to informacje które znajdziesz tylko w NAVIGO. Wycieczki turystyczne, obiekty warte zobaczenia i głosowe informacje turystyczne ? to wynik specjalizacji, znamy doskonale miejsca o których dostarczamy dane i które wyświetlamy na mapach. Znamy Polskę od podszewki, a mapy Polski to nasza specjalność. Zapytaj naszą konkurencję, jaką ma mapę Polski i ilu użytkowników z niej korzysta, a następnie pomyśl o 5 milionach zadowolonych użytkowników map COPERNICUS...

Mapy NAVIGO

Mapy NAVIGO zawierają precyzyjną lokalizację już ponad 2 milionów adresów! Adresy w NAVIGO to rzeczywiste lokalizacje punktów adresowych, nie interpolacja położenia na podstawie zakresów numeracji pomiędzy skrzyżowaniami. Tylko rzeczywista lokalizacja punktów adresowych umożliwia prawdziwą nawigację "pod drzwi". Wielu producentów map stosuje interpolację jako szybki i tani sposób pozyskiwania informacji o adresach. Interpolacja jest jednak tylko przybliżeniem lokalizacji. Adres interpolowany jest położeniem uśrednionym. Wyobraź sobie długi odcinek ulicy, który ma dwa skrzyżowania: pierwsze, w pobliżu numeru 20, drugie w pobliżu numeru 60. Numer adresowy 40 w procesie interpolacji będzie umiejscowiony dokładnie w środku odcinka ulicy pomiędzy numerami 20 a 60. Może to być dalekie od prawdy. W rzeczywistości, w środku tego odcinka może być już numer 58, za którym nie ma już żadnych zabudowań, aż do numeru 60! W takiej sytuacji komunikat ?Dotarłeś do celu? usłyszałbyś kilkaset metrów a w szczególnych przypadkach jeszcze dalej po minięciu celu. W NAVIGO tak nie jest. Mapy NAVIGO to lokalizacja rzeczywistych punktów adresowych ? każdy punkt to środek budynku o danym numerze adresowym. Jeśli budynek jest odsunięty od ulicy ? lokalizacja adresu w NAVIGO będzie również odsunięta od tej ulicy. Lokalizacje adresów pozyskiwane są różnymi sposobami, ale zawsze sprowadza się to do jednego ? lokalizację każdego adresu trzeba zweryfikować w terenie. Można więc powiedzieć, że odwiedziliśmy milion sześćset tysięcy adresów w poszukiwaniu precyzyjnej nawigacji, a etap interpolacji zamknęliśmy na papierowych planach adresowych, gdzie jest to jedyne możliwe rozwiązanie. Zanik kupisz nawigację, upewnij się czy są to rzeczywiste numery adresowe. Wielu producentów podaje liczbę adresów na mapie, nie informując że to punkty interpolowane. Wartość liczbowa jest wtedy duża, ale jakość dostarczanej informacji ? znacznie mniejsza. NAVIGO stawia na jakość.

 
 
Oceń produkt:
111
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu