Zmień rozmiar czcionki


Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Array ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Travel Pilot 700
Post: 13 lis 2009, o 14:16 

Rejestracja: 9 lis 2009, o 21:48
Posty: 9
WOW ma ktoś takie coś ? Słyszeliscie o niej? Niezły bajer, podobno ta lokalizacja rozpznaje nawet znaki drogowe. Prawie 3 tysiące koszty tego urządzenia jakby ktoś chciał nabyć. Ciekaw jestem, czy ta nawigacja jest warta tej ceny.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Travel Pilot 700
Post: 15 lis 2009, o 00:14 

Rejestracja: 8 lis 2009, o 15:50
Posty: 10
no właśnie też mi się spodobało takie rozwiązanie..w nawigacji praktycznie nie ma mapy, tylko to, co się widzi przez szybę..to na pewno jest bardziej pomocne podczas jazdy, jednak ta cena trochę odstrasza, także narazie nadal będę korzystać z tradycyjnej nawigacji


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Travel Pilot 700
Post: 18 lis 2009, o 00:41 

Rejestracja: 12 lis 2009, o 15:54
Posty: 10
Brzmi całkiem nieźle. Nie słyszałam jeszcze o tym Travel Pilot 700. Napiszcie coś więcej o tym sprzęcie, bo to musi być naprawdę fajny gadżet. A czy ma jakieś inne niestandardowe funkcje i zalety. Jak się sprawdza w trasie?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Travel Pilot 700
Post: 24 lis 2009, o 17:16 

Rejestracja: 12 lis 2009, o 18:01
Posty: 10
Jak się sprawdza w trasie ciężko powiedzieć, bo nie znam szczęśliwca który posiadałby to cudo techniki, ale rzeczywiście ma fajne bajery. Już nie mówię o takich opcjach jak: nazwy ulic, info o znakach, czy ograniczeniach prędkości, ale dostęp do sieci WLAN, funkcje zestawu głośnomówiącego, gry, dyktafon, radio. Hmm czegóż w trasie więcej potrzeba. Miejmy tylko nadzieję, że w krótce będzie dostępna w bardziej przystępnej cenie.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Travel Pilot 700
Post: 27 lis 2009, o 13:02 

Rejestracja: 8 lis 2009, o 16:44
Posty: 20
Nieno, bajery to ta nawigcja ma w swobie, ale kosztuje tez troche.
Nie zapłaciłabym tyle za gpsa. Wolę kupić mio, garmina niż jeden blaupunkt :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Travel Pilot 700
Post: 30 lis 2009, o 14:51 

Rejestracja: 25 lis 2009, o 10:35
Posty: 15
Obejrzałem film pokazujący możliwości tej nawigacji http://www.youtube.com/watch?v=LpCrqPbNpL8 . Powiem wam, że za taki sprzęt z tak nowatorskim i zaawansowanym rozwiązaniem zupełnie nie jest żal płacić te 2799zł ! Właściwie to dziwie się, że nie jest droższa.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Travel Pilot 700
Post: 14 gru 2009, o 13:33 

Rejestracja: 10 gru 2009, o 15:58
Posty: 5
Wow faktycznie fajna ta nawigacja. Jak zaczęliście o niej tu pisać to aż znalazłam całą jej specyfikację w internecie i poczytałam. Niezłe bajery. Z jednej strony nawigacja powinna być tylko nawigacją, ale z drugiej strony skoro można mieć kilka rzeczy naraz i to w jednym urządzeniu, to czemu nie? Odtwarzacz mp3, dostęp do internetu no i najlepsza atrakcja to ta informacja o fotoradarach! :) Tutaj są fajnie opisane wszystkie możliwości tego cudeńka: http://www.nawigacje-gps.pl/index.php?p ... lpilot-700
Zbliżają się święta więc może podsunę moim bliskim tą stronkę żeby wiedzieli co mi kupić na święta ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Travel Pilot 700
Post: 14 gru 2009, o 15:34 

Rejestracja: 9 gru 2009, o 16:13
Posty: 7
Fajne jest w niej to,że nie nic cie nie rozprasza, po prostu patrzysz w ekran i tyle. Sam takiej jeszcze nie mam ale jechałem z kumplem, który jest szczęśliwym posiadaczem i naprawdę robi wrażenie. Gdybym mógł sobie pozwolić na zakup to nawet bym sie nie zastanawiał


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Travel Pilot 700
Post: 14 gru 2009, o 15:52 

Rejestracja: 8 lis 2009, o 16:44
Posty: 20
santana pisze:
Fajne jest w niej to,że nie nic cie nie rozprasza, po prostu patrzysz w ekran i tyle. Sam takiej jeszcze nie mam ale jechałem z kumplem, który jest szczęśliwym posiadaczem i naprawdę robi wrażenie. Gdybym mógł sobie pozwolić na zakup to nawet bym sie nie zastanawiał


A moim zdanieem nawigacja powinna działać a nie robić wrażenie. Bajery takie jak odtwarzacza mp3 uznaje za zupełnie zbędnymi gadżetami... co innego rozpoznawanie znaków.. chociaż i to kierowca powinien sam wiedzieć a nie posiłkować się nowymi technologiami. W końcu po coś zdaje sie egzaminy na prawo jazdy...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Travel Pilot 700
Post: 13 wrz 2012, o 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2012, o 15:01
Posty: 3
progressja pisze:
santana pisze:
Fajne jest w niej to,że nie nic cie nie rozprasza, po prostu patrzysz w ekran i tyle. Sam takiej jeszcze nie mam ale jechałem z kumplem, który jest szczęśliwym posiadaczem i naprawdę robi wrażenie. Gdybym mógł sobie pozwolić na zakup to nawet bym sie nie zastanawiał


A moim zdanieem nawigacja powinna działać a nie robić wrażenie. Bajery takie jak odtwarzacza mp3 uznaje za zupełnie zbędnymi gadżetami... co innego rozpoznawanie znaków.. chociaż i to kierowca powinien sam wiedzieć a nie posiłkować się nowymi technologiami. W końcu po coś zdaje sie egzaminy na prawo jazdy...

jestem tego samego zdania nawigacja powinna być nawigacją i koniec


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Array ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna


Kto jest online

Array


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
610nm Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
akuna

Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl