Wiadomości / Nowości / Garmin nüLink - nawigacja z dostępem do sieci

Garmin nüLink - nawigacja z dostępem do sieci

2010-09-22 17:09  komentarze: 0
tagi: garmingpsnawigacjanulink
ocena:
 


Firma Garmin zapowiedziała wprowadzenie nüLink! 1695 – przenośnego urządzenia nawigacyjnego z 5-calowym ekranem dotykowym, które oferuje kierowcom dostęp do usługi Garmin’s nüLink!, w tym łącza do serwisów internetowych, takich jak Google Local Search, wyszukiwarka przyjaciół Ciao!, informacje o ruchu, pogodzie, cenach paliw, statusie lotów oraz innych treści aktualizowanych w czasie rzeczywistym i zależnych od lokalizacji.

Urządzenie nüLink! 1695 zapewnia możliwość wyszukiwania punktów użyteczności publicznej (POI) realizowane przez Google Local Search. Usługa ta pozwala wyświetlić punkty POI oraz wyszukiwać cele według nazwy lub słów kluczowych.

Garmin nüLink! oferuje wiele innych usług online, które ułatwiają orientację w nieznanej okolicy, takich jak dostęp do informacji o lokalnych wydarzeniach czy repertuarach kin. Aktualizowany w czasie rzeczywistym status lotów ogranicza stres związany z podróżą na lotnisko, dostarczając bieżące informacje o godzinach przylotów i odlotów dla najważniejszych linii lotniczych.

Urządzenie oferuje wyznaczanie tras i godziny przyjazdu w oparciu o funkcję trafficTrends, która rekomenduje trasy na podstawie danych historycznych oraz trendów ruchu drogowego. Nawigacja zapamiętuje ulubione miejsca docelowe i używa funkcji myTrends, aby przewidzieć cel podróży bez konieczności aktywacji trasy, wyświetlając godzinę przyjazdu i najlepszą trasę na podstawie odpowiednich informacji o ruchu.

Urządzenie nüLink! 1695 jest również wyposażone w bezprzewodową technologię Bluetooth, która umożliwia wykonywanie i przyjmowanie połączeń bezpośrednio z poziomu urządzenia, Można je skojarzyć z ponad 200 telefonami obsługującymi Bluetooth, a kierowca może wyszukiwać i wybierać numery z książki telefonicznej telefonu, z historii połączeń telefonu albo z bazy punktów POI wstępnie zainstalowanej w urządzeniu nüLink! 1695.

Oprócz usług standardowych nüLink! 1695 zapewnia dostęp do sklepu nüLink! Store, w którym klienci mogą nabyć dodatkowe, opcjonalne usługi, takie jak dostęp do szczegółowych informacji o pogodzie pochodzących z radaru meteorologicznego Nexrad, oraz alarmy o trudnych warunkach atmosferycznych, a także rozszerzone ostrzeżenia o fotoradarach.

Informacje o zasięgu usługi nüLink! są dostępne pod adresem www.garmin.com/nulink.
 

 
 
Oceń artykuł:
92
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu