Wiadomości / Nowości / Nowe nawigacje Garmin nüvi

Nowe nawigacje Garmin nüvi

2010-09-14 19:35  komentarze: 0
tagi: garmingpsnawigacjanuvi
ocena:
 


Firma Garmin wprowadza na rynek dwie nowe serie nawigacji w przystępnych cenach: nüvi 2200 oraz nüvi 2300. Zostały one wyposażone w funkcje planowania podróży z wieloma punktami pośrednimi, funkcję podglądu trasy, jak również innowacyjną technologię nüRoute z opcjami trafficTrends oraz myTrends.

Nawigacje z serii nüvi 2200 wyposażone zostały w 3,5’’ ekran dotykowy. Seria nüvi 2200 oferuje funkcje, które ułatwią planowanie trasy z wykorzystaniem wielu punktów pośrednich. Funkcja EcoRoute umożliwia kierowcom ograniczenie wydatków na paliwo i podpowiada jak jeździć bardziej oszczędnie i ekologicznie. Podczas codziennych podróży, modele nüvi 2200 automatycznie zapamiętują często wybierane cele i wykorzystują funkcję myTrends do przewidzenia celu podróży, bez konieczności ręcznego aktywowania trasy przez kierowcę. Dodatkowo, na ekranie nawigacji wyświetlany jest przewidywany czas podróży i optymalna trasa. Podczas zwiedzania miast szczególnie przydatny jest tryb nawigacji pieszej. Z wykorzystaniem opcjonalnych map cityXplorer™ modele nüvi 2200 pomogą wyznaczyć trasę uwzględniając warianty transportu publicznego.

Dla użytkowników korzystających z nawigacji nie tylko w mieście ale również poza nim, firma Garmin przygotowała urządzenia z serii 2300 które wyposażone są w panoramiczne ekrany dotykowe o przekątnej 4,3’’, pozwalające użytkownikom na podgląd wielu tras jednocześnie. Właściciele nüvi 2360LT mogą korzystać z urządzenia dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth i kompatybilnym słuchawkom. Mają również zapewnione szybsze planowanie tras i wyliczanie realistycznego czasu przyjazdu dzięki funkcji trafficTrends, która wyznacza drogę w oparciu o dane przechowywane w pamięci oraz informacje, na temat ruchu drogowego w danym obszarze o danej porze. Nawigacja nüvi 2360LT posiada automatycznie dostosowującą się orientację ekranu, co ułatwia swobodne korzystanie z niej zarówno w położeniu pionowym i poziomym. Podróżujący z modelem nüvi 2360LT i innymi kompatybilnymi urządzeniami nüvi, mogą korzystać z dostępnego wkrótce modułu ecoRoute™ HD, który ułatwia kierowcom diagnostykę pojazdu na podstawie danych pobieranych bezpośrednio z silnika. Moduł podłączany jest do standardowego portu diagnostyki komputera pokładowego pojazdu, bezprzewodowo udostępniając na ekranie nawigacji rzeczywiste dane dotyczące spalania oraz informacje o błędach silnika.
 

 
 
Oceń artykuł:
82
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu