Wiadomości / Wydarzenia / Premiera najnowszego urządzenia Garmin GPSmap 620 ...

Premiera najnowszego urządzenia Garmin GPSmap 620 ...

2009-05-06 12:56  komentarze: 0
tagi: garmingpsnavteqnawigacje
ocena:
 


Garmin - światowy lider rynku nawigacji satelitarnej – ogłasza premierę rewelacyjnego urządzenia GPSmap 620. Najnowsze rozwiązanie łączy w sobie zarówno cechy ploterów map morskich GPSmap 5000, jak i popularnej nawigacji samochodowej z serii nuvi. To uniwersalne urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających własne jachty oraz dla osób czarterujących jachty od firm.

 

Przenośna nawigacja o wielkich możliwościach
Urządzenie GPSmap 620 posiada dwa tryby pracy: morski i samochodowy. Użytkownik może przełączać się między nimi w zależności od tego, czy porusza się łodzią czy samochodem.

 

Nowy model posiada normę wodoodporności IPX7 i wzmocniona obudowę dzięki czemu urządzenie może być wykorzystywane na wodzie nawet w trudnych warunkach atmosferycznych zapewniając jednocześnie dostęp do wszystkich potrzebnych danych. Natomiast po przełączeniu w tryb samochodowy urządzenie spełnia wszystkie funkcje nawigacji samochodowej GPS.

Dotykowy ekran
Dotykowy ekran o przekątnej 5,2 cala ułatwia odczytywanie danych z map obsługiwanych przez urządzenie. Mogą być to zarówno mapy samochodowe (np. City Navigator Europe, GPMapa) lub morskie. Ekran pozwala także na wyświetlanie map BlueChart G2 Vision w widoku 3D.

Po wodzie
W trybie morskim urządzenie zapewnia informacje o pływach i prądach morskich, głębokości, znakach nawigacyjnych, portach i ich planach, punktach użyteczności publicznej. Dodatkowo urządzenie wyznaczy trasę do celu z wykorzystaniem dróg żeglugowych, a dzięki wejściu NMEA 0183 może pracować w sieci z innymi urządzeniami.

Po drogach
W trybie samochodowym nawigacja prowadzi kierowcę zakręt po zakręcie z pomocą komunikatów głosowych. Garmin GPSmap 620 pozwala planować trasy zarówno najkrótsze jak i najszybsze w zależności od wprowadzonych parametrów i preferencji kierowcy. Pozwala również tworzyć własne punkty POI np. mozna stworzyć bazę fotoradarów – a o zbliżaniu się do nich poinformuje sygnał dźwiękowy lub komunikat głosowy.

 
 
Oceń artykuł:
8
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu