Wiadomości / Nowości / Jamicon wprowadza nowy model nawigacji - NavRoad SIMPLO

Jamicon wprowadza nowy model nawigacji - NavRoad SIMPLO

2010-09-07 13:44  komentarze: 0
tagi: navroadnawigacjasamochodowa
ocena:
 


Po pierwsze Simplo!

W miejsce popularnej nawigacji  NavRoad NR360 pojawia się nowy model  tej wysoko cenionej przez użytkowników marki. NavRoad NR370 Simplo to godny następca różniący się od poprzednika już na pierwszy rzut oka smukłością obudowy. Zwraca uwagę lekkość i modny kształt urządzenia.

Nowy model  wyposażono nie tylko w podstawowe, niezbędne do prawidłowej nawigacji funkcje ale także użyteczne dodatki. Umożliwia to zakup w pełni funkcjonalnego pod względem zdolności nawigacyjnych, markowego urządzenia w przystępnej cenie. Intuicyjność interfejsu gwarantuje bezproblemową obsługę nawet przez osoby nie posiadające jakiegokolwiek doświadczenia w tym zakresie.

Model polecany jest również tym, którzy do tej pory narzekali na zbyt skomplikowaną obsługę zestawów nawigacyjnych.
Bezbłędnego prowadzenia do celu strzeże dodatkowe oprogramowanie oferowane z nawigacją, takie jak np. AutoMapa lub NavRoad map.  Dzięki odblokowanemu systemowi Windows 6.0 użytkownik ma możliwość instalowania innych aplikacji.

Oprócz funkcji nawigacyjnych urządzenie wyposażone zostało w przeglądarkę zdjęć (jpg, bmp,gif) i filmów (avi, wmv,  mov) oraz odtwarzacz muzyczny (wma, mp3).

ZALETY SIMPLO:

  • bardzo prosta obsługa urządzenia
  • kieszonkowe rozmiary
  • odblokowany system umożliwiający instalowanie dowolnych map
  • odtwarzacz muzyki i filmów, przeglądarka zdjęć
 
 
Oceń artykuł:
75
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu