Wiadomości / Nowości / NavRoad Hugo – EKSTREMALNA MOC 900MHz !

NavRoad Hugo – EKSTREMALNA MOC 900MHz !

2010-02-02 11:02  komentarze: 0
tagi: gpsmapanavroadnawigacja
ocena:
 


NavRoad Hugo – EKSTREMALNA MOC 900MHz !

Wyobraź sobie, że prowadzisz samochód do nieznanego celu. Droga wydaje się obca i złowroga. Spotykasz jednak osobę, która doskonale zna trasę, każdy zakręt, mijane miejscowości, odległość do końca podróży, nawet przydrożne fotoradary. Zapraszasz ją do środka. Mając takiego asystenta, czujesz się bezpieczny, spokojny, możesz poddać się komfortowi jazdy jaki zapewnia Twój samochód. Wszystkie te wspaniałe doznania zapewni ci najnowsze urządzenie marki NavRoad, o przyjaźnienie brzmiącej nazwie – Hugo.

Ten charakteryzujący się niespotykanym dotąd bogactwem technologicznym model, wyposażony w odpowiednie mapy prowadzi bezbłędnie do celu. Wystarczy przyjrzeć się parametrom technicznym urządzenia by nie mieć żadnych wątpliwości co do niezwykle sprawnego funkcjonowania systemu nawigacyjnego.

Absolutnym, bezprecedensowym wydarzeniem jest zastosowanie dwurdzeniowego procesora SIRF Prima 600MHz, wraz z 300MHz akceleratorem graficznym 3D, które oddają do dyspozycji, bajeczną wprost moc urządzenia, sięgającą w sumie 900MHz!!!! To wytoczenie potężnego działa na pole walki z nawet najbardziej skomplikowanymi zadaniami obliczeniowymi nawigacji . Dodatkowo szalę zwycięstwa na każdym polu działania systemu nawigacyjnego przechyla zastosowanie nowoczesnego, mającego również przy tej okazji swoją premierę, niezwykle czułego, 64- kanałowego(!) modułu GPS – SiRF V5.

Nowy model NavRoad ugina się pod ciężarem bogactwa płynącego z jego wnętrza. Jeszcze nigdy nawigacja nie posiadała aż tylu funkcjonalności. Niejedna informacja na temat nowych możliwości tego urządzenia spowoduje mocne wypieki na twarzy. Trudniej bowiem odnaleźć coś, czego tej nawigacji brakuje, niż wymienić wszystkie zadania, jakie spełnia.

W tym wydaniu, bardzo popularnej i cenionej ze względu na jakość i niezawodność marki, urządzenie wyposażone zostało w czuły, dotykowy, duży, cyfrowy ekran LCD o wielkości 7’’ Jego naprawdę spore rozmiary spełnią obietnicę filmowej uczty w samochodowym wydaniu, zwłaszcza, że Hugo dysponuje możliwością superpłynnego odtwarzania filmów wraz z napisami, w rozdzielczości aż 800x480 pikseli! Dodatkowo ustawienie wielkości i koloru napisów może zależeć od preferencji użytkownika. Wykorzystując dostępność złącza USB uzyskujemy m.in. możliwość szybkiego odtwarzania plików pobieranych z wygodnego w użyciu pendrive’a lub zewnętrznego dysku. Oprawę dźwiękową zapewniają wbudowane, stereofoniczne głośniki.

Użytkownik ma do dyspozycji przeglądarkę zdjęć, umożliwiającą pojedyncze wyświetlanie, jak również ich przegląd w formie pokazu slajdów. Czas wyświetlania pojedynczego zdjęcia, co ciekawe, można ustawić samodzielnie, według własnych preferencji. Urządzenie odczytuje pliki w formatach JPEG, BMP, PNG.

Doskonałą rozrywkę zapewnią gry, dzięki którym posiadacz tego modelu nawigacji nie będzie miał czasu na nudę. Poza tym atrakcyjnym dodatkiem urządzenie zostało wyposażone w kalkulator dzięki któremu można np. przeliczyć walutę, sprawdzić opłacalność transakcji , dokonać dowolnej, natychmiastowej wyceny.

NavRoad zadba również by nic nie umknęło pamięci użytkownika. Wszystko co tylko warte zapamiętania i zapisania, można zachować w notatniku. Notatnik może okazać się przydatny, gdy będziemy chcieli rozwinąć zdolności plastyczne znużonego podróżą dziecka.

Kierowca posiadający telefon komórkowy (wyposażony w bluetooth), może go spokojnie, na czas jazdy, odłożyć na bok. Funkcja zestawu głośnomówiącego, nawiązanie, odebranie połączenia, po sparowaniu nawigacji z telefonem to żaden problem. Wybieranie numeru, odbieranie telefonu, przeglądanie historii połączeń jest możliwe przy wykorzystaniu ekranu dotykowego nawigacji. Możesz również pobrać z telefonu muzykę i odtwarzać ją poprzez urządzenie, dzięki wyposażeniu go w technologię A2DP.

Transmiter FM to funkcjonalność, która doskonale sprawdziła się w poprzednich modelach NavRoad. Dzięki niej możesz cieszyć się bezprzewodowym wykorzystaniem głośników samochodowych do odtwarzania wszelkich dźwięków płynących z nawigacji w tym: muzyki, dźwięków filmowych, komunikatów głosowych nawigacji. Elementem wzbogacającym funkcjonalność transmitera jest możliwość zapisywania wybranych przez użytkownika częstotliwości.

Kolejną nowością dotyczącą tego modelu jest wyposażenie go w otwarty, odblokowany system operacyjny Microsoft® Windows CE 6.0. Dzięki temu użytkownik ma możliwość dodawania i korzystania z zainstalowanych przez siebie, dodatkowych aplikacji.

NavRoad Hugo to kompleksowy zestaw, który uczyni Twój samochód nie tylko miejscem spokojnej, bezpiecznej, przebiegającej bez zakłóceń podróży, ale też przestrzenią kojarzącą się z interesującym spędzeniem czasu.

Zadziwiająca jest też lekkość i smukłość urządzenia, przy dużym 7’’ wyświetlaczu posiada cienką 23 mm obudowę i waży zaledwie 360g !

Model ten dedykowany jest użytkownikom ceniącym ekskluzywne i prestiżowe produkty, z innowacyjnym technologicznie, bogatym wnętrzem.

PODSUMOWANIE - Najważniejsze funkcje urządzenia:

Nawigacja – w oparciu o ekstremalną moc procesora(600MHz i akceleratora graficznego 3d 300MHz) oraz 64-kanałowy moduł GPS - SiRF V5 , dostępne z AutoMapą lub NavRoad Map

Bluetooth - funkcja zestawu głośnomówiącego, nawiązanie, odebranie połączenia, przeglądanie historii połączeń, pobieranie i odtwarzanie muzyki z telefonu

Filmy – 7’’ ekran o rozdzielczości 800x480 pikseli, ustawienie wielkości i koloru napisów, możliwość szybkiego odtwarzania plików pobieranych z wygodnego w użyciu pendrive’a lub zewnętrznego dysku (obsługiwane formaty plików: avi, wmv).

Muzyka – odtwarza pliki muzyczne (mp3) , wbudowane, stereofoniczne głośniki

Zdjęcia - przeglądarka zdjęć, umożliwiającą pojedyncze wyświetlanie, jak również przegląd w formie pokazu slajdów, czas wyświetlania pojedynczego zdjęcia można ustawić samodzielnie, według własnych preferencji, odczytywane formaty plików: JPEG, BMP, PNG

Wejścia AV – 2x, wsparcie dla kamery cofania, DVD

Dodatki – kalkulator, notatnik, gry, e-book, kompas

 
 
Oceń artykuł:
68
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu