Wiadomości / Nowości / Nawigacja NavRoad NR560BF

Nawigacja NavRoad NR560BF

2009-10-03 08:19  komentarze: 0
tagi: automapagpsnavroadnawigacja
ocena:
 

NavRoad NR560BF

Przeglądarka Internet Explorer*

Książka telefoniczna zaimportowana z Twojego telefonu

Transmiter FM – dźwięk z urządzenia w głośnikach Twojego samochodu

5" w niezwykle smukłej obudowie


Poza wyróżniającą model NR560 smukłością nowy model wzbogacony został o inne niezwykle cenne atrybuty. Urządzenie umożliwia import spisu kontaktów i historii połączeń przechowywanych w telefonie. Teraz wybranie numeru staje się banalnie proste.

NavRoad NR560BF, wyposażone w Windows CE 5.0 Professional, to narzędzie gotowe do przeglądania stron w internecie. W tym celu urządzenie korzysta z zainstalowanej przeglądarki Internet Explorer.

Do transferu danych pomiędzy stanowiącym modem telefonem, a nawigacją wykorzystywana jest technologia Bluetooth (profil DUN). Możliwa jest obsługa Java Script oraz SSL/TLS.

Walorem, który należy odnotować jest wyposażenie nawigacji w transmiter FM. Pozwala on na wydobycie dźwięków urządzenia przez zestaw głośników samochodowych. Nagrywaj mp3 i słuchaj ich w Twojej ulubionej jakości dźwięku!

Urządzenie NavRoad NR560BF to nie tylko nawigacja, to kompletne narzędzie nowoczesnego, niezwykle szybkiego i bardzo wszechstronnego komunikowania się, nie tylko poprzez przeglądarkę internetową, lecz dające również możliwość pobierania niezbędnych użytkownikowi informacji o nowych punktach POI, informacji o sytuacji o utrudnieniach na drodze, jak również źródło Twojej ulubionej rozrywki w najlepszym wydaniu!

Jest to kolejny produkt ugruntowujący pozycje marki NavRoad na czele urządzeń nawigacyjnych w kategorii wysoko cenionych, niezawodnych oraz innowacyjnych rozwiązań.

Nowe urządzenie tak jak ich wysoko oceniany poprzednik wyposażony został w aktywną stację dokującą. Do dyspozycji użytkownika pozostaje solidny, funkcjonalny, bardzo wygodny uchwyt znany z poprzednich modeli NR460 i NR560.

*dostępne z systemem Windows CE 5.0 Professional

 
 
 
Oceń artykuł:
61
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu