Produkty / Mio Spirit 685

Mio Spirit 685

2011-04-16 12:25  komentarze: 0
tagi: gpsmionawigacjaspirit
Cena: nieznana
ocena:
 


Nowa nawigacja Mio Spirit 685 — wyposażona w duży 5-calowy ekran i wiele wyjątkowych funkcji — to idealny towarzysz podróży. Funkcja Wybór Trasy zapewnia podgląd wielu opcjonalnych tras, a funkcje SmartRoutes i LearnMe Pro™ umożliwiają wybór najlepszej trasy. Dzięki systemowi TMC i przesyłanym na żywo informacjom o natężeniu ruchu drogowego unikniesz korków i innych zdarzeń drogowych utrudniających jazdę. Spirit 685 to doskonale wyposażona nawigacja doskonała dla wymagających podróżników.

SmartRoutes™

Technologia SmartRoutes™ wykorzystuje dane historyczne pobierane od milionów kierowców, co umożliwia optymalizację procesu wyznaczania trasy. 

 
Wyraźny ekran 5"

Mio Spirit 685 posiada wyraźny kolorowy ekran dotykowy wielkości 5" z funckją Slide Touch™


Wybór trasy

Funkcja „Wybór Trasy” pozwala na wyświetlenie podglądu aż 4 różnych tras: najszybszej, najkrótszej, najłatwiejszej i najbardziej ekonomicznej; następnie użytkownik może wybrać najbardziej optymalny wariant.


LearnMe Pro™

Rozszerzona Funkcja LearnMe Pro™ monitoruje styl jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i proponuje trasy dostosowane do jego preferencji.


Unikanie korków drogowych dzięki TMC

Odbiornik Traffic Message Channel (TMC) otrzymuje informacje o robotach drogowych, wypadkach i korkach. Jeśli na Twojej trasie znajduje się jakaś przeszkoda, twój Mio Spirit 685 wytyczy nową drogę.


Asystent Parkowania

Funkcja „Asystent Parkowania” automatycznie wyświetla listę dostępnych miejsc parkingowych, gdy pojazd znajduje się 1 km od celu. Kierowca nie musi już szukać najbliższego parkingu.


Tryb pieszy

Z Mio nie tylko w samochodzie. Znalazłeś się w fajnym mieście? Zrób sobie pieszą wycieczkę korzystając ze specjalnych funkcji dla podróży na piechotę


Asystent pasa ruchu

Urządzenie w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu


Planowanie podróży

Mio Spirit 685 posiada opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych zarówno na ekranie komputera, jak i w urządzeniu Mio. Możesz teraz ustalić trasy przejazdu i określić, które będą najbardziej optymalne.


Przewodniki turystyczne

Dowiedz się co warto zwiedzić w najbardziej popularnych miastach Europy. Przeczytaj interesujące informacje, poznaj historię miejsca, obejrzyj zdjęcia. Kiedy wyszukasz dane miejsce w POI, szczegółowe informacje o nim znajdziesz w menu.


Łatwy w użyciu

Mio Spirit 685 sprawia, że nawigowanie jest proste jak nigdy dotąd! Czytelne I poręczne QuickStart™ menu pozwoli na bezbłędne nawigowanie.


Szukaj łatwo jak w Internecie!

Wyszukuj użyteczne miejsca (POI) tak łatwo jak w internecie! Wpisz dowolny ciąg znaków - Mio przeszuka nazwy i opisy wszystkich POI oraz adresy w swojej pamięci


Klawiatura QuickSpell™

Klawiatura podpowiada właściwe słowa podczas wpisywania POI/adresów. Ta inteligentna funkcja ograniczy ilość pomyłek i zaoszczędzi czas podczas rozpoczynania nowej podróży


Wypożyczalnia map

Podczas krótkiej wycieczki do nieznanego kraju warto mieć ze sobą nawigację. Dzięki funkcji wypożyczania mapę można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu. Oprócz Europy w wypożyczalni dostępne są również mapy USA, Kanady i Australii.


Ostrzeżenia przed fotoradarami

Nie płać mandatów! Mio ostrzeże Cię przed każdym fotoradarem

Dane Techniczne:

Rozmiar wyświetlacza:
5 cali
Rozdzielczość wyświetlacza:
480 x 272
Mapa::
FEU
Ilość krajów:
44
Bluetooth:
Nie
Slot kart pamięci:
microSD
Asystent pasa ruchu:
Tak
Ograniczenia prędkości:
Tak
Tryb ekonomiczny:
Tak
Tryb pieszy:
Tak
Przewodnik turystyczny:
Tak
Informacje o ograniczeniach prędkości::
Tak
Fotoradary:
Tak
Procesor:
Samsung 6443 400Mhz
Pamięć wewnętrzna RAM:
2 GB
Pamięć wewnętrzna ROM:
128 MB
Chipset GPS:
SiRFstarIII z SiRFInstantFixII
Kanały GPS::
20
Antena:
wbudowana
Bateria:
Wbudowana bateria litowo-jonowa
Typ baterii:
pojemność: 720 mAh ; żywotność: ok. 2h
Głośnik::
wbudowany, mono
Gniazdo słuchawkowe:
nie
Głośnik::
nie
Wymiary urządzenia:
88 x 142 x 17.5 mm ( wys. x szer. x grub.)
Waga::
185 g
Antena wbudowana:
Tak
 
 
Oceń produkt:
240
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu