Produkty / Garmin dēzl 560 LT

Garmin dēzl 560 LT

2011-04-16 12:13  komentarze: 0
tagi: garmingpsnawigacja
Cena: nieznana
ocena:
 


Wyrusz w podróż z urządzeniem dēzl 560LT — zaawansowaną nawigacją przeznaczoną do celów transportu ciężarowego. Zaprojektowane z myślą o kierowcach samochodów ciężarowych urządzenie 560LT jest wyposażone w duży 5-calowy wyświetlacz, głośniki o zwiększonej głośności i wejście zewnętrznego wideo dla dodatkowej kamery. Rozszerzyliśmy również listę funkcji, uwzględniając ograniczenia prędkości dla samochodów ciężarowych, podświetlanie tras dla ciężarówek i punkty szczególne (POI) dla kierowców ciężarówek. Urządzenie 560LT polubią nie tylko kierowcy samochodów ciężarowych — kierowcy kamperów docenią możliwość skonfigurowania profilu pojazdu i obliczania tras na podstawie jego wysokości, masy, długości i innych ograniczeń. Urządzenie dēzl 560LT jest przeznaczone dla tych, którzy żyją w trasie.

Śledź i raportuj swoje podróże

Dzięki urządzeniu dēzl 560LT rejestrowanie i przechowywanie informacji o podróży jeszcze nigdy nie było łatwiejsze. Po zarejestrowaniu zużycia paliwa urządzenie 560LT automatycznie rejestruje przejechany dystans w celu monitorowania zużycia paliwa IFTA. Łatwo rejestruj godziny pracy i stan jazdy, a urządzenie 560LT określi liczbę godzin za kierownicą i automatycznie ostrzeże o naruszeniu dopuszczalnego czasu pracy. Wygodnie eksportuj wszystkie dzienniki w celu lepszego raportowania i śledzenia każdej podróży.

Zobacz więcej

Zamontowany w urządzeniu dēzl 560LT ekran dotykowy o przekątnej 5 cali (12,7 cm) i wysokiej rozdzielczości umożliwia szczegółowe wyświetlanie wielu informacji. Możesz śledzić wyraźną, podświetloną trasę dla samochodów ciężarowych na specjalnej mapie (tylko w USA) oraz wyświetlać ostrzeżenia i przypadki naruszenia przepisów dotyczących samochodów ciężarowych. Urządzenie dēzl 560LT jest również standardowo wyposażone w funkcję asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań, która wyświetla fotorealistyczny obraz zbliżających się skrzyżowań w celu naprowadzenia pojazdu na odpowiedni pas w odpowiednim momencie — co jest szczególnie przydatne podczas jazdy po skomplikowanych skrzyżowań autostrad.

Nawigacja godna zaufania

W urządzeniu dēzl 560LT zostały uwzględnione punkty szczególne (POI) z katalogu pomocy drogowej National Truck and Trailer Services (NTTS) oraz punkty szczególne dla samochodów ciężarowych Navteq, dzięki czemu lista dostępnych punktów szczególnych jest najbardziej obszerna. Dzięki naszym usługom można wyszukiwać zjazdy z trasy w celu zatrzymania się na postój, znalezienia restauracji, noclegu, miejsc wypoczynkowych i stacji ważenia, dzięki czemu nie trzeba już zgadywać co jest za następnym zakrętem. Po znalezieniu miejsca postojowego dla samochodów ciężarowych można wyświetlić listę usług oferowanych w danej lokalizacji, takich jak łączność Wi-Fi, prysznice i wagi dla ciężarówek.

Bezpłatna, bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych

Unikaj korków dzięki zintegrowanemu odbiornikowi komunikatów drogowych FM i bezpłatnej, bezterminowej¹ subskrypcji komunikatów drogowych. Otrzymuj alerty o opóźnieniach w ruchu i robotach drogowych na trasie podróży. Wystarczy dotknąć ekranu urządzenia dēzl, aby wyświetlić szczegóły ruchu na drodze lub wyznaczyć objazd omijający obszar, gdzie wystąpił problem.

Poznaj technologię nüRoute™ oraz funkcje trafficTrends i myTrends

Urządzenie dēzl 560LT wyposażone jest w technologię nüRoute z funkcją trafficTrends oferującą archiwalne dane o ruchu oraz funkcją przewidywania trasy myTrends. Dzięki funkcji trafficTrends urządzenie dēzl 560LT automatycznie uzyskuje informacje o natężeniu ruchu w ciągu dnia, aby lepiej wyznaczać trasy i precyzyjniej szacować czas przybycia w oparciu o porę dnia i dzień tygodnia. Dzięki funkcji myTrends, przy zapisywaniu regularnie wybieranych celów podróży w Ulubionych urządzenie dēzl 560LT po jakimś czasie będzie samo wiedziało, dokąd się wybierasz, nawet jeśli nie podasz celu! Urządzenie podaje czas przybycia i ważne informacje o ruchu drogowym. Dlatego urządzenie dēzl 560LT pomoże Ci dotrzeć wszędzie na czas — czy jedziesz do lub z pracy, czy na cotygodniowe spotkanie. Nie jest wymagana subskrypcja ani dodatkowe opłaty.

Poznaj drogę

Dzięki szczegółowym mapom obejmującym wskazówki głosowe z wymową nazw ulic, urządzenie dēzl 560LT umożliwia wyspecjalizowane wyznaczanie tras z uwzględnieniem ograniczeń dla samochodów ciężarowych w USA i w Kanadzie (możliwość dostosowania wysokości, masy, długości, szerokości i przeznaczenia do przewozu materiałów niebezpiecznych). Wystarczy wprowadzić wymiary i ograniczenia ładowności, a urządzenie dēzl 560LT poprowadzi Cię zgodnie z wymaganiami. Wbudowana funkcja Planowanie podróży umożliwia tworzenie tras z wieloma postojami oraz planowanie i zapisywanie przyszłych podróży.

Jedź bezpiecznie

Droga nie jest najlepszym miejscem na niespodzianki, dlatego dzięki urządzeniu dēzl 560LT uzyskasz informacje o warunkach na drodze przed Tobą, takich jak ostre zakręty, silny wiatr oraz ograniczeniach m.in. wjazdu z przyczepami lub przewozu materiałów niebezpiecznych. Pole stopnia nachylenia wyświetlane na mapie umożliwia kierowcom przewidywanie zjazdów i podjazdów i odpowiednie dopasowanie przełożenia. Ograniczenia prędkości dla samochodów ciężarowych są wyświetlane, gdy są niższe od ogólnego ograniczenia prędkości; istnieje również możliwość poprawienia ograniczenia prędkości w urządzeniu 560LT, aby wyświetlane dane były zawsze aktualne.

Prowadź rozmowy przez zestaw głośnomówiący

Urządzenie dēzl 560LT jest wyposażone w bezprzewodową technologię Bluetooth®, wbudowany mikrofon i głośnik, które pozwalają prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący. Wystarczy sparować urządzenie ze zgodnym telefonem z funkcją Bluetooth i rozmawiać przez zestaw głośnomówiący za pośrednictwem modelu 560LT, będąc skupionym na drodze. Numery wybiera się po prostu za pomocą klawiatury na ekranie dotykowym urządzenia dēzl. Aby odebrać połączenie, wystarczy dotknąć ekranu i zacząć mówić do wbudowanego w urządzenie mikrofonu. Pozwala to w bezpieczny i wygodny sposób wybierać numery kontaktów i punkty szczególne poprzez jednokrotne dotknięcie ekranu.

Dane Techniczne: 

 

Wymiary urządzenia:
13,7 x 8,3 x 1,5 cm (5,4 x 3,3 x 6 cali) (szer. x wys. x gł.)
Rozmiar wyświetlacza:
11,1 x 6,3 cm (4,4 x 2,5 cala) (szer. x wys.), przekątna 5 cali (12,7 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza:
480 x 272 pikseli
Typ wyświetlacza:
Kolorowy wyświetlacz TFT WQVGA z białym podświetleniem
Waga:
192,0 g (6,8 uncji)
Typ baterii:
bateria litowo-jonowa
Czas pracy na baterii:
do 4 godz.
Wodoodporny:
nie
Slot kart pamięci:
Karta microSD™ (do nabycia osobno)
Pamięć wewnętrzna ROM:
wewnętrzny dysk SSD
Waypointy:
1000
Trasy:
15
Mapy zainstalowane fabrycznie:
tak
Komunikaty głosowe:
tak (wewnętrzny głośnik)
Wypowiadanie nazw ulic:
tak (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”):
Rozpoznawanie mowy:
nie
Widok mapy 3D:
nie
Optymalizacja trasy. Aut. porz. kol. punktów pośrednich:
tak
Automatyczna rekalkulacja trasy:
tak
Wybór trybu trasy:
najszybsza, najkrótsza, bezdroże):
Omijanie tras:
(autostrad, dróg płatnych itp.) ; trafficTrends™,myTrends
Bluetooth:
tak
TMC Traffic:
tak (w zestawie odbiornik i bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych)
XM Navtraffic:
nie
Gdzie jestem?:
tak (znajdź najbliższy szpital, posterunek policji, stację benzynową, najbliższy adres i skrzyżowanie):
Lokalizator samochodów:
Garmin Locate™ (oznacza pozycję po zdjęciu z uchwytu samochodowego): tak
Odtwarzacz audio / MP3:
nie
Odtwarzacz audiobooków:
nie
Odtwarzacz wideo:
nie
Przeglądarka obrazów:
tak
Nadajnik FM:
nie
AV-in:
nie
Ikony pojazdów:
tak
Czas na świecie:
Zegar dla całego świata, konwerter jednostek i walut, kalkulator:
Ekran dotykowy:
tak
Klawiatura qwerty:
Klawiatura Qwerty lub ABC (układ klawiatury do wyboru):
Gniazdo słuchawkowe:
nie
Blokada/ Lock:
(zabezpieczenie przed kradzieżą): tak
Przyjazny motocyklom:
nie
Obsługa baz własnych punktów POI:
tak
Dodatkowe:
tak (z widokiem skrzyżowań) ;Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie):ecoRoute™ (obliczanie trasy najefektywniejszej pod względem zużycia paliwa)
 
 
Oceń produkt:
239
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu