Produkty / Garmin nuvi 2450

Garmin nuvi 2450

2011-04-16 11:51  komentarze: 0
tagi: garmingpsnawigacjanuvi
Cena: nieznana
ocena:
 


Urządzenie nüvi 2450 jest wyposażone w duży, 5-calowy ekran i funkcję wymowy nazw ulic. W celu ułatwienia codziennych podróży urządzenie jest wyposażone w funkcję planowania trasy z wieloma punktami, która umożliwia automatyczne ułożenie kilku miejsc docelowych w wygodną trasę. Posiada również funkcję asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań¹, funkcję trafficTrends™ oferującą archiwalne dane o ruchu, funkcję przewidywania trasy myTrends™.

Poznaj technologię nüRoute™ oraz funkcje trafficTrends i myTrends

Urządzenie nüvi 2450 wyposażone jest w technologię nüRoute z funkcją trafficTrends oferującą archiwalne dane o ruchu oraz funkcją przewidywania trasy myTrends. Dzięki funkcji trafficTrends urządzenie nüvi 2450 automatycznie uzyskuje informacje o natężeniu ruchu w ciągu dnia, aby lepiej wyznaczać trasy i precyzyjniej szacować czas przybycia w oparciu o porę dnia i dzień tygodnia. Dzięki funkcji myTrends, przy zapisywaniu regularnie wybieranych celów podróży w Ulubionych urządzenie nüvi 2450 po jakimś czasie będzie samo wiedziało, dokąd się wybierasz, nawet jeśli nie podasz celu! Dlatego urządzenie nüvi 2450 pomoże Ci dotrzeć wszędzie na czas — czy jedziesz do lub z pracy, czy na cotygodniowe spotkanie. Nie jest wymagana subskrypcja ani dodatkowe opłaty.

Wybierz właściwy pas, nim będzie za późno!

Koniec ze zgadywaniem, którym pasem ruchu należy się poruszać, aby wykonać następny zwrot. Funkcja Asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań wskazuje prawidłowy pas ruchu, którym należy się poruszać, aby skręcić lub zjechać z trasy we właściwym miejscu, szczególnie gdy nie zna się okolicy. Funkcja realistycznie wyświetla znaki drogowe i skrzyżowania na trasie wraz ze strzałkami wskazującymi odpowiedni pas ruchu.

Zobacz jeszcze więcej

Wiesz dokąd zmierzasz, mając pod ręką urządzenie nüvi 2450 z 5-calowym (12,7 cm) ekranem dotykowym. Oglądaj szczegóły mapy, wskazówki dla kierowców, zdjęcia i wiele innych w jasnych, jaskrawych kolorach. Dzięki dużemu wyświetlaczowi nie umknie Ci żaden detal.

Zaplanuj przed podróżą

Urządzenie nüvi 2450 oferuje zaawansowane funkcje nawigacyjne, które zapewniają spokojną podróż. Funkcja planowania trasy umożliwia zapisanie 100 tras, określanie punktów pośrednich i przeglądanie symulacji zakrętów na ekranie urządzenia. Ponadto urządzenie nüvi 2450 automatycznie porządkuje wiele celów podróży i wyznacza optymalną trasę do załatwienia wielu spraw, dostaw czy rozmów z klientami. Dziennik podróży tworzy elektroniczną ścieżkę przejazdu składającą się z maks. 10 000 punktów, co umożliwia prześledzenie przebytej trasy na mapie.

Otrzymuj szczegółowe wskazówki nawigacyjne

Urządzenie nüvi 2450 posiada intuicyjny interfejs, na którym wyświetlane są dwie proste opcje: „Dokąd?” i „Pokaż mapę”. Wystarczy dotknąć kolorowego ekranu, aby w prosty sposób wyszukać adresy i usługi, a następnie otrzymywać szczegółowe wskazówki głosowe z wymową nazw ulic, które zaprowadzą Cię do celu. Urządzenie posiada fabrycznie załadowane szczegółowe mapy ulic City Navigator® NT dla miast w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku, które zawierają blisko 6 milionów punktów szczególnych: sklepów, restauracji, hoteli, miejsc rozrywki, stacji benzynowych, bankomatów i innych, a także informują o ograniczeniach prędkości na większości głównych dróg w USA i Europie.

Wybierz trasę o najniższym zużyciu paliwa

Urządzenie nüvi 2450 oferuje przyjazną dla środowiska funkcję ecoRoute, dzięki której zaoszczędzisz paliwo i pieniądze — pozwala ona obliczyć najbardziej oszczędną trasę, śledzi zużycie paliwa i nie tylko. Funkcja ecoRoute pozwala przy wyznaczaniu trasy preferować szlaki o mniejszym zużyciu paliwa. Po wybraniu tej funkcji urządzenie nüvi określi, czy jest dostępna trasa charakteryzująca się większą oszczędnością paliwa. Kalkulacje oparte są o informacje o prędkości i przyspieszeniu pojazdu na danej trasie.

Podróżuj transportem publicznym

Zwiększone możliwości nawigacji pieszej sprawiają, że nüvi 2450 świetnie nadaje się na przechadzki po mieście. Pobierz dodatkowe mapy cityXplorer, które ułatwiają poruszanie się po mieście komunikacja publiczną. Urządzenie będzie podpowiadać, gdzie należy iść, gdzie wsiąść do autobusu, metra czy tramwaju i jak długo zajmie podróż do wyznaczonego celu. Mapy cityXplorer dostępne są dla wybranych miast Ameryki Północnej i Europy. Ich koszt to jedyne 9,99 USD, więc zostaną Ci jeszcze pieniądze do wydania w wielkim mieście.

Więcej niż nawigacja

Nawigacja to tylko początek. Lokalizator ratunkowy „Gdzie jestem?” wyszukuje najbliższe szpitale, posterunki policji, stacje benzynowe, adresy i skrzyżowania. Urządzenie nüvi 2450 ułatwia odnajdywanie miejsca zaparkowania pojazdu poprzez automatyczne oznaczanie pozycji w chwili wyjęcia urządzenia z samochodu. Urządzenie obsługuje także bezterminową usługę alertów o utrudnieniach drogowych (wymagany jest zakup odbiornika) i jest wyposażone w narzędzia podróżne, takie jak przeglądarka zdjęć w formacie JPEG, zegar wskazujący czas na świecie ze strefami czasowymi, przelicznik walut i jednostek miar, oraz kalkulator. Funkcja nawigacji do zdjęć umożliwia pobieranie zdjęć z serwisu Zdjęcia Garmin Connect™. Urządzenie 2450 jest wyposażone w funkcję zabezpieczenia przed kradzieżą Garmin Lock™ i jest zgodne z serwisem Garmin Garage™, z którego można bezpłatnie pobierać pojazdy i głosy. Usprawnij swoje podróże, korzystając z opcjonalnych kart microSD™.

¹ Niedostępne dla części skrzyżowań/rozjazdów na różnych obszarach.

Dane Techniczne: 

Cechy zewnętrzne
Wymiary urządzenia:
13,7 x 8,3 x 1,5 cm (szer. x wys. x gł.)
Rozmiar wyświetlacza:
5 '' (12,7cm)
Rozdzielczość wyświetlacza:
480 x 272 pikseli
Typ wyświetlacza:
Kolorowy wyświetlacz TFT WQVGA z białym podświetleniem
Waga:
192 g
Typ baterii:
litowo jonowa
Czas pracy na baterii:
do 3 godz
Wodoodporny:
nie
Slot kart pamięci:
Karta microSD (do nabycia osobno)
Wbudowana pamięć RAM:
wewnętrzny dysk SSD
Waypointy:
1000
Trasy:
100
Odbiornik wysokiej czułości:
tak
Komunikaty głosowe:
Tak (np. "Skręć w prawo za 200 m")
Wypowiadanie nazw ulic:
Tak (np. "Skręć w ulicę Dębową za 200m")
Rozpoznawanie mowy:
nie
Widok mapy 3D:
nie
Optymalizacja trasy. Aut. porz. kol. punktów pośrednich:
tak
Automatyczna rekalkulacja trasy:
tak
Wybór trybu trasy:
najkrótsze, najszybsze, po bezdrożu oraz jako najtańsze
Omijanie tras:
tak
Bluetooth:
nie
TMC Traffic:
tak
Gdzie jestem?:
Tak
Lokalizator samochodów:
oznacza pozycję po zdjęciu z uchwytu samochodowego
Odtwarzacz audio / MP3:
nie
Odtwarzacz audiobooków:
nie
Przeglądarka obrazów:
Tak
Nadajnik FM:
nie
AV-in:
nie
Gniazdo USB:
Tak
Ikony pojazdów:
tak
Czas na świecie:
tak
Ekran dotykowy:
Tak
Klawiatura qwerty:
Tak
Gniazdo słuchawkowe:
nie
Blokada/ Lock:
Tak
Przyjazny motocyklom:
Nie
Obsługa baz własnych punktów POI:
Tak
Podświetlenie:
Tak
Dźwięk:
wbudowany głośnik
Dodatkowe:
To urządzenie pamięci masowej USB jest zgodne z systemem operacyjnym Windows® XP i nowszymi oraz Mac® OS X 10.4 i nowszymi. Technologia nüRoute™ z funkcją trafficTrends™ (oblicza trasy na podstawie przewidywanego natężenia ruchu pojazdów): tak Tech
 
 
Oceń produkt:
237
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu