Wiadomości / Nowości / Nawigacja Garmin dēzl 560 LT

Nawigacja Garmin dēzl 560 LT

2011-04-01 16:45  komentarze: 0
tagi: garmingpsnawigacja
ocena:
 


Garmin International Inc. prezentuje nową serię nawigacji dēzl. Produkty charakteryzuje większy ekran, wbudowany głośnik, bezpłatna usługa LifeTime Traffic oraz zestaw funkcji opracowanych specjalnie z myślą o kierowcach ciężarówek.

Model Garmin dēzl 560LT z najnowszej serii wyposażono w 5 calowy i czytelny ekran oraz głośniki o zwiększonej mocy. Dodatkowo dēzl oferuje dostęp do obszernej bazy przydatnych punktów POI, informacji na temat ograniczeń dla samochodów ciężarowych (dostępność i zakres wymienionych usług zależny jest od kraju na obszarze którego korzystamy z urządzenia.) oraz rozbudowane opcje planowania i kalkulowania trasy, bazujące na technologii Garmin nüRoute.

Dēzl 560LT pozwala na wyświetlanie na bieżąco informacji na temat danej trasy, z uwzględnieniem remontowanych odcinków czy ewentualnych opóźnień w ruchu, sugerując przy tym najkorzystniejszą trasę – wszystko dzięki zintegrowanemu odbiornikowi TMC. Usługa Lifetime Traffic gwarantuje bezpłatną, bezterminową subskrypcję komunikatów drogowych zapewniając nieograniczony dostęp do komunikatów o aktualnej sytuacji na drodze (informacje o ruchu drogowym nie są dostępne na wszystkich obszarach).

Nawigacja dēzl to również narzędzie, które pozwoli na monitorowanie trasy z uwzględnieniem zużycia paliwa. Automatycznie zapisywane w archiwum dane dotyczące długości drogi umożliwiają określenie zużycia paliwa na poszczególnych jej odcinkach.

Każdy użytkownik, za pomocą przyznawanych gwiazdek – od 1 do 5 – może prowadzić własne rankingi punktów POI. Po podłączeniu urządzenia komputera z dostępem do internetu i zalogowaniu się na stronie myGarmin, nasz osobisty ranking jest dodawany do istniejącej bazy i jednocześnie pobierane są informacje o rankingach innych użytkowników. Dzięki temu zyskujemy dostęp do bazy rankingów punktów POI.

Użytkownik ma również możliwość dostosowania głównego menu do własnych preferencji wybierając te ikony, z których najczęściej korzysta. Pozwala to na szybszą i bardziej intuicyjną obsługę urządzenia.

nüRoute - inteligentne kalkulowanie i wyznaczanie trasy
Funkcja trafficTrends ma według producenta zapewnić efektywne wyznaczanie tras i dostarczanie dokładnych informacji o godzinie przybycia. Nawigacja powinna wybrać właściwą drogę na podstawie historycznych danych oraz ustalonych przez Garmin trendów ruchu w danej okolicy o konkretnych porach dnia. Funkcja myTrends zapamiętuje natomiast często wybierane punkty docelowe i podpowiada cel bez potrzeby aktywacji trasy, wyświetlając godzinę przybycia i najlepszą propozycję trasy na podstawie informacji o ruchu drogowym.

 
 
Oceń artykuł:
235
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu