Wiadomości / Nowości / Nowe nawigacje TomTom Pro

Nowe nawigacje TomTom Pro

2011-04-01 16:32  komentarze: 0
tagi: gpsnawigacjatomtom
ocena:
 


TomTom wprowadza na rynek trzy nowe modele nawigacji przeznaczone do profesjonalnego wykorzystania: TomTom PRO 7150, PR0 9150, PRO 7150 TRUCK. Wspólną cechą urządzeń jest duży, 5-calowy wyświetlacz Fluid Touch.


Najnowsze modele wyposażone są w pięciocalowe ekrany Fluid Touch, które zapewniają klarowny obraz wyznaczonej trasy i łatwe korzystanie z funkcjonalności rozwiązania WORKsmart™. Seria PRO dostarcza nie tylko dokładne i inteligentnie wyznaczone trasy, ale również tworzy część rozwiązania WORKsmart. Dzięki temu rozwiązaniu możliwy jest rejestr przejechanych kilometrów, rejestracje czasu, raportowanie statusu pracy i wiele innych informacji.

Pozostałe funkcje:

  • Prowadź samochód efektywnie z IQ Routes® i Eco Routes
  • Podróżuj bezpieczniej z zaawansowanym Asystentem Pasa Ruchu, zestawem głośnomówiącym i funkcją poleceń głosowych
  • Podróżuj po całej Europie z bogatymi mapami 45 krajów
  • Jako część rozwiązania WORKsmart seria Pro umożliwia śledzenie pojazdów, przydzielanie zadań, zarządzanie czasem, zarządzanie zużyciem paliwa i emisją dwutlenku węgla i tworzenie raportów dla zarządu. Dodatkowo oferuje dostęp to usługi LIVE łącznie z HD Traffic.*

Dodatkowo model PRO 7150 TRUCK oferuje w 15 krajach wyznaczanie tras z pominięciem odcinków objętych znanymi ograniczeniami przejazdu ze względu na masę i wymiary.

Dostępność i ceny:

Modele PRO 7150, PRO 9150 i PRO 7150 TRUCK są dostępne u autoryzowanych partnerów.

  • Cena sugerowana PRO 7150 – 359 euro
  • Cena sugerowana PRO 9150 – 429 euro
  • Cena sugerowana PRO 7150 TRUCK – 399 euro

Usługa LIVE jest dostępna w 33 krajach, dostępność może się różnić w zależności od kraju, dodatkowo wymagany jest abonament na dostęp do TomTom WEBFLEET.

 
 
Oceń artykuł:
234
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu