Produkty / Garmin nuvi 2300

Garmin nuvi 2300

2011-03-14 16:12  komentarze: 0
tagi: garmingpsnawigacjanuvi
Cena: nieznana
ocena:
 


Posiada funkcję przewidywania trasy myTrends™ oraz funkcję ecoRoute™ ułatwiającą obliczenie trasy, na której samochód zużyje mniej paliwa. Opcjonalne mapy cityXplorer™ z informacjami o transporcie publicznym zwiększają użyteczność urządzenia dla pieszych.

 

Poznaj technologię nüRoute™ z funkcją myTrends™

Dzięki funkcji myTrends urządzenie nüvi 2300 rozpoznaje Twoje ulubione miejsca docelowe i na bieżąco przewiduje, dokąd się udajesz, podając szacunkowe informacje o czasie podróży. Dlatego urządzenie nüvi 2300 pomoże Ci dotrzeć wszędzie na czas — czy jedziesz do lub z pracy, czy na cotygodniowe spotkanie. Nie jest wymagana subskrypcja ani dodatkowe opłaty.

 

Wybierz trasę o najniższym zużyciu paliwa

Urządzenie nüvi 2300 oferuje przyjazną dla środowiska funkcję ecoRoute, dzięki której zaoszczędzisz paliwo i pieniądze — pozwala ona obliczyć bardziej oszczędną trasę, śledzi zużycie paliwa i nie tylko. Funkcja ecoRoute pozwala przy wyznaczaniu trasy preferować szlaki o mniejszym zużyciu paliwa. Po wybraniu tej funkcji urządzenie nüvi określi, czy jest dostępna trasa charakteryzująca się większą oszczędnością paliwa. Kalkulacje oparte są o informacje o prędkości i przyspieszeniu pojazdu na danej trasie.

 

Podróżuj transportem publicznym

Zwiększone możliwości nawigacji pieszej sprawiają, że nüvi 2300 świetnie nadaje się na przechadzki po mieście. Pobierz dodatkowe mapy cityXplorer, które ułatwiają poruszanie się po mieście komunikacja publiczną. Urządzenie będzie podpowiadać, gdzie należy iść, gdzie wsiąść do autobusu, metra czy tramwaju i jak długo zajmie podróż do wyznaczonego celu.

 

Zobacz więcej

Dzięki szerokiemu ekranowi urządzenia nüvi 2300 można zawsze dobrze zorientować się w sytuacji. Oglądaj szczegóły mapy, wskazówki dla kierowców, zdjęcia i wiele innych w jasnych, jaskrawych kolorach. Wyświetlacz 4,3" (10,92 cm) jest czytelny nawet w pełnym słońcu i pod każdym kątem.

 

Otrzymuj szczegółowe wskazówki nawigacyjne

Urządzenie nüvi 2300 posiada intuicyjny interfejs, na którym wyświetlane są dwie proste opcje: „Dokąd?” i „Pokaż mapę”. Wystarczy dotknąć kolorowego ekranu, aby w prosty sposób wyszukać adresy i usługi, a następnie otrzymywać szczegółowe wskazówki głosowe z wymową nazw ulic, które zaprowadzą Cię do celu.

 

Więcej niż nawigacja

Nawigacja to tylko początek. Urządzenie nüvi 2300 pozwala zaoszczędzić paliwo i pieniądze dzięki ecoRoute — przyjaznej dla środowiska funkcji, która oblicza najbardziej oszczędną trasę, śledzi zużycie paliwa i nie tylko. Urządzenie nüvi 2300 jest wyposażone w wiele narzędzi podróżnych, takich jak przeglądarka zdjęć w formacie JPEG, zegar wskazujący czas na świecie ze strefami czasowymi, przelicznik walut, przelicznik miar, kalkulator i wiele innych. Funkcja nawigacji do zdjęć umożliwia pobieranie zdjęć z serwisu Zdjęcia Garmin Connect™ i nawigację do nich. Urządzenie obsługuje także bezterminową usługę alertów o utrudnieniach drogowych (wymagany jest zakup odbiornika). Dzięki lokalizatorowi ratunkowemu „Gdzie jestem?” zawsze znasz swoją pozycję. Wystarczy dotknąć ekranu, aby uzyskać dokładne współrzędne, najbliższy adres, najbliższe skrzyżowanie, najbliższy szpital, posterunki policji i stacje benzynowe. Urządzenie 2300 jest także wyposażone w funkcję zabezpieczenia przed kradzieżą Garmin Lock™ i jest zgodne z darmowym serwisem Garmin Garage™, z którego można pobierać niestandardowe głosy i pojazdy. Usprawnij swoje podróże, korzystając z opcjonalnych kart microSD™.

Wymiary urządzenia:
12,2 x 7,5 x 1,6 cm (szer. x wys. x gł.)
Rozmiar wyświetlacza:
9,7 x 5,7 cm (szer. x wys.), przekątna 4,3 cala (10,9 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza:
480 x 272 pikseli
Typ wyświetlacza:
kolorowy wyświetlacz TFT WQVGA z białym podświetleniem, działający w dwóch położeniach
Waga:
161,6 g
Typ baterii:
litowo jonowa
Czas pracy na baterii:
do 3 godz
Wodoodporny:
nie
Slot kart pamięci:
Karta microSD (do nabycia osobno)
Wbudowana pamięć RAM:
wewnętrzny dysk SSD
Waypointy:
1000
Trasy:
100
Odbiornik wysokiej czułości:
tak
Komunikaty głosowe:
Tak (np. "Skręć w prawo za 200 m")
Wypowiadanie nazw ulic:
Tak (np. "Skręć w ulicę Dębową za 200m")
Optymalizacja trasy. Aut. porz. kol. punktów pośrednich:
tak
Automatyczna rekalkulacja trasy:
tak
Wybór trybu trasy:
najkrótsze, najszybsze, po bezdrożu oraz jako najtańsze
Omijanie tras:
tak
Gdzie jestem?:
Tak
Przeglądarka obrazów:
Tak
Gniazdo USB:
Tak
Ikony pojazdów:
tak
Czas na świecie:
tak
Ekran dotykowy:
Tak
Klawiatura qwerty:
Tak
Blokada/ Lock:
Tak
Obsługa baz własnych punktów POI:
Tak

 Dane techniczne:

 
 
Oceń produkt:
231
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu