Produkty / Garmin nuvi 2360LT

Garmin nuvi 2360LT

2011-03-14 16:01  komentarze: 0
tagi: garmingpsnawigacjanuvi
Cena: nieznana
ocena:
 


Posiada działający w dwóch położeniach ekran, który może wyświetlać obraz w pionie lub w poziomie, 3-osiowy kompas elektroniczny oraz funkcję trójwymiarowego widoku terenu i budynków. Model 2360LT jest  wyposażony w funkcję rozmów przez zestaw głośnomówiący, funkcję asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań¹, funkcję trafficTrends™ oferującą archiwalne dane o ruchu, funkcję przewidywania trasy myTrends™ oraz funkcję ecoRoute™. Opcjonalne mapy cityXplorer™ dostarczą z kolei informacji o środkach transportu publicznego, zwiększając użyteczność urządzenia dla pieszych

Wymawiaj polecenia

Urządzenie nüvi 2360LT nie tylko mówi, gdzie należy skręcić, ale także słucha poleceń głosowych. Dzięki innowacyjnej funkcji rozpoznawania mowy urządzenie nüvi można obsługiwać za pomocą głosu, co pozwala trzymać obie ręce na kierownicy. Wystarczy uruchomić urządzenie nüvi za pomocą polecenia głosowego (można je dostosować) i wymawiać opcje menu, które są wyraźnie widoczne na ekranie. Powiedz „Znajdź adres” i wymów adres, aby rozpocząć podróż do tego miejsca.

Poznaj technologię nüRoute™ oraz funkcje trafficTrends i myTrends

Urządzenie nüvi 2360LT wyposażone jest w technologię nüRoute z funkcją trafficTrends oferującą archiwalne dane o ruchu oraz funkcją przewidywania trasy myTrends. Dzięki funkcji trafficTrends urządzenie nüvi 2360LT automatycznie uzyskuje informacje o natężeniu ruchu w ciągu dnia, aby lepiej wyznaczać trasy i precyzyjniej szacować czas przybycia w oparciu o porę dnia i dzień tygodnia. Dzięki funkcji myTrends, przy zapisywaniu regularnie wybieranych celów podróży w Ulubionych urządzenie nüvi 2360LT po jakimś czasie będzie samo wiedziało, dokąd się wybierasz, nawet jeśli nie podasz celu! Urządzenie podaje czas przybycia i ważne informacje o ruchu drogowym. Dlatego urządzenie nüvi 2360LT pomoże Ci dotrzeć wszędzie na czas — czy jedziesz do lub z pracy, czy na cotygodniowe spotkanie. Nie jest wymagana subskrypcja ani dodatkowe opłaty.

Bezpłatna, bezterminowa subskrypcja komunikatów o ruchu drogowym

Unikaj korków dzięki zintegrowanemu odbiornikowi komunikatów drogowych FM i bezpłatnej, bezterminowej² subskrypcji komunikatów drogowych. Otrzymuj alerty o opóźnieniach w ruchu i robotach drogowych na trasie podróży. Wystarczy dotknąć ekranu urządzenia nüvi, aby wyświetlić szczegóły ruchu na drodze lub wyznaczyć objazd omijający obszar, gdzie wystąpił problem.
 

Prowadź rozmowy przez zestaw głośnomówiący

Urządzenie nüvi 2360LT jest wyposażone w bezprzewodową technologię Bluetooth®, wbudowany mikrofon i głośnik, które pozwalają prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący. Wystarczy sparować urządzenie ze zgodnym telefonem z funkcją Bluetooth i rozmawiać przez zestaw głośnomówiący za pośrednictwem urządzenia nüvi 2360LT, nie odwracając uwagi od drogi. Numery wybiera się po prostu za pomocą klawiatury na ekranie dotykowym urządzenia. Aby odebrać połączenie, wystarczy dotknąć ekranu i zacząć mówić do wbudowanego w urządzenie mikrofonu. Pozwala to w bezpieczny i wygodny sposób wybierać numery kontaktów i punkty szczególne poprzez jednokrotne dotknięcie ekranu.


Wybierz właściwy pas, nim będzie za późno!

Koniec ze zgadywaniem, którym pasem ruchu należy się poruszać, aby wykonać następny zwrot. Funkcja Asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań wskazuje prawidłowy pas ruchu, którym należy się poruszać, aby skręcić lub zjechać z trasy we właściwym miejscu, szczególnie gdy nie zna się okolicy. Funkcja realistycznie wyświetla znaki drogowe i skrzyżowania na trasie wraz ze strzałkami wskazującymi odpowiedni pas ruchu.

Wybierz trasę o najniższym zużyciu paliwa

Urządzenie nüvi 2360LT oferuje przyjazną dla środowiska funkcję ecoRoute, dzięki której zaoszczędzisz paliwo i pieniądze — pozwala ona obliczyć bardziej oszczędną trasę, śledzi zużycie paliwa i nie tylko. Funkcja ecoRoute pozwala przy wyznaczaniu trasy preferować szlaki o mniejszym zużyciu paliwa. Po wybraniu tej funkcji urządzenie nüvi określi, czy jest dostępna trasa charakteryzująca się większą oszczędnością paliwa. Kalkulacje oparte są o informacje o prędkości i przyspieszeniu pojazdu na danej trasie.

Podróżuj transportem publicznym

Zwiększone możliwości nawigacji pieszej sprawiają, że nüvi 2360LT świetnie nadaje się na przechadzki po mieście. Jego działający w dwóch położeniach ekran i kompas pomagają zachować orientację podczas spacerów. Pobierz dodatkowe mapy cityXplorer, które ułatwiają poruszanie się po mieście komunikacja publiczną. Urządzenie będzie podpowiadać, gdzie należy iść, gdzie wsiąść do autobusu, metra czy tramwaju i jak długo zajmie podróż do wyznaczonego celu.

Zobacz więcej

Dzięki szerokiemu ekranowi urządzenia nüvi 2360LT można zawsze dobrze zorientować się w sytuacji. Oglądaj szczegóły mapy, wskazówki dla kierowców, zdjęcia i wiele innych w jasnych, jaskrawych kolorach. Wyświetlacz 4,3" (10,92 cm) jest czytelny nawet w pełnym słońcu i pod każdym kątem.

Otrzymuj szczegółowe wskazówki nawigacyjne

Urządzenie nüvi 2360LT posiada intuicyjny interfejs, na którym wyświetlane są dwie proste opcje: „Dokąd?” i „Pokaż mapę”. Wystarczy dotknąć kolorowego ekranu, aby w prosty sposób wyszukać adresy i usługi, a następnie otrzymywać szczegółowe wskazówki głosowe z wymową nazw ulic, które zaprowadzą Cię do celu.Trójwymiarowy widok wyświetla modele ważnych budynków w wielu miastach oraz kontury mapy przy małym powiększeniu, zapewniając realistyczny, perspektywiczny obraz danego obszaru.

Więcej niż nawigacja

Nawigacja to tylko początek. Urządzenie nüvi 2360LT pozwala zaoszczędzić paliwo i pieniądze dzięki ecoRoute — przyjaznej dla środowiska funkcji, która oblicza najbardziej oszczędną trasę, śledzi zużycie paliwa i nie tylko. Urządzenie nüvi 2360LT jest wyposażone w wiele narzędzi podróżnych, takich jak przeglądarka zdjęć w formacie JPEG, zegar wskazujący czas na świecie ze strefami czasowymi, przelicznik walut, przelicznik miar, kalkulator i wiele innych. Funkcja nawigacji do zdjęć umożliwia pobieranie zdjęć z serwisu Zdjęcia Garmin Connect™ i nawigację do nich. Dzięki lokalizatorowi ratunkowemu „Gdzie jestem?” zawsze znasz swoją pozycję. Wystarczy dotknąć ekranu, aby uzyskać dokładne współrzędne, najbliższy adres, najbliższe skrzyżowanie, najbliższy szpital, posterunki policji i stacje benzynowe. Urządzenie 2360LT jest także wyposażone w funkcję zabezpieczenia przed kradzieżą Garmin Lock™ i jest zgodne z darmowym serwisem Garmin Garage™, z którego można pobierać niestandardowe głosy i pojazdy. Usprawnij swoje podróże, korzystając z opcjonalnych kart microSD™.

Wymiary urządzenia:
12,2 x 7,5 x 1,6 cm (szer. x wys. x gł.)
Rozmiar wyświetlacza:
9,7 x 5,7 cm (szer. x wys.), przekątna 4,3 cala (10,9 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza:
480 x 272 pikseli
Typ wyświetlacza:
kolorowy wyświetlacz TFT WQVGA z białym podświetleniem, działający w dwóch położeniach
Waga:
161,6 g
Typ baterii:
litowo jonowa
Czas pracy na baterii:
do 3 godz
Wodoodporny:
nie
Slot kart pamięci:
Karta microSD (do nabycia osobno)
Wbudowana pamięć RAM:
wewnętrzny dysk SSD
Waypointy:
1000
Trasy:
100
Odbiornik wysokiej czułości:
tak
Komunikaty głosowe:
Tak (np. "Skręć w prawo za 200 m")
Wypowiadanie nazw ulic:
Tak (np. "Skręć w ulicę Dębową za 200m")
Rozpoznawanie mowy:
tak
Optymalizacja trasy. Aut. porz. kol. punktów pośrednich:
tak
Automatyczna rekalkulacja trasy:
tak
Wybór trybu trasy:
najkrótsze, najszybsze, po bezdrożu oraz jako najtańsze
Omijanie tras:
tak
Bluetooth:
Tak
Gdzie jestem?:
Tak
Przeglądarka obrazów:
Tak
Gniazdo USB:
Tak
Ikony pojazdów:
tak
Czas na świecie:
tak
Ekran dotykowy:
Tak
Klawiatura qwerty:
Tak
Blokada/ Lock:
Tak
Obsługa baz własnych punktów POI:
Tak

 Dane techniczne:

 
 
Oceń produkt:
230
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu