Produkty / Garmin nuvi 2250

Garmin nuvi 2250

2011-03-14 15:53  komentarze: 0
tagi: garmingpsnawigacjanuvi
Cena: nieznana
ocena:
 


Poznaj technologię nüRoute™ z funkcją myTrends

Dzięki funkcji myTrends urządzenie nüvi 2250 rozpoznaje Twoje ulubione miejsca docelowe i na bieżąco przewiduje, dokąd się udajesz, podając szacunkowe informacje o czasie podróży. Dlatego urządzenie nüvi 2250 pomoże Ci dotrzeć wszędzie na czas — czy jedziesz do lub z pracy, czy na cotygodniowe spotkanie. Nie jest wymagana subskrypcja ani dodatkowe opłaty.

Dane techniczne:

Wymiary urządzenia:
9,3 x 7,2 x 1,5 cm (szer. x wys. x gł.)
Rozmiar wyświetlacza:
7,2 x 5,4 cm (szer. x wys.), przekątna 3,5 cala (8,9 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza:
320 x 240 pikseli
Typ wyświetlacza:
dotykowy, kolorowy QVGA TFT z powłoką antyrefleksyjną i białym podświetleniem
Waga:
107 g
Typ baterii:
wbudowany akumulator litowo-jonowy
Czas pracy na baterii:
do 3 godzin
Slot kart pamięci:
Tak, microSD
Wbudowana pamięć RAM:
wewnętrzny dysk SSD
Waypointy:
1000
Trasy:
100
Chipset GPS:
Tak
Komunikaty głosowe:
Tak (poprzez wbudowany głośnik)
Wypowiadanie nazw ulic:
Tak
Automatyczna rekalkulacja trasy:
Tak
Wybór trybu trasy:
Tak
Omijanie tras:
Tak
Bluetooth:
Nie
Gdzie jestem?:
Tak
Odtwarzacz audio / MP3:
Nie
Odtwarzacz audiobooków:
Nie
Odtwarzacz wideo:
Nie
Przeglądarka obrazów:
Tak
Nadajnik FM:
Nie
Kamera cofania:
Nie
Ikony pojazdów:
Tak
Czas na świecie:
Tak
Ekran dotykowy:
Tak
Gniazdo słuchawkowe:
Nie
Blokada/ Lock:
Tak
Przyjazny motocyklom:
Nie
Obsługa baz własnych punktów POI:
Tak
Dźwięk:
wbudowany głośnik

Wybierz właściwy pas, nim będzie za późno!

Koniec ze zgadywaniem, którym pasem ruchu należy się poruszać, aby wykonać następny zwrot. Przy zbliżaniu się do zakrętu lub zjazdu funkcja asystenta pasa ruchu wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, ułatwiając poruszanie się po nieznanej okolicy.

Wybierz trasę o najniższym zużyciu paliwa

Urządzenie nüvi 2250 oferuje przyjazną dla środowiska funkcję ecoRoute, dzięki której zaoszczędzisz paliwo i pieniądze — pozwala ona obliczyć najbardziej oszczędną trasę, śledzi zużycie paliwa i nie tylko. Funkcja ecoRoute pozwala przy wyznaczaniu trasy preferować szlaki o mniejszym zużyciu paliwa. Po wybraniu tej funkcji urządzenie nüvi określi, czy jest dostępna trasa charakteryzująca się większą oszczędnością paliwa. Kalkulacje oparte są o informacje o prędkości i przyspieszeniu pojazdu na danej trasie.

Podróżuj transportem publicznym

Zwiększone możliwości nawigacji pieszej sprawiają, że nüvi 2250 świetnie nadaje się na przechadzki po mieście. Pobierz dodatkowe mapy cityXplorer, które ułatwiają poruszanie się po mieście komunikacja publiczną. Urządzenie będzie podpowiadać, gdzie należy iść, gdzie wsiąść do autobusu, metra czy tramwaju i jak długo zajmie podróż do wyznaczonego celu.

Otrzymuj szczegółowe wskazówki nawigacyjne

Urządzenie nüvi 2250 posiada intuicyjny interfejs, na którym wyświetlane są dwie proste opcje: „Dokąd?” i „Pokaż mapę”. Wystarczy dotknąć kolorowego ekranu, aby w prosty sposób wyszukać adresy i usługi, a następnie otrzymywać szczegółowe wskazówki głosowe z wymową nazw ulic, które zaprowadzą Cię do celu. Mapy z cyfrowym modelem terenu pokazują cieniowane kontury przy dużym powiększeniu dla lepszej orientacji w okolicy. Wzbogacony interfejs użytkownika modelu 2250 pozwala wygodnie przewijać ekrany przy użyciu palca. Urządzenie umożliwia także załadowanie własnych punktów szczególnych (POI). Z kolei dzięki technologii wstępnego ustalania pozycji HotFix™ w oparciu o sygnał satelitarny urządzenie nüvi szybciej oblicza aktualną pozycję, pozwalając na szybsze dotarcie do celu.

Więcej niż nawigacja

Nawigacja to tylko początek. Urządzenie nüvi 2250 jest wyposażone w wiele narzędzi podróżnych, takich jak przeglądarka zdjęć w formacie JPEG, zegar wskazujący czas na świecie ze strefami czasowymi, przelicznik walut, przelicznik miar, kalkulator i wiele innych. Funkcja nawigacji do zdjęć umożliwia pobieranie zdjęć z serwisu Zdjęcia Garmin Connect™ i nawigację do nich. Urządzenie obsługuje także bezterminową usługę alertów o utrudnieniach drogowych (wymagany jest zakup odbiornika). Dzięki lokalizatorowi ratunkowemu „Gdzie jestem?” zawsze znasz swoją pozycję. Wystarczy dotknąć ekranu, aby uzyskać dokładne współrzędne, najbliższy adres, najbliższe skrzyżowanie, najbliższy szpital, posterunki policji i stacje benzynowe. Urządzenie 2250 jest także wyposażone w funkcję zabezpieczenia przed kradzieżą Garmin Lock™ i jest zgodne z darmowym serwisem Garmin Garage™, z którego można pobierać niestandardowe głosy i pojazdy. Usprawnij swoje podróże, korzystając z opcjonalnych kart microSD™.

 
 
Oceń produkt:
229
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu