Produkty / Garmin nuvi 2350

Garmin nuvi 2350

2011-02-22 17:16  komentarze: 0
tagi: garmingpsnawigacjanuvi
Cena: nieznana
ocena:
 


Poznaj technologię nüRoute™ oraz funkcje trafficTrends i myTrends

Urządzenie nüvi 2350 wyposażone jest w technologię nüRoute z funkcją trafficTrends oferującą archiwalne dane o ruchu oraz funkcją przewidywania trasy myTrends. Dzięki funkcji trafficTrends urządzenie nüvi 2350 automatycznie uzyskuje informacje o natężeniu ruchu w ciągu dnia, aby lepiej wyznaczać trasy i precyzyjniej szacować czas przybycia w oparciu o porę dnia i dzień tygodnia. Dzięki funkcji myTrends, przy zapisywaniu regularnie wybieranych celów podróży w Ulubionych urządzenie nüvi 2350 po jakimś czasie będzie samo wiedziało, dokąd się wybierasz, nawet jeśli nie podasz celu! Dlatego urządzenie nüvi 2350 pomoże Ci dotrzeć wszędzie na czas — czy jedziesz do lub z pracy, czy na cotygodniowe spotkanie. Nie jest wymagana subskrypcja ani  dodatkowe opłaty.


Wybierz trasę o najniższym zużyciu paliwa

Urządzenie nüvi 2350 oferuje przyjazną dla środowiska funkcję ecoRoute, dzięki której zaoszczędzisz paliwo i pieniądze — pozwala ona obliczyć bardziej oszczędną trasę, śledzi zużycie paliwa i nie tylko. Funkcja ecoRoute pozwala przy wyznaczaniu trasy preferować szlaki o mniejszym zużyciu paliwa. Po wybraniu tej funkcji urządzenie nüvi określi, czy jest dostępna trasa charakteryzująca się większą oszczędnością paliwa. Kalkulacje oparte są o informacje o prędkości i przyspieszeniu pojazdu na danej trasie.


Wybierz właściwy pas, nim będzie za późno!

Koniec ze zgadywaniem, którym pasem ruchu należy się poruszać, aby wykonać następny zwrot. Funkcja Asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań wskazuje prawidłowy pas ruchu, którym należy się poruszać, aby skręcić lub zjechać z trasy we właściwym miejscu, szczególnie gdy nie zna się okolicy. Funkcja realistycznie wyświetla znaki drogowe i skrzyżowania na trasie wraz ze strzałkami wskazującymi odpowiedni pas ruchu.

Zobacz więcej

Dzięki szerokiemu ekranowi urządzenia nüvi 2350 można zawsze dobrze zorientować się w sytuacji. Oglądaj szczegóły mapy, wskazówki dla kierowców, zdjęcia i wiele innych w jasnych, jaskrawych kolorach. Wyświetlacz 4,3" (10,92 cm) jest czytelny nawet w pełnym słońcu i pod każdym kątem.

Podróżuj transportem publicznym

Zwiększone możliwości nawigacji pieszej sprawiają, że nüvi 2350 świetnie nadaje się na przechadzki po mieście. Pobierz dodatkowe mapy cityXplorer, które ułatwiają poruszanie się po mieście komunikacja publiczną. Urządzenie będzie podpowiadać, gdzie należy iść, gdzie wsiąść do autobusu, metra czy tramwaju i jak długo zajmie podróż do wyznaczonego celu.

Otrzymuj szczegółowe wskazówki nawigacyjne

Urządzenie nüvi 2350 posiada intuicyjny interfejs, na którym wyświetlane są dwie proste opcje: „Dokąd?” i „Pokaż mapę”. Wystarczy dotknąć kolorowego ekranu, aby w prosty sposób wyszukać adresy i usługi, a następnie otrzymywać szczegółowe wskazówki głosowe z wymową nazw ulic, które zaprowadzą Cię do celu. Urządzenie posiada fabrycznie załadowane szczegółowe mapy ulic, które zawierają blisko 6 milionów punktów szczególnych: sklepy, restauracje, hotele, miejsca rozrywki, stacje benzynowe, bankomaty i inne, a także ograniczenia prędkości dla większości głównych dróg.

Więcej niż nawigacja

Nawigacja to tylko początek. Urządzenie nüvi 2350 jest wyposażone w wiele narzędzi podróżnych, takich jak przeglądarka zdjęć w formacie JPEG, zegar wskazujący czas na świecie ze strefami czasowymi, przelicznik walut, przelicznik miar, kalkulator i wiele innych. Funkcja nawigacji do zdjęć umożliwia pobieranie zdjęć z serwisu Zdjęcia Garmin Connect™ i nawigację do nich. Urządzenie obsługuje także bezterminową usługę alertów o utrudnieniach drogowych (wymagany jest zakup odbiornika). Dzięki lokalizatorowi ratunkowemu „Gdzie jestem?” zawsze znasz swoją pozycję. Wystarczy dotknąć ekranu, aby uzyskać dokładne współrzędne, najbliższy adres, najbliższe skrzyżowanie, najbliższy szpital, posterunki policji i stacje benzynowe. Urządzenie 2350 jest także wyposażone w funkcję zabezpieczenia przed kradzieżą Garmin Lock™ i jest zgodne z darmowym serwisem Garmin Garage™, z którego można pobierać niestandardowe głosy i pojazdy. Usprawnij swoje podróże, korzystając z opcjonalnych kart microSD™.

 Dane techniczne:

Wymiary urządzenia:
12,2 x 7,5 x 1,6 cm (szer. x wys. x gł.)
Rozmiar wyświetlacza:
9,7 x 5,7 cm (szer. x wys.), przekątna 4,3 cala (10,9 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza:
480 x 272 pikseli
Typ wyświetlacza:
szklany, kolorowy wyświetlacz TFT WQVGA z białym podświetleniem, działający w dwóch położeniach
Waga:
161,6 g
Typ baterii:
litowo jonowa
Czas pracy na baterii:
do 3 godz
Wodoodporny:
nie
Slot kart pamięci:
Karta microSD (do nabycia osobno)
Wbudowana pamięć RAM:
wewnętrzny dysk SSD
Waypointy:
1000
Trasy:
100
Odbiornik wysokiej czułości:
tak
Komunikaty głosowe:
Tak (np. "Skręć w prawo za 200 m")
Wypowiadanie nazw ulic:
Tak (np. "Skręć w ulicę Dębową za 200m")
Rozpoznawanie mowy:
tak
Optymalizacja trasy. Aut. porz. kol. punktów pośrednich:
tak
Automatyczna rekalkulacja trasy:
tak
Wybór trybu trasy:
najkrótsze, najszybsze, po bezdrożu oraz jako najtańsze
Omijanie tras:
tak
Gdzie jestem?:
Tak
Przeglądarka obrazów:
Tak
Gniazdo USB:
Tak
Ikony pojazdów:
tak
Czas na świecie:
tak
Ekran dotykowy:
Tak
Klawiatura qwerty:
Tak
Gniazdo słuchawkowe:
nie
Blokada/ Lock:
Tak
Przyjazny motocyklom:
Nie
Obsługa baz własnych punktów POI:
Tak
Podświetlenie:
Tak
Dźwięk:
wbudowany głośnik
Dodatkowe:
To urządzenie pamięci masowej USB jest zgodne z systemem operacyjnym Windows® XP i nowszymi oraz Mac® OS X 10.4 i nowszymi. Technologia nüRoute™ z funkcją trafficTrends™ (oblicza trasy na podstawie przewidywanego natężenia ruchu pojazdów): tak Tech
 
 
Oceń produkt:
228
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu