Produkty / Garmin Forerunner 410

Garmin Forerunner 410

2011-02-05 12:35  komentarze: 0
tagi: forerunnergarminmultisporttrening
Cena: nieznana
ocena:
 


Łatwość użytkowania
Plan treningu może być skomplikowany. Jednak obsługa zegarka powinna być prosta. Forerunner 410 wyposażono w udoskonaloną ramkę dotykową, która pozwala szybko przewijać i wybierać funkcje podczas biegu — niezależnie od pogody.


Kiedy użytkownik kończy trening, Forerunner 410 pracuje nadal. Gdy zegarek znajdzie się w pobliżu komputera, przesyła bezprzewodowo dane do serwisu Garmin Connect™, dzięki czemu użytkownik będzie mógł przeanalizować bieg w dowolnym momencie. Zegarek wykorzystuje bezprzewodową technologię ANT+™ i dostarczoną w zestawie pamięć USB. Bez kabli, bez ręcznego przesyłania, bez wysiłku.


Tylko potrzebne dane

W urządzeniu Forerunner 410 można skonfigurować do trzech stron treningu i wyświetlać ponad 30 typów danych. Użytkownik może nawet określić, ile pól danych ma być wyświetlanych na poszczególnych ekranach — jedno duże pole czy dwa lub trzy mniejsze pola.

Zaawansowany trening
Aby dodatkowo zwiększyć efektywność treningów, użytkownik może przygotować szczegółowe plany treningów lub zmierzyć się z wirtualnym partnerem funkcji Virtual Partner®, która w cyfrowy sposób przedstawia stosunek tempa docelowego względem tempa rzeczywistego. Funkcja kursów umożliwia powtarzanie zarejestrowanych ćwiczeń w celu wyrównania lub pobicia osiągniętego wyniku.

Miłośnikom odkrywania nowych ścieżek przypadnie do gustu funkcja podstawowej nawigacji wbudowana w model 410, dzięki której zawsze wrócimy do punktu startowego. Wystarczy podążać w kierunku wskazywanym przez strzałkę na ekranie i obserwować, ile dystansu pozostało do pokonania.

Polegaj na sercu
Niektóre wersje są dostarczane w zestawie z wysokiej jakości miękką opaską z czujnikiem tętna¹, który pozwala wyświetlać tętno (liczba uderzeń na minutę). Zegarek obsługuje pięć stref tętna, które można precyzyjnie dostosować do własnych potrzeb. Trenuj w określonej strefie tętna, aby poprawić swoją sprawność fizyczną, lub porównuj tempo i tętno z poprzednimi wynikami tego samego treningu. Forerunner 410 oblicza spalanie kalorii na podstawie tętna, umożliwiając dokładne monitorowanie liczby spalonych kalorii.

Zapisuj, analizuj i udostępniaj
Dostęp do danych zarejestrowanych przez zegarek Forerunner 410 sprawia, że nie potrzebujemy własnego trenera. Wykorzystaj pełnię możliwości omawianego zegarka — przesyłaj bezprzewodowo dane do serwisu Garmin Connect™, w którym możesz bezpłatnie analizować i udostępniać zapisane dane. Forerunner 410 jest zgodny z komputerami PC i Mac. Serwis Garmin Connect umożliwia wyświetlenie przebytej trasy na mapie, uzyskanie podsumowania biegu, tworzenie celów, wyszukiwanie nowych ćwiczeń do pobrania w postaci kursów oraz wiele innych funkcji.

Szybkość i dokładność
Forerunner 410 obsługuje funkcję wstępnego ustalania pozycji satelitów HotFix®, dzięki której sygnał z satelitów jest przychwytywany szybciej, a użytkownik może od razu rozpocząć trening. Zegarek wyposażono także w czuły odbiornik GPS, który nie traci sygnału z satelitów nawet w pobliżu budynków i na zalesionym obszarze.


Model 410 można nosić jako zegarek nawet poza treningiem. Można go również wyłączyć w celu oszczędzenia energii baterii.

Dane techniczne :

Wymiary urządzenia:
4,8 x 7,1 x 1,6 cm (1,88 x 2,78 x 0,646 cala)
Rozmiar wyświetlacza:
przekątna 2,7 cm (1,06 cala)
Waga:
60 g (2,11 uncji)
Typ baterii:
bateria litowo-jonowa
Czas pracy na baterii:
2 tygodnie w trybie oszczędzania energii,
8 godzin w trybie treningu
Wodoodporny:
tak (IPX7)
Odbiornik wysokiej czułości:
tak
Udostępnia funkcje GPS:
tak
Wysokosciomierz ciśnieniowy:
nie
Transfer pomiędzy urządzeniami:
nie
Miernik tętna:
tak (niektóre wersje)
Automatyczna synchronizacja danych z PC:
tak
Oprogramowanie Garmin Training Centre:
tak
Funkcja wirtualnego partnera:
tak
Funkcja współzawodnictwa z zarejestrowanymi partnerami treningu:
tak
Autopauza
nie
Automatyczne zliczanie okrążeń:
tak
Funkcja Autoscroll
tak
Obsługa kilku sportów:
nie
Treningi zaawansowane
tak
Szybkie treningi:
tak
Miernik wysiłku z alarmem:
tak
Miernik czasu z alarmem:
tak
Możliwość dostosywania wyświetlanych danych:
tak
Obliczanie spalania kalorii:
tak
Garmin Connect:
tak
Trening w strefach:
tak
Kompatybilność z czujnikami mocy ANT+:
nie

 
 
Oceń produkt:
225
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu