Produkty / Navigon 70

Navigon 70

2011-02-05 12:22  komentarze: 0
tagi: gpsnavigonnawigacja
Cena: nieznana
ocena:
 


Obsługa nowego NAVIGON 70 bez dotykania

Innowacyjny czujnik zbliżeniowy umożliwia obsługę NAVIGON 70 bez dotykania wyświetlacza. Wystarczy tylko zbliżyć dłoń do urządzenia i na wyświetlaczu pojawią się punkty NAVIGON MyBest POI oraz lista opcji i dalej można obsługiwać urządzenie w zwykły sposób. Po pewnym czasie te pola obsługi zostają automatycznie ukryte, a na wyświetlaczu pozostają widoczne tylko istotne informacje. Wielką zaletą czujnika zbliżeniowego jest możliwość lepszej koncentracji na ruchu drogowym i przewidywalna jazda dzięki większemu widokowi mapy na 5-calowym wyświetlaczu.

 

Właściwa droga z NAVIGON 70

Obce miasto, czteropasmowa ulica, nie znacie Państwo drogi i nagle trzeba skręcić w prawo, a jesteście na skrajnym lewym pasie? Oto rozwiązanie: Aktywny asystent pasa ruchu za pomocą animacji wskaże Państwu prawidłowy pas w odpowiednim czasie przed skrętem. Już nie musicie się Państwo stresować podczas jazdy po mieście!


One Click Menu

Więcej miejsca na ważne informacje.Dzięki nowemu menu One Click w trybie jazdy na wyświetlaczu dostępne jest więcej wolnego miejsca na mapę. Pola obsługi i NAVIGON MyBest POI wyświetlają się po dotknięciu wyświetlacza.

Gwarancja dostępności najnowszej mapy.
Bezpłatna aktualizacja mapy w ciągu pierwszych 30 dni od pierwszego użycia.


NAVIGON FreshMaps.
Dzięki funkcji NAVIGON FreshMaps kierowca zawsze ma najbardziej aktualne mapy od ekspertów. Za jednorazową opłatę – w NAVIGON 8410 i NAVIGON 8450 Live nawet za darmo – firma NAVIGON przez 24 miesiące udostępnia swoim klientom do ściągnięcia regularnie aktualizowane mapy. Na tych mapach można polegać: Przy sporządzaniu nowych aktualizacji współpracujemy wyłącznie z ekspertami, gdyż tylko taki sposób gwarantuje wysoką jakość i zadowolenie klientów.


Aktywny asystent pasa ruchu i Aktywny asystent pasa ruchu Pro.
Zająć w porę właściwą pozycję.Sprawdzona i znana funkcja Aktywny asystent pasa ruchu Pro pokazuje w złożonych sytuacjach drogowych prawidłowy pas jazdy - dzięki temu można bez stresu zająć w odpowiednim czasie prawidłowy pas. Nowy Aktywny asystent pasa ruchu potrafi jeszcze więcej: Pasy do jazdy przedstawiane są w sposób dynamiczny i perspektywiczny. Dzięki temu kierowca widzi, kiedy musi zmienić pas ruchu.


Praktyczna informacja o radarach*.
Funkcja z potencjałem redukcji kosztów. Kierowcy przykładają szczególnie dużą wagę do tej funkcji: Funkcja Informacja o radarach ostrzega wizualnie i akustycznie o zainstalowanych na stałe fotoradarach w Polsce oraz w Europie.
* Niedostępne w Szwajcarii i Lichtensteinie. W stanie pierwotnym ostrzeganie o radarach jest wyłączone i musi zostać włączone przez samego użytkownika.


Asystent prędkości.
Nigdy więcej nie przekroczysz prędkości.NAVIGON pilnuje prędkości: asystent prędkości generuje audiowizualne ostrzeżenie, gdy tylko przekroczysz ustaloną prędkość maksymalną.


Pomoc w razie wypadku.
Szybka pomoc w poważnej sytuacji.Funkcja ta w poważnej sytuacji pokazuje najbliższe stacje benzynowe, komisariaty policji, szpitale i inne.


Czujnik zbliżeniowy.
Więcej bezpieczeństwa i komfortu przy jednoczesnej większej przejrzystości dzięki większemu widocznemu obszarowi mapy. Dzięki nowemu, czułemu czujnikowi zbliżeniowemu można teraz bezdotykowo, tzn. bez dotykania wyświetlacza, aktywować w menu nawigacji takie funkcje, jak NAVIGON MyBest POI. Wspaniały efekt dodatkowy: Powierzchnie obsługi pozostają ukryte do momentu aktywacji ręką. Dzięki temu w normalnym trybie jazdy widoczny jest znacznie większy obszar mapy.


TMC i Premium TMC.**
Jeszcze lepsze omijanie korków.System TMC w porę dostarcza komunikaty o ruchu drogowym i ponownie oblicza trasę dzięki antenie zintegrowanej z przewodem ładowarki. Premium TMC poprzez nowoczesny system czujników dostarcza jeszcze bardziej aktualnych danych o korkach i informacji o robotach drogowych oraz wyznacza alternatywną trasę.** Dostępność tylko w niektórych krajkach.


NAVIGON Prosto do celu. Zaparkuj samochód i resztę drogi pokonaj pieszo.
Nie przed każdym celem podróży znajduje się parking dla samochodów. Dlatego funkcja „Prosto do celu” poprowadzi Państwa klientów pieszo z parkingu do celu, a następnie z powrotem do samochodu.


NAVIGON MyBest POI.
Cele specjalne całkiem indywidualnie. Automatyczne wyświetlanie na mapie osobiście preferowanych punktów POI z najprzeróżniejszych kategorii. Dzięki temu od razu widoczne są wszystkie punkty POI na trasie i można je aktywować jednym kliknięciem.


NAVIGON Sightseeing.
Turystyczne hity na jedno kliknięcie.Teraz zintegrowane w NAVIGON i zainspirowane przewodnikiem MERIAN scout: Idealny przewodnik miejski z obszernymi opisami z przewodnika MERIAN. Aby nic nie przegapić: Automatyczne wyświetlanie znajdujących się w pobliżu miejsc wartych zobaczenia z funkcją odczytu informacji i wyświetlania zdjęć. Dostępne są następujące treści MERIAN: Zdjęcie i szczegółowy opis tekstowy, ocena, adres, e-mail, telefon i godziny otwarcia.


Nawigacja piesza.
Plan miasta adé: Teraz zwiedza się elektronicznie.Osobisty przewodnik: Nawigacja piesza prowadzi Państwa klientów prosto do celu, nawet gdy nie jadą samochodem. Dzięki temu możliwe jest dokładne poznawanie obcych miast, wyszukiwanie sklepów lub fascynujących zabytków. Przejrzyste przedstawianie w formacie pionowym optymalnie ułatwia prowadzenie pieszych wędrówek.

Reality View Pro.
Funkcja pokazuje dokąd prowadzi droga.Świat jest jaki jest: Funkcja ta oferuje szczegółowe, realistyczne odwzorowanie skrzyżowań i wyjazdów autostradowych. Wspomaga to orientację i kieruje klientów niezawodnie do celu.

City View 3D 2.0 i Landmark View3D.
Świat w perspektywie 3D. Dzięki funkcji City View3D całe ciągi uliczne przedstawiane są jako model trójwymiarowy. Nowa funkcja City View3D 2.0 oferuje teraz prawie realistyczne przedstawianie szerokości ulic, kolorów fasad lub kształtów dachów budynków. Budynki są półprzejrzyste, aby nie zasłaniały przebiegu trasy lub punktów POI. Wybrane zabytki dzięki funkcji Landmark View3D przedstawiane są w szczegółowym i fascynującym wymiarze 3D.


Widok panoramiczny 3D.
Topograficzne przedstawienie otoczenia. Dzięki temu klienci szybciej odnajdą właściwą drogę: Realistyczne odwzorowanie otoczenia nawet z różnicami wysokości zapewnia szybką orientację i lepsze rozpoznawanie przebiegu odcinków i krajobrazów.


Urządzenie głośnomówiące Bluetooth.
Dzięki bezprzewodowemu połączeniu urządzenia NAVIGON z telefonem komórkowym można komfortowo i bezpiecznie oraz zgodnie z przepisami telefonować podczas jazdy. Nowość: Teraz możliwe jest podłączenie jednocześnie 2 telefonów komórkowych.


NAVIGON MyRoutes.
Na najlepszej drodze do celu. Dzięki znanej funkcji NAVIGON MyRoutes automatycznie uwzględniane są osobiste przyzwyczajenia kierowcy odnośnie wyboru tras, typowe sytuacje występujące na drogach w określonych dniach tygodnia i o określonych godzinach.


Ulubione cele na mapie.
Zapisz swoje ulubione cele.Swoje ulubione cele możesz zapisać jako cele specjalne i wyświetlić na mapie. Dzięki temu od razu widzisz, gdy znajdziesz się w pobliżu swojej ulubionej włoskiej restauracji lub przyjaciela.


Automatyczna adaptacja do warunków oświetleniowych.
Opcja ta dostosowuje prezentację map do danych warunków oświetleniowych. W ciemności system nawigacji automatycznie przełącza się na tryb nocny i kolory na wyświetlaczu stają się ciemniejsze. Natężenie światła jest dzięki temu wyraźnie mniejsze i nie powoduje niepotrzebnego oślepiania.


Chroń swoje urządzenie NAVIGON!
Przezorny zawsze ubezpieczony: opcjonalna funkcja zapytania o PIN chroni Twoje urządzenie NAVIGON przed nieuprawnionym użyciem.

Wyposażenie:

  • instrukcja w urządzeniu,
  • instrukcja skrócona,
  • uchwyt, mapa Europy (EU 43),
  • przewód do ładowania w samochodzie zintegrowany z anteną TMC,
  • kupon rabatowy FreshMaps

Dane techniczne :

Wymiary urządzenia:
83 mm x 137,4 mm x 15,3 mm
Rozmiar wyświetlacza:
5 cali
Rozdzielczość wyświetlacza:
480 x 272
Typ wyświetlacza:
TFT dotykowy, format 16:9
Waga:
184 g
Typ baterii:
Li-Ion 1400 mAh
Mapa bazowa:
43 kraje europy
Wbudowana pamięć RAM:
128 MB
Pamięć wewnętrzna ROM:
4 GB
Chipset GPS:
ST-AGPS
System operacyjny:
Windows CE
Procesor:
STMicroelectronics Cartesio STA 2064 , 524Mhz
Widok mapy 3D:
Tak
Bluetooth:
Tak
TMC Traffic:
Tak opcjonalnie
Gniazdo USB:
USB
Ekran dotykowy:
Tak
Blokada/ Lock:
Tak
Obsługa baz własnych punktów POI:
Tak

 
 
Oceń produkt:
224
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu