Wiadomości / Wydarzenia / Mapa TOPO Polska 2011 już dostępna

Mapa TOPO Polska 2011 już dostępna

2010-12-30 11:45  komentarze: 0
tagi: garmingpsmapatopo
ocena:
 


Topo Polska 2011 zapewnia pełne pokrycie topograficzne obszaru Polski, dostarczając jedną z najdokładniejszych map dla urządzeń GPS firmy Garmin. Dzięki niej użytkownik może wyszukiwać w okolicy punkty POI czy korzystać z funkcji cieniowania terenu 3D w kompatybilnych urządzeniach Garmin. Z zalet mapy Garmin skorzystają nie tylko zaawansowani globtroterzy ale również osoby ceniące aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Zawiera ona wszelkie informacje przydatne w turystycznych zastosowaniach GPS, takie jak dane o ukształtowaniu terenu w postaci linii poziomic czy cieniowanie rzeźby terenu (dostępne w programie MapSource oraz w wybranych urządzeniach Garmin).
Najnowsza mapa Topo Polska 2011 wyposażona została również w drogi, piesze i rowerowe szlaki turystyczne, granice Parków Narodowych i innych obszarów chronionych a także specjalne kategorie POI na oznaczenie szczytów, przełęczy, skrzyżowań szlaków, stacji ratunkowych GOPR.

Mapę TOPO Polska 2011 można pobrać zarówno ze strony myGarmin, jak i zakupić na płycie DVD wraz z oprogramowaniem Garmin BaseCamp, które umożliwia łatwe i sprawne zaplanowanie podróży z uwzględnieniem najciekawszych miejsc i obiektów. W pakiecie oferowane jest również narzędzie MapInstall odpowiadające za bezpośrednią komunikację, w tym transfer map, pomiędzy komputerem a urządzeniami GPS firmy Garmin. Do aplikacji TOPO Polska 2011 dołączona jest również karta microSD/SD z zainstalowanymi mapami, która gotowa jest do pracy z kompatybilnymi urządzeniami GPS firmy Garmin.

Co ważne, równocześnie z wprowadzeniem Topo Polska 2011 wygasła licencja Garmin dla produktu GPMapa TOPO (GPMapa TOPO - produkt zewnętrzny, nie produkowany przez firmę Garmin).
Wszyscy posiadacze oryginalnej, licencjonowanej wersji GPMapy TOPO na płycie CD lub w wersji OEM mogą w okresie od 15.01.2011 do 28.02.2011 nabyć najnowszą mapę Topo Polska 2011 w promocyjnej cenie 229PLN brutto.
Sugerowana cena detaliczna Topo Poland 2011 wynosi 399PLN brutto.

Informacje odnośnie zawartości:

  • Szczegółowo odwzorowane topograficzne dane mapowe całego terytorium Polski, przygotowane na bazie mapy w skali 1:50 000
  • Możliwość wyszukiwania biznesowych i rekreacyjnych punktów POI (z uwzględnieniem bazy eholiday.pl)
  • Gęsta siatka topograficzna odzwierciedlająca ukształtowanie terenu z interwałem wynoszącym 20 m.
  • Bardzo dokładny cyfrowy modelu terenu (DEM)
  • Oznaczone modele budynków 2D w ponad 40 miastach
  • Wyznaczanie dogodnych tras w obrębie sieci szlaków i dróg
  • Zawiera oprogramowanie BaseCamp™ (tylko na płycie DVD) umożliwiające zarządzanie danymi użytkownika, w tym informacjami dotyczącymi tras i śladów, a także dodawanie znaczników geograficznych do zdjęć i korzystanie z narzędzia MapInstall do zarządzania przesyłem map pomiędzy komputerem a urządzeniem firmy Garmin.
 
 
Oceń artykuł:
219
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu