Produkty / NavRoad NR470 Enovo

NavRoad NR470 Enovo

2010-11-23 13:38  komentarze: 0
tagi: gpsnavroadnawigacja
Cena: 289,99 zł zobacz w sklepie
ocena:
 


Idealna stylistyka, modna pod względem kształtu koloru i technologii wykonania obudowa, styl charakterystyczny dla najlepszych, wszystko to cechuje najnowsze urządzenie NavRoad o nazwie Enovo.

Czarna „fortepianowa” obudowa otoczona srebrno metaliczną ramką jest kwintesencją prostej elegancji. Już od pierwszej chwili użytkownikowi towarzyszy przeświadczenie o posiadaniu przedmiotu wyjątkowego. Nawigację charakteryzuje cienka i lekka konstrukcja umożliwiająca łatwe przenoszenie oraz zabezpieczenie przed kradzieżą. Urządzenie to można schować dosłownie w kieszeni, nie wspominając o torebce, neseserze czy torbie po schowaniu w których, pozostaje niemal niewidoczne.

Pomimo niewielkich rozmiarów Enovo posiada bardzo wyraźny 4,3-calowy ekran, na którym wszystkie elementy menu czy też mapy są bardzo dobrze widoczne. Poza miłym doznaniem podczas pracy z nim, wyświetlacz ten jest również niezwykle funkcjonalny, ułatwia szybką obsługę urządzenia jak również umożliwia bezproblemowe zmiany w ustawieniach oraz przebiegu tras.

Prawdziwą turbiną napędzająca Enovo jest superszybki 600MHz procesor z 64 kanałowym modułem GPS, radykalnie wpływający na osiągane prędkości wykonywania poszczególnych operacji. Ma to bardzo istotny wpływ na funkcjonowanie programu mapowego, jego płynność oraz sprawność działania całego interfejsu. Dzięki zastosowaniu technologii SiRFAlwaysFix™ znacznie przyspieszany jest czas od włączenia urządzenia do rozpoczęcia pracy z programem nawigacyjnym.

Szybki podgląd sfotografowanych przedmiotów, czy też rodzinnych zdjęć umożliwia zainstalowana w Enovo przeglądarka fotografii. Do atrakcji wynikających z użytkowania urządzenia należy możliwość odtwarzania muzyki oraz filmów. Nie sposób nudzić się z nawigacją, która potrafi uatrakcyjnić nawet chwilę postoju.

Nie bez znaczenia jest wyposażenie nowego modelu NavRoad w odblokowany system Windows. Umożliwia to instalowanie przez użytkownika dowolnego oprogramowania.

Wspomnieć należy także o bardzo wydajnej baterii. Wyposażenie Enovo w 950 mAh akumulator pozwala na swobodną pracę bez stałego połączenia ze źródłem zasilania.

Dane techniczne:

Procesor SiRF Atlas V, 600 MHz
Pamięć RAM 64 MB DDR
Pamięć ROM 64 MB
Rozszerzenie pamięci czytnik kart micro SD do 8GB
System operacyjny Microsoft® Windows CE 6.0
Moduł GPS Wbudowany SiRF Atlas
Antena GPS Wbudowana
Bateria Wbudowany akumulator Li-Polymer, 950mAh
Wyświetlacz 4,3" TFT LCD
Rozdzielczość 480 x 272
Złącze PC Mini-USB
Audio Wbudowany głośnik
Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
Wymiary 119 x 81 x 12 (mm)
Waga 140 g

 
 
Oceń produkt:
212
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu