Produkty / Garmin Forerunner 305

Garmin Forerunner 305

2010-11-16 12:20  komentarze: 0
tagi: forerunnergarminmultisporttrening
Cena: nieznana
ocena:
 


Linia najlepszych osobistych trenerów firmy Garmin, Forerunner 305 , łączy w sobie doskonały kształt i funkcjonalność. Urządzenie Forerunner 305 jest wyposażone w bardzo czuły odbiornik GPS, nową funkcję kursów i solidny bezprzewodowy czujnik tętna, zapewniając optymalną wydajność.

Stały odbiór sygnałów satelitarnych

Urządzenie Forerunner 305 posiada wyjątkową konstrukcję — antena GPS jest owinięta na część nadgarstka dla lepszego widoku nieba, bardzo czuły odbiornik GPS zapewniający bardzo dokładne dane prędkości i dystansu, jak również ulepszoną funkcję namierzania pod drzewami i wysokimi budynkami. Urządzenie Forerunner 305 jest także wyposażone w solidny bezprzewodowy czujnik tętna ANT z miękkim, wygodnym paskiem na klatkę piersiową i wydajną baterią. Eliminuje on przesłuch z innymi urządzeniami, zapewniając wiarygodny pomiar i przesył danych dotyczących tętna, a także pozwala trenować w optymalnej strefie tętna.

Zwiększ stopień zaawansowania

Funkcja kursów urządzenia Forerunner 305 pozwala ścigać się z wynikami z poprzednich ćwiczeń i porównywać tempo i tętno z całego czasu ćwiczenia z przeszłymi rezultatami dla tego samego biegu. Urządzenie jest także doskonałe do treningu na dwubój lub triatlon dzięki funkcji Multi-Sport, która umożliwia płynne przełączanie między dyscyplinami — biegiem, jazdą na rowerze i innymi — bez zerowania danych.

Miej na oku dystans, tempo i spalane kalorie ćwicząc w pomieszczeniach, dzięki opcjonalnemu czujnikowi na nogę. Ten bezprzewodowy czujnik, który przyczepia się do buta, przesyła dane dotyczące dystansu i tempa do urządzenia Forerunner 305 nawet wtedy, gdy sygnał GPS jest niedostępny, dzięki czemu można dalej korzystać z urządzenia.

Zdobądź potrzebne dane

Można dostosować trzy główne ekrany danych urządzenia Forerunner 305, co daje do dwunastu pól danych na temat wykonywanych ćwiczeń. Podobnie jak w przypadku innych modeli Forerunner, każdy trening jest zapisywany w pamięci w celu przeglądania i analizy danych, umożliwiając monitorowanie postępów na przestrzeni czasu.

Śledź swoje postępy

Dodatkową korzyścią jest możliwość planowania, analizowania i zapisywania danych treningowych za pomocą darmowej aplikacji Garmin Training Center®, która pozwala śledzić dane na interaktywnych wykresach tempa, czasu, dystansu i tętna. Nałóż trasę biegu na mapę w celu określenia obszarów o różnej efektywności i przekonać się, jak wysokość i inne czynniki wpłynęły na Twoje wyniki.

Cechy Forerunner 305:

  • moduł GPS o wysokiej czułości – SiRF StarIII
  • sensor tętna wbudowany w elastyczny pas, zakładany na klatkę piersiową
  • opcjonalnie dostarczany sensor rytmu pedałowania
  • komputer podróży z możliwością wyświetlania wybranych danych treningu, min. prędkość, czas, spalone kalorie, odległość, wzniesienia i spadki, itp.
  • konfiguracja profilu użytkownika, przez określenie płci, wieku i wagi
  • funkcja wirtualnego partnera
  • funkcja porównania parametrów treningu z wcześniej rejestrowanymi wynikami
  • Auto Pause – możliwość automatycznego zatrzymania stopera poniżej ustalonej prędkości
  • funkcja tworzenia schematów treningu lub wykorzystanie już istniejących
  • Multi Sport – możliwość płynnego przejścia pomiędzy ekranami aktualnie uprawianego sportu: bieganie, rower lub pływanie

 
 
Oceń produkt:
205
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu