Produkty / Garmin Dakota 20

Garmin Dakota 20

2010-11-16 11:50  komentarze: 0
tagi: garmingpsnawigacja
Cena: nieznana
ocena:
 


Urządzenie Dakota 20 z segmentu outdoor stanowi połączenie nawigacji z prostotą ekranu dotykowego. Ten wytrzymały system nawigacyjny wielkości dłoni składa się z ekranu dotykowego, bardzo czułego odbiornika GPS z funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix™ w oparciu o sygnał satelitarny urządzenie, wysokościomierza barometrycznego, 3-osiowego kompasu elektronicznego i gniazda kart microSD™ — a wszystko to w jednym zestawie i w przystępnej cenie.

Dotknij i w drogę

Nawigacja w otwartym terenie przy użyciu urządzenia Dakota 20 jest prosta dzięki wytrzymałemu, kolorowemu wyświetlaczowi dotykowemu 2,6", który jest czytelny nawet w pełnym słońcu. Interfejs jest prosty w użyciu, więc można spędzić więcej czasu na rozkoszowaniu się przyrodą a mniej na szukaniu informacji. Dzięki swojej wytrzymałości i wodoszczelności urządzenie jest odporne na działanie warunków atmosferycznych — nie straszne mu wyboje, kurz, brud ani woda.

Zorientuj się

Urządzenie Dakota 20 posiada wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny, który wskazuje kierunek nawet wtedy, gdy się nie przemieszczasz i nie trzymasz urządzenia poziomo. Natomiast wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz. Można go również użyć do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić prognozowanie zmieniających się warunków pogodowych. Dzięki bardzo czułemu modułowi GPS z systemem WAAS i funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix™ w oparciu o sygnał satelitarny urządzenie Dakota 20 szybko i precyzyjnie ustala pozycję użytkownika oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach.

Znajdź przyjemność

Dzięki urządzeniu Dakota 20 można zrezygnować z papierowych map i szybko pobrać maksymalnie 2 000 skrzynek łącznie z takimi informacjami, jak: lokalizacja, ukształtowanie terenu, poziom trudności, wskazówki i opis. Nie ma już potrzeby używania papierowych wydruków i ręcznego wprowadzania współrzędnych.

Eksploruj tereny

Urządzenie Dakota 20 posiada wbudowaną mapę bazową całego świata, więc można bez trudu podróżować w dowolne wybrane miejsce. Dodawanie nowych map jest proste dzięki dużemu wyborowi szczegółowych map topograficznych, morskich i drogowych firmy Garmin, które są dostępne na karcie microSD.

Przesyłanie bezprzewodowe

Za pomocą urządzenia Dakota 20 można bezprzewodowo udostępniać waypointy, trasy i geocache innym użytkownikom urządzeń Dakota, Foretrex®, Oregon® i Colorado®. Można w ten prosty sposób przesłać znajomemu ulubioną trasę lub pozycję geocache. Wystarczy dotknąć „Wyślij”, aby przesłać informacje do podobnych urządzeń.

 
 
Oceń produkt:
201
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu