Produkty / Garmin Colorado 300

Garmin Colorado 300

2010-11-16 11:42  komentarze: 0
tagi: garmingpsnawigacja
Cena: nieznana
ocena:
 


Skompletuj ekwipunek i wyrusz w bezludne tereny z Colorado 300. To urządzenie z mnóstwem funkcji jest wyposażone we wbudowaną mapę bazową, bardzo czuły odbiornik, wysokościomierz barometryczny, elektroniczny kompas, gniazdo kart SD™, kolorowy wyświetlacz, przeglądarkę zdjęć i wiele innych. Umożliwia ono nawet wymianę śladów, waypointów, tras i geocache'ów między podobnymi urządzeniami. Gdy zaczynają się kłopoty, Colorado wskaże Ci drogę.

Eksploruj więcej

System nawigacyjny Colorado 300 jest wyposażony we wbudowaną mapę bazową całego świata z cieniowanym reliefem oraz podłączać karty SD z mapami przeznaczonymi do różnych aktywności tak na lądzie, jak i na wodzie. Wystarczy wybrać jedną z przygotowanych kart SD firmy Garmin z mapami ulic, mapami topograficznymi, mapami stref przybrzeżnych czy mapami jezior. Gniazdo kart znajduje się wewnątrz wodoszczelnej komory baterii, więc jest bezpieczne w razie zamoczenia urządzenia. Urządzenie jest zgodne z nowymi mapami Garmin GB Discoverer, więc można poznawać parki narodowe i piesze szlaki Wielkiej Brytanii, korzystając z przygotowanych przez brytyjski urząd kartograficzny cyfrowych map OS Explorer oraz OS Landranger.

Przesyłanie bezprzewodowe

Za pomocą urządzenia Colorado 300 można bezprzewodowo udostępniać waypointy, trasy i geocache innym użytkownikom urządzeń Colorado. Można w ten sposób przesłać znajomemu ulubioną trasę pieszej wędrówki lub pozycję skrzynki do odszukania. Udostępnianie danych jest proste. Wystarczy wybrać „Wyślij”, aby przesłać informacje do innych urządzeń Colorado.

Ruszaj przed siebie. Znajdź przyjemność.

Intuicyjne i przyjemne w użyciu urządzenie Colorado jest wyposażone w kółko Rock ‘n Roller® ułatwiające korzystanie z urządzenia oraz obsługuje pliki GPX pobrane ze strony Geocaching.com, które umożliwiają ładowanie geocache'ów i innych szczegółów bezpośrednio do urządzenia. Interfejs urządzenia Colorado można dostosować w zależności od ulubionej aktywności. Można nawet wyświetlać zdjęcia ze swoich wycieczek przy użyciu przeglądarki zdjęć. Płaskie, lekkie i wodoszczelne urządzenie Colorado jest doskonałym towarzyszem wszelkich zajęć na wolnym powietrzu.

Znaj swoją pozycję

Dzięki bardzo czułemu modułowi GPS z systemem WAAS urządzenie Colorado 300 szybko i precyzyjnie ustala pozycję użytkownika oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i gęstych lasach. Korzyści są oczywiste — bez względu na to, czy znajdujesz się w gęstym lesie, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, system nawigacyjny Colorado pomoże Ci odnaleźć drogę zawsze wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

Zorientuj się

System nawigacyjny Colorado 300 posiada wbudowany kompas elektroniczny informujący o położeniu nawet wtedy, gdy się nie przemieszczasz, a wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz. Wysokościomierza można również użyć do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić prognozowanie zmieniających się warunków pogodowych.

 
 
Oceń produkt:
199
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu