Produkty / Garmin Edge 705 HR

Garmin Edge 705 HR

2010-11-16 11:33  komentarze: 0
tagi: edgegarminnawigacja
Cena: nieznana
ocena:
 


Trener. Urządzenie nawigacyjne. Edge 705 da Ci motywację do intensywnych ćwiczeń i wskaże drogę powrotną. Ten licznik rowerowy z funkcjami GPS nie zna granic. Uzyskaj dane dotyczące tętna, rytmu pedałowania, szczegółowe wskazówki, dane mocy (z liczników mocy innych producentów z funkcją ANT+™). Po ukończeniu trasy podziel się swoimi danymi z innymi użytkownikami urządzenia Edge 705. Funkcja bezprzewodowego przesyłu danych i kolorowy wyświetlacz sprawiają, że ten licznik rowerowy odróżnia się od zwykłych urządzeń tego typu.

Nawigacja podczas jazdy

Czerp czystą przyjemność z jazdy i nie zgub przy tym drogi. Urządzenie Edge 705 posiada wbudowaną mapę bazową oraz gniazdo kart microSD™ umożliwiające dodawanie map i zapisywanie treningów, kursów i zapisanych przejazdów. Wystarczy podłączyć szczegółową mapę ulic MapSource® City Navigator®, która jest fabrycznie załadowana na kartę pamięci, aby w trakcie pedałowania otrzymywać szczegółowe wskazówki nawigacyjne na kolorowym, czytelnym nawet w pełnym słońcu wyświetlaczu. Można także dodać opcjonalną mapę topograficzną do wypraw rowerowych po bezdrożach. Urządzenie Edge nakłada się na dołączony do zestawu uchwyt rowerowy, dzięki czemu wskazówki do celu są dobrze widoczne.

Zdobądź potrzebne dane

Model Edge 705 jest dostępny w 3 wersjach, a do zestawu dołączane są różne akcesoria umożliwiające kontrolę jazdy.

Urządzenie Edge 705 automatycznie dokonuje pomiaru prędkości, dystansu, czasu, spalonych kalorii oraz kąt nachylenia terenu w górę i w dół, zapisując je do późniejszej analizy¹. Wysokościomierz barometryczny modelu Edge wskazuje na zmiany w wysokości oraz dostarcza wyjątkowo precyzyjnych danych dotyczących kąta nachylenia terenu w górę i w dół. Urządzenie jest wyposażone w bardzo czuły odbiornik, który nie traci sygnału pod drzewami ani wśród wysokich budynków, a także joystick umożliwiający łatwą nawigację po ekranie.

Zobacz swoją moc

Urządzenie Edge 705 współpracuje z licznikami mocy z funkcją ANT+Sport innych firm (wkrótce dostępna będzie lista zgodnych urządzeń), które pozwalają wyświetlać podczas jazdy moc wyjściową w watach. Te cenne dane pokazują intensywność ćwiczeń niezależnie od warunków, które wpływają na Twoje wyniki jazdy, dzięki czemu możesz trenować w bardziej świadomy sposób. Zdobądź przewagę nad rywalami, przeglądając dane mocy wraz z danymi z urządzenia Edge na jednym wyświetlaczu i zapisując te informacje do dalszej analizy treningu.

Mierz tętno i rytm

Innowacyjna, bezprzewodowa technologia ANT+Sport firmy Garmin pozwala uzyskać dane dotyczące tętna i prędkości/rytmu bez potrzeby podłączania jakichkolwiek przewodów. Wszystkie wersje urządzenia Edge 705 są wyposażone w bezprzewodowy czujnik tętna, który mierzy tętno oraz śledzi strefy tętna. Do niektórych urządzeń są także dołączane czujniki prędkości/rytmu, które monitorują rytm pedałowania i prędkość podczas jazdy. Dzięki możliwości przymocowania do tylnego koła czujnik można wykorzystać nawet podczas treningu w hali.

Wymieniaj się jazdami bezprzewodowo

Urządzenie Edge 705 pozwala bezprzewodowo wymieniać się kursami, treningami i zapisanymi jazdami z innymi użytkownikami urządzenia Edge 705. Z nim będziesz mieć dowód, na przykład, pokonania 32-kilometrowego odcinka ze wzrostem wysokości o 600 metrów. Albo lepiej, wyślij go znajomemu — niech i on spróbuje go pokonać. Udostępnianie danych jest proste. Wystarczy wybrać „Prześlij dane”, aby wysłać informacje do innych urządzeń Edge 705 znajdujących się w zasięgu 3 metrów.

Dane techniczne:

Wymiary urządzenia:
5.1 x 10.9 x 2.5 cm
Rozmiar wyświetlacza:
3.48 x 4.36 cm
Waga:
104.9 g
Typ baterii:
wbudowany akumulator litowo-polimerowy (1200 mAh)
Czas pracy na baterii:
do 15 godzin
Wodoodporny:
Tak, IPX 7
Odbiornik wysokiej czułości:
Tak, SiRFstar III
Wersja RoHS:
Tak
Udostępnia funkcje GPS:
Tak
Mapa bazowa:
Tak
Wgrywanie map dodatkowych:
Tak
Slot kart pamięci:
Tak, microSD
Historia okrążeń:
1000 okrążeń
Waypointy:
100 punktów
Trasy:
50 (zależnie od ilości dostępnej pamięci)

 
 
Oceń produkt:
198
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu