Produkty / TomTom GO 1000

TomTom GO 1000

2010-11-13 14:33  komentarze: 0
tagi: gogpsnawigacjatomtom
Cena: 829,00 zł 799,00 zł zobacz w sklepie
ocena:
 


TomTom przedstawia najnowszą nawigacje zaawansowanej serii GO 1000. Model GO 1000  oferuje nowe funkcje, super-szybką kalkulację tras oraz jeszcze bardziej intuicyjny wyświetlacz.

 Nowa seria TomTom GO jest przyszłością nawigacji. Dzięki przyjaznemu dla kierowców wyświetlaczowi, magnetycznemu mocowaniu, szybszemu wyznaczaniu tras i najlepszym jak dotąd mapom, nowa seria GO poprowadzi kierowców do wyznaczonego celu szybciej, bezpieczniej i inteligentniej niż kiedykolwiek wcześniej.

 TomTom GO 1000 jest pierwszą nawigacją TomTom z zaawansowanymi funkcjami wyświetlacza. Umożliwia w łatwy sposób przybliżanie i oddalanie widoku mapy i przeglądanie menu za pomocą delikatnych dotknięć palcami. Ekran reaguje natychmiast, nawet na najlżejsze dotknięcie. Funkcja ta, w połączeniu z zaawansowanym interfejsem użytkownika, sprawia że nowa seria GO to prawdziwie interaktywne doświadczenie nawigacyjne.

 Nowa seria GO została także wyposażona w najnowszy system mocowania TomTom. Magnetyczny uchwyt Easy Click pozwala na mocowanie i zdejmowanie urządzenia nawigacyjnego w prosty i komfortowy sposób. Wystarczy zbliżyć urządzenie GO do stacji dokującej i zostaje ono podłączone, tak aby kierowca mógł rozpocząć swoją podróż jeszcze szybciej i wygodniej.

 TomTom GO 1000 zapewnia także użytkownikom preinstalowaną bazę foto radarów (TomTom Speed Cameras), także tych zgłoszonych przez innych użytkowników nawigacji TomTom. Dzięki temu kierowcy będą z wyprzedzeniem wiedzieć o zbliżaniu się do stref objętych ograniczeniem prędkości, co zapewni im bezpieczną i bezstresową podróż.

 Ponadto, dzięki wydajnemu i szybkiemu procesorowi, kierowcy będą mogli cieszyć się błyskawiczną kalkulacją nowych tras, w tym technologii inteligentnego wyznaczania tras IQ Routes™, która wskaże dokładny czas podróży i dotarcia do wyznaczonego celu, na podstawie autentycznych pomiarów prędkości zebranych od milionów kierowców. Dodatkowo, każde urządzenie najnowszej serii GO, zapewnia rozbudowaną o nową grafikę i poszerzoną o dwa miliony kilometrów mapę 45 państw Europy. Dzięki rozszerzonej bazie Użytecznych Miejsc (POI), zawierającej np. numery telefonów do firm oraz godziny ich pracy, kierowcy będą mieć pełny zakres lokalnych informacji niezależnie od miejsca, w których aktualnie się znajdują.

 Z niezwykle innowacyjną funkcjonalnością oraz udoskonaloną łatwością obsługi, nowa nawigacja TomTom GO 1000, na nowo definiuje pojęcie samochodowej nawigacji satelitarnej.

Dane techniczne:

Wymiary urządzenia:
127 x 80 x 19 mm (wys x szer x gr )
Rozmiar wyświetlacza:
4,3-calowy
Rozdzielczość wyświetlacza:
480 x 272 px
Typ wyświetlacza:
ekran dotykowy
Waga:
220g
Typ baterii:
akumulator litowo-jonowy
Pamięć wewnętrzna ROM:
4 GB
Bluetooth:
Tak
TMC Traffic:
RDS TMC Traffic, IQ Routes
Dodatkowe:
holder do montowania w samochodzie,
telefonowanie z zestawem głośnomówiącym,
kontrola za pomocą głosu,
magnetyczny uchwyt Easy Click

 
 
Oceń produkt:
195
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu