Produkty / Asus R700

Asus R700

2010-11-05 10:03  komentarze: 0
tagi: asusnawigacja
Cena: nieznana
ocena:
 


Jeszcze większa wygoda nawigacji z realistyczną mapą 3D
Panoramiczny widok na trasę, w pełni trójwymiarowy, realistyczny obraz otoczenia trasy i ilustracje geograficzne, a także wyczerpująco dokładne informacje o wyznaczonej drodze pozwalają użytkownikom ustalić własną pozycję w oparciu o dane GPS oraz dotrzeć do celu łatwo, szybko i przyjemnie. Mapy 3D obracają się, przesuwają, a także zatrzymują się w tym samym momencie, co kierowca, dodatkowo oferując funkcje ogniskowania i powiększania ułatwiające podgląd ulic w pobliżu.

Zestaw głośnomówiący Bluetooth to większe bezpieczeństwo jazdy
ASUS R700, dzięki zastosowaniu zestawu głośnomówiącego zgodnego z Bluetooth 2.0, zapewnia swoim użytkownikom lepszą jakość głosu oraz większe bezpieczeństwo podczas jazdy. Połączenie Bluetooth jest tworzone automatycznie dzięki funkcji auto-ping, a użytkownik może również skorzystać z funkcji automatycznego kasowania echa dbającej o czystość dźwięku podczas rozmowy, identyfikacji rozmówcy wyświetlającej numer dzwoniącego telefonu oraz automatycznego odbierania rozmowy przychodzącej po 5 sekundach. Najnowszy PND ASUS jest także w stanie odczytać zawartość SMS pozwalając kierowcy bardziej skupić się na sytuacji na drodze niż na obsłudze urządzenia.

Automatyczny czujnik oświetlenia
ASUS R700 ma w swoim wyposażeniu również automatyczny czujnik oświetlenia, który dostosowuje podświetlenie panelu LCD do aktualnych warunków. Umożliwia to nie tylko oszczędzanie energii, lecz również bezproblemowy podgląd aktualnych wskazówek nawigacyjnych zarówno w dzień, w nocy, jak i podczas przejazdu przez tunel. Automatyczny czujnik oświetlenia optymalizuje podświetlenie urządzenia tak, aby kierowca nie musiał wpatrywać się długo w ekran ze wskazówkami i mógł skupić się na sytuacji na drodze.

Stylowy i smukły kształt
R700 emanuje swoją wysoce użyteczną prostotą kształtów, bez niepotrzebnych przycisków. Zaledwie 13,5mm grubości i 200 gram wagi to wymiary, dzięki którym zabranie go w podróż nie będzie obciążeniem. Subtelna i smukła obudowa sprawia, że najnowsza nawigacja ASUS pasuje do każdego, również luksusowego wnętrza samochodu.

Łatwość i szybkość obsługi 4.3-calowego ekranu dotykowego
Wygodny w obsłudze, ekran dotykowy jest kluczem otwierającym wrota do przyjaznego użytkownikowi graficznego interfejsu z przejrzystymi, kolorowymi ikonkami oraz sporych wymiarów wirtualnymi przyciskami ułatwiającymi obsługę, którym charakteryzują się urządzenia z serii R700. Sam spory rozmiar ekranu (przekątna 4.3 cala) przyczynia się do zwiększenia przyjemności pracy z tym urządzeniem, gdyż użytkownicy są w stanie zobaczyć na raz więcej dróg, informacji czy punktów zainteresowania (POI) niż posiadacze mniejszych PND.

Uniwersalne centrum rozrywki
R700 może również przeistoczyć się w przenośne centrum komunikacji i rozrywki pozwalające Ci na słuchanie MP3, oglądanie filmów wideo, czy przeglądanie zdjęć. Wbudowany nadajnik FM umożliwia przekazywanie rozmów telefonicznych, wskazówek nawigacyjnych czy czytanych na głos SMS wprost do Twojego radia samochodowego tak, abyś mógł je usłyszeć wyraźnie, w najlepszej jakości. Całe oprogramowanie nawigacyjne zostało zapisane w wewnętrznej pamięci o poj. 1GB, co jest idealnym zabezpieczeniem przed przypadkowym skasowaniem ważnych plików przez użytkownika. Oprócz tego, R700 posiada możliwość rozszerzenia miejsca na dane przez karty pamięci MicroSD o maks. pojemności 4GB

Dane techniczne:

Wymiary urządzenia:
128 x 80 x 13,2
Rozmiar wyświetlacza:
LCD TFT 4,3"
Rozdzielczość wyświetlacza:
480x272 WQVGA,
Typ wyświetlacza:
wyświetlacz dotykowy
Waga:
200g
Typ baterii:
bateria Li-Ion; 1300 mAh
Czas pracy na baterii:
akumulator, do 5 godzin
Slot kart pamięci:
Micro SD, do 4Gb (SDHC)
Wbudowana pamięć RAM:
64 MB, SDRAM
Pamięć wewnętrzna ROM:
1GB NAND Flash
Mapy zainstalowane fabrycznie:
mapa na karcie SD 1GB zawiera mapy iGo PanEU
System operacyjny:
Microsoft Windows CE .Net 5.0
Procesor:
Samsung 400 MHz / pamięć RAM 64 MB
Widok mapy 3D:
Tak
Bluetooth:
Tak
Gdzie jestem?:
Tak
Odtwarzacz audio / MP3:
Tak
Odtwarzacz wideo:
Tak
Przeglądarka obrazów:
Tak
Nadajnik FM:
Tak
Ekran dotykowy:
Tak
Obsługa baz własnych punktów POI:
Tak
Metoda wprowadzania danych:
interfejs

 
 
Oceń produkt:
193
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu