Produkty / Asus R300

Asus R300

2010-11-05 09:56  komentarze: 0
tagi: asusnawigacja
Cena: nieznana
ocena:
 


ASUS R300 z aut. czujnikiem oświetlenia i zestawem głośnomówiącym Bluetooth to bezpieczniejsza droga.
Firma ASUS, producent wyposażonych w najnowsze rozwiązania handheldów, zaprezentował niedawno osobistą nawigację R300, która została zaprojektowana z myślą o użytkownikach wymagających najdokładniejszych wskazówek nawigacyjnych oraz niewielkich wymiarów i wagi. To innowacyjne urządzenie waży jedynie 140 gram przy zaledwie 1.38cm grubości, dzięki czemu może być wożone w samochodzie lub noszone w kieszeni. Oprócz nawigacji, R300 posiada także pełen zakres funkcji komunikacyjnych i rozrywkowych, do których należy bezprzewodowy odbiornik Bluetooth pozwalający odbierać rozmowy telefoniczne oraz możliwość odtwarzania muzyki w formacie MP3 i filmów wideo.

Intuicyjny interfejs ułatwiający nawigację


Wygodny w obsłudze, ekran dotykowy jest kluczem otwierającym wrota do przyjaznego użytkownikowi graficznego interfejsu z przejrzystymi, kolorowymi ikonkami. R300 został wyposażony w dokładne, wysokiej jakości mapy 2D/3D z nazwami ulic, przez co nawigacja stała się prosta i przyjemna. Dostęp do różnych punktów zainteresowania (POI) został również rozwiązany z myślą o wygodzie użytkowania – nie ma potrzeby wpisywania ręcznie żadnych danych, a wyniki poprzednich poszukiwań miejsc na mapie są wyświetlane automatycznie przez oprogramowanie. To wszystko sprawia, że ASUS R300 sprawdzi się idealnie podczas podróży samochodem czy wycieczki piechotą, zarówno w Twoim mieście, jak i na wakacjach.

Bezpieczniejsza droga dzięki aut. czujnikowi oświetlenia


Wbudowany automatyczny czujnik podświetlenia samoczynnie dostosowuje podświetlenie ekranu LCD do aktualnych warunków (np. noc/dzień/tunel) dla uniknięcia efektu oślepienia kierowcy przez urządzenie. Wbudowany bezprzewodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth potrafi zaś automatycznie odebrać przychodzącą rozmowę telefoniczną, a nawet odczytać SMS, pozwalając użytkownikowi na prowadzenie niczym niezakłóconej rozmowy oraz większą koncentrację na prowadzeniu auta i bezpieczeństwie przewożonych pasażerów.

Przenośne centrum rozrywki


Niewielkie wymiary i waga (zaledwie 1.38cm grubości i 140 gram wagi) oraz modny kształt obudowy sprawiają, że R300 jest urządzeniem obok którego trudno przejść obojętnie. Jego wyposażenie w funkcje multimedialne jest również imponujące – wbudowany nadajnik FM pozwala przetransmitować dostępny dźwięk (rozmowy telefoniczne, wskazówki nawigacyjne, itd.) do radia i głośników samochodu dla uzyskania najlepszej jakości odtwarzanego audio. ASUS R300 posiada również odtwarzacz, który bez problemów poradzi sobie z formatami MP3 i wideo, oraz przeglądarkę zdjęć pozwalającą na oglądanie ulubionych fotosów w dowolnym miejscu, o dowolnej porze. Najnowsza nawigacja ASUS potrafi zapisać oprogramowanie oraz wcześniej wyznaczone trasy w wewnętrznej pamięci Flash, zabezpieczając w ten sposób te cenne dane przed przypadkowym skasowaniem przez użytkownika. Obsługa kart MicroSD o maks. pojemności 4GB pozwala na rozszerzenie dostępnej pamięci urządzenia.

Dane techniczne:

Wymiary urządzenia:
101 x 81.5 x 13.8mm
Rozmiar wyświetlacza:
3.5" 65K TFT
Rozdzielczość wyświetlacza:
320 x 240 pikseli
Typ wyświetlacza:
dotykowy
Waga:
140 g
Typ baterii:
1300 mAh, Li-ion
Mapa bazowa:
iGO 8 zawiera 12 krajów Europejskich
Slot kart pamięci:
Micro-SD, do 4GB
Pamięć wewnętrzna ROM:
128 MB
Aktualizacje:
Mapa EUR 1 x 1 rok
System operacyjny:
Microsoft Windows CE .Net 5.0 PL
Procesor:
Samsung 2440, 400 MHz / pamięć RAM 64 MB
Widok mapy 3D:
Tak
Bluetooth:
Tak
Odtwarzacz audio / MP3:
Tak
Odtwarzacz wideo:
Tak
Przeglądarka obrazów:
Tak
Nadajnik FM:
Tak
Gniazdo USB:
Tak
Ekran dotykowy:
Tak
Obsługa baz własnych punktów POI:
Tak
Podświetlenie:
Tak

 
 
Oceń produkt:
192
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu