Wiadomości / Nowości / Nowe nawigacje Becker

Nowe nawigacje Becker

2010-11-03 13:07  komentarze: 0
tagi: beckergpsnawigacjaready
ocena:
 


Becker Ready 43 oraz Becker Ready 43 Traffic to pierwsze urządzenia z nowej linii zaprezentowanej podczas targów IFA 2010w Berlinie. Te podstawowe modele zostały zaprojektowane dla użytkowników, którzy lubią spontaniczne i niezaplanowane podróże.

Dzięki funkcji Becker BestTracks kierowca ma do wyboru nawet cztery alternatywne trasy i może w każdym momencie sprawdzić która droga jest najkorzystniejsza oraz porównać ją z innymi propozycjami. Becker BestTracks analizuje indywidualne preferencje użytkownika i wybiera tylko te trasy, które spełniają jego oczekiwania. Zdecydowanym ułatwieniem obsługi jest przycisk Becker EasyBack, jedno kliknięcie pozwala cofnąć menu. Klawisz jest duży, czerwony i wypukły, co dodatkowo ułatwia szybką obsługę.

Becker Ready 43 i Becker Ready 43 Traffic zostały wyposażone we wszystkie mapy Europy wraz z trójwymiarowym widokiem terenu i realistycznym widokiem skrzyżowań w 3D. Natomiast do trasy ekonomicznej dodano opcję wyboru silnika (benzynowy lub diesel). W oparciu o zużycie danego paliwa w mieście i poza nim urządzenie oblicza najbardziej efektywną drogę.

Ulepszono również hardware urządzeń. Dzięki funkcji Becker EcoPower włącza się i wyłącza automatycznie przy podłączeniu do zasilania. System ochrony baterii wprowadza urządzenie w stan uśpienia. Powoduje to zmniejszenie zużycia baterii i umożliwia natychmiastowy start urządzenia.

Ważną funkcją dla osób podróżujących po Europie, szczególnie na długich trasach jest TMC. Becker Ready 43 Traffic został wyposażony w bezpłatny kanał wiadomości o ruchu drogowym. Nowością jest możliwość sprawdzenia informacji o zatorach na wybranej trasie na wyświetlanej mapie okolicy.

 
 
Oceń artykuł:
189
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu