Produkty / Navigon 2110

Navigon 2110

2010-10-26 15:45  komentarze: 0
tagi: gpsnavigonnawigacja
Cena: nieznana
ocena:
 


Posiada Ultra - nowoczesny, unikalny design połączony z najnowocześniejszą techniką. Wyświetlacz 3,5" QVGA kolor TFT ; 2 miliony POI; wbudowany odbiornik TMC; polecenia głosowe; rejestrator jazd; asystent prędkości i pasa ruchu; symulacja GPS w tunelach; mapy 38 krajów europejskich na karcie SD 2GB.

 
Czarna, lakierowana obudowa czyni designe urządzenia wyjątkowym i niepowtarzalnym oraz nadaje Navigon 2100 unikalny i ekskluzywny charakter. Dodatkowo płaska i lekka konstrukcja urządzenia sprawia, że nawigacja ta zasługuje na miano przełomowej na rynku

Super szczegółowe mapy Polski: po za doskonałymi mapami Europy nawigacja Navigon 2100 wyposażona jest także w super szczegółowe, najnowsze mapy Polski, z 99% pokryciem, zawierające pełną sieć ulic we wszystkich, nawet najmniejszych miastach i wsiach, pełną sieć dróg asfaltowych i gruntowych (648 310 km), a nawet dukty polne (!) oraz rekordową w Polsce ilość adresów z uwzględnioną numeracją budynków.

  • pełna sieć ulic we wszystkich miastach Polski 
  • wszystkie drogi asfaltowe i gruntowe – 648 310 km
  • dojazd do każdej, najmniejszej nawet miejscowości

 
Prosta , intuicyjna obsługa

 Odprężcie się, dzięki nawigacji Plug and Play – mapy dostępne są bez rejestracji, gotowe do użycia i zainstalowane na karcie SD. Proste, zrozumiałe ikony powodują że nawigacja jest wygodna jak nigdy dotąd W pełni polskie Menu oraz doskonale dopracowane komunikaty głosowe w języku polskim , bezpiecznie , krok po kroku , zaprowadzą cię prosto do celu. 430 używanych fraz głosowych pozwala stworzyć naturalnie brzmiące komunikaty, co jest nieocenioną pomocą na drodze.

Nabywając Navigona 2110 uzyskujesz prawo do nabycia najnowszej wersji oprogramowania - warunkiem jest jednak to aby w okresie jednego miesiąca czasu od pierwszego zalogowania urządzenia pobrać aktualną mapę.

 Komfortowy wyświetlacz

 Komfort korzystania z Navigon 2100 / 2110 zapewnia także czytelny, wysokiej jakości o przekątnej 3,5 cala dotykowy wyświetlacz LCD oraz ultra płaska i lekka obudowa.

Unikalna grafika. Trójwymiarowa grafika oraz technologia wygładzania krawędzi zapewnia bardzo estetyczny wygląd ulic i symboli, niezależnie od wybranego poziomu zoom. Odpowiednio dobrana, zachowana w spokojnej kolorystyce mapa nie męczy wzroku i pozwala na doskonałą widoczność dodatkowych symboli graficznych.

Funkcje 2110:

1) Asystent pasa ruchu: pozwalający odpowiednio wcześnie wybrać właściwy pas,
2) Asystent prędkości informujący o dopuszczalnej prędkości i ostrzegający przed jej przekroczeniem.
3) Wyświetlanie drogowskazów. Realistycznym wyświetlaniem drogowskazów zapewnia nie tylko wysokie poczucie bezpieczeństwa, ale także wyjątkowo przydaje się podczas podróży nocą, kiedy widoczność znaków jest ograniczona.
4) Zainstalowane fotoradary Dodatkowo komfort i bezpieczeństwo podróży podnoszą informacje o fotoradarach
5) Wyznaczanie trasy optymalnej - przydatnym rozwiązaniem, szczególnie przy częstych i dalekich podróżach jest opcja wyznaczenia trasy optymalnej, pozwalająca na zaoszczędzić nawet 8 % paliwa w stosunku do trasy najszybszej.
6) Możliwość podziału punktów użyteczności dodatkowo na subkategorie. Osobom korzystającym z karty paliwowej lub zbierającym punktu w ramach programów lojalnościowych przyda się z pewnością możliwość podziału punktów użyteczności dodatkowo na subkategorie czyli np. stacji paliw według nazwy określonego koncernu lub restauracji wg kuchni np. chińska, włoska
7) Istotne informacje o kraju wyświetlane w momencie przekraczania granicy Po przekroczeniu granicy Na ekranie wyświetlane są informacje nt. dozwolonych prędkości, dopuszczalnej zawartości alkoholu we krwi, specjalnych wymagań dotyczących wyposażenia itp.

Dane techniczne:

Wymiary urządzenia:
102,9 mm mm x 78,4 mm x 18,4 mm
Rozmiar wyświetlacza:
3,5 cala
Rozdzielczość wyświetlacza:
320x240 pikseli
Typ wyświetlacza:
dotykowy
Waga:
< 160 g
Typ baterii:
litowa, 1100 mAh
Czas pracy na baterii:
~ 3,5 godziny
Slot kart pamięci:
Tak
Wbudowana pamięć RAM:
64 MB
Pamięć wewnętrzna ROM:
64 MB
Chipset GPS:
Tak SIRF Star III
System operacyjny:
Windows CE 5.0
Procesor:
Samsung 2440, 400 MHz
Komunikaty głosowe:
Tak w języku polskim
TMC Traffic:
Tak TMC
Ekran dotykowy:
Tak
Obsługa baz własnych punktów POI:
Tak

 
 
Oceń produkt:
185
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu