Produkty / Navigon 4350

Navigon 4350

2010-10-26 15:31  komentarze: 0
tagi: gpsnavigonnawigacja
Cena: nieznana
ocena:
 


Nie tylko piękne, ale również inteligentne.

Niezależnie od trasy, teraz zawsze dobry widok: na NAVIGON serii 43 max i jego szlachetny kształt. Organizatory trasy wyróżniają się także funkcjami wewnętrznymi. Przykładowo funkcja NAVIGON MyRoutes zawsze zaleca najlepszą trasę, dopasowaną do stylu jazdy użytkownika, dnia tygodnia i pory dnia. Dodatkowy komfort zapewniają takie funkcje, jak Reality View Pro, Clever Parking i Informacja o trasie TMC. Najważniejsze urządzenie w serii, 4350 max, oferuje jeszcze więcej: Tekst mówiony, Syntetyzator mowy TMC i Urządzenie głośno mówiące Bluetooth. A wszystko po to, aby ręce spoczywały na przeznaczonym dla nich miejscu - na kierownicy.

Przegląd najważniejszych funkcji

NAVIGON MyRoutes
W zależności od tego, jakiego typu kierowcą jest użytkownik, funkcja NAVIGON MyRoutes proponuje najlepszą trasę – dopasowaną do indywidualnego stylu jazdy, dnia tygodnia i pory dnia. Ponadto urządzenie NAVIGON przedstawia dwie
dodatkowe trasy. Zapewnia to przejrzystość wyboru. Użytkownik decyduje, czy skorzysta z naszej propozycji, czy też wybierze jedną z alternatyw.

Urządzenie głośnomówiące
Bluetooth 
(4350)
Funkcja ta łączy telefon komórkowy z urządzeniem NAVIGON, dzięki czemu można komfortowo obsługiwać telefon za pomocą dużego wyświetlacza, a przede wszystkich bezpiecznie.

Reality View Pro
Ulice widoczne są nie jako linie, ale tak jak w rzeczywistości z asfaltem i pasami rozdzielczymi. Zapewnia to dobrą orientację na skrzyżowaniach i wyjazdach z autostrad (Reality View Light: tylko wyjazdy z autostrad

Tekst mówiony (4350 max)
Funkcja ta powoduje, że oprócz odległości odczytywane są również nazwy ulic i wyjazdów z autostrady, aby użytkownik mógł koncentrować się na drodze.

Inteligentne wprowadzanie adresu
Funkcja ta pokazuje tylko takie kombinacje liter, które mają sens. Dzięki temu błędne wprowadzanie nazw ulic należy do przeszłości

Syntetyzator mowy TMC
Informuje za pomocą komunikatów mówionych o korkach na drodze, o długościach korków, jak również o przyczynach. Szczegółowo tak, jak komunikat o ruchu drogowym w radio! (4350 max)

TMC (z anteną w przewodzie ładowarki)
Kieruje niezawodnie do celu omijając korki i place budów. A to wszystko bez przewodów oplatających cały samochód. Ponieważ z dwóch przewodów powstał jeden.Dzięki temu pozostaje więcej miejsca dla najważniejszego - dla użytkownika.

Clever Parking
Ułatwia wyszukiwanie miejsca do parkowania. Na krótko przed osiągnięciem celu funkcja Informacja Parkingowa wskazuje miejsca do parkowania, które znajdują się w najbliższej okolicy. Dzięki temu można zaoszczędzić czas i uniknąć dodatkowych kosztów.

Premium TMC
Kanał wiadomości o ruchu drogowym (Traffic Message Channel) spełnia wysokie wymagania. Premium oznacza jeszcze aktualniejsze i bardziej szczegółowe informacje o wszystkich przeszkodach, które blokują, przekierowują lub wstrzymują ruch.

Informacja o trasie TMC
W przypadku komunikatu o zatorze funkcja ta pokazuje trasę alternatywną o zaktualizowanej odległości i czasie przybycia na miejsce. Użytkownik decyduje, czy w jego przypadku objazd jest korzystny, czy też chce utrzymać pierwotną trasę.

Gwarancja dostępności najnowszej mapy
W ciągu 30 dni od pierwszego użycia urządzenia, można pobrać nieodpłatnie najnowsze mapy do urządzenia NAVIGON.

NAVIGON FreshMaps
Dziecinnie łatwe aktualizacje za pomocą specjalnego programu zapewniają, że mapy w urządzeniu NAVIGON są zawsze najbardziej aktualne. I to przez 24 miesiące. Dzięki temu droga krajowa nie zamieni się nagle w ślepy zaułek.

Asystent pasa ruchu Pro
Pomaga odnaleźć się nawet przy gorączkowym ruchu na drodze. Z wyprzedzeniem i przejrzyście pokazuje, na który pas jazdy trzeba zjechać przy najbliższym i kolejnym skręcie.

Asystent prędkości
Informuje o aktualnie największej dopuszczalnej prędkości. W razie potrzeby zwraca użytkownikowi nawet uwagę audiowizualnie, jeśli ten jedzie zbyt szybko.

Cele specjalne poprzez kliknięcie
Funkcja ta poprzez kliknięcie umożliwia wybór celu specjalnego zaznaczonego na mapie, jak np. parkingi przy autostradzie lub zabytki. Włącznie z interesującymi informacjami takimi jak adres, godziny otwarcia i numery telefonów. Na życzenie można wybrać nawigację bezpośrednio do danego punktu.

Ulubione miejsca na mapie
Funkcja ta pokazuje ulubione cele jako cele specjalne. Dzięki temu użytkownik jednym rzutem oka może zorientować się, że znajduje się w pobliżu ulubionej włoskiej restauracji lub przyjaciół.

Wprowadzanie współrzędnych

Funkcja ta umożliwia opcjonalne wprowadzanie celu w postaci współrzędnych. Jest to użyteczna alternatywa w stosunku do klasycznego wprowadzania adresu, przykładowo w celu wyszukania wielu miejsc kampingowych.

Pomoc w razie wypadku

Funkcja ta w ciągu kilku sekund informuje o ważnych lokalizacjach takich jak posterunek policji, szpital i inne.

Zabezpieczenie PINem
Funkcja ta zapewnia to, że urządzenie NAVIGON odmawia pracy każdemu, kto chciałby przywłaszczyć sobie to urządzenie.


Automatyczne przestawianie. Tryb dzienny i nocny
Funkcja ta robi dokładnie to, o czym informuje jej nazwa.Gdy na zewnątrz jest ciemno, wyświetlacz dopasowuje się automatycznie do warunków oświetleniowych.

NAVIGON Sync
Funkcja ta umożliwia łatwe przesłanie adresów kontaktowych z komputera do urządzenia NAVIGON. Dzięki temu najważniejsze adresy są zawsze tam, gdzie są potrzebne - pod ręką.

NAVIGON MyReport
Nowe rondo w mieście? Zmieniła się nazwa ulicy? Funkcja NAVIGON MyReport umożliwia
poinformowanie nas o zmianach w sieci ulic. Po szczegółowym sprawdzeniu przez ekspertów informacje te zostaną uwzględnione w najbliższej edycji map.

Dane techniczne:

Wymiary urządzenia:
75,9 x 119 x 20,9
Rozmiar wyświetlacza:
4,3
Typ wyświetlacza:
kolorowy, dotykowy
Waga:
170g
Typ baterii:
litowo-jonowa 1300mAh
Slot kart pamięci:
Tak
Wbudowana pamięć RAM:
128MB
Pamięć wewnętrzna ROM:
2GB
Chipset GPS:
SIRF star III z InstantFix II
System operacyjny:
Windows CE
Procesor:
SIRF Atlas IV 500 MHz
Bluetooth:
Tak
TMC Traffic:
TMC
Ekran dotykowy:
Tak
Obsługa baz własnych punktów POI:
Tak
Kontrast:
Tryb dzień / noc

 
 
Oceń produkt:
183
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu