Produkty / BLOW GPS43YBT

BLOW GPS43YBT

2010-10-22 13:44  komentarze: 0
tagi: blowgpsnawigacja
Cena: nieznana
ocena:
 


BLOW GPS43Ybt to propozycja dla kierowców, którzy poszukują rozwiązania bardziej klasycznego, a przy tym pełnego mocy. Nawigacja ma niewielkie wymiary 119 x 80 x 13 mm i wyposażona została w ciekłokrystaliczny ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala oraz rozdzielczości 480 x 272 piksele.

BLOW GPS43Ybt działa na platformie Windows CE 5.0 NET, co gwarantuje zgodność z popularnymi systemami oprogramowania nawigacyjnego. Bardziej zaawansowanych użytkowników ucieszy na pewno możliwość zdefiniowania własnej ścieżki dla aplikacji GPS. Funkcja ta pozwala na łatwą integrację dowolnego programu nawigacyjnego, zainstalowanego na karcie pamięci microSD. Po umieszczeniu nośnika w czytniku wystarczy tylko za pomocą eksploratora plików wskazać lokalizację nowego oprogramowania. Urządzenie BLOW GPS43Ybt jest przystosowany do działania z kartami o pojemności do 8GB.

Na komfort podróży z nowymi nawigacjami BLOW wpływa również wbudowany zestaw głośnomówiący, który pozwala na odczytanie książki kontaktów i historii połączeń bezpośrednio z telefonu. Korzystając z technologii Bluetooth można ponadto przeglądać pliki w zsynchronizowanym telefonie, a także pisać i wysyłać wiadomości tekstowe SMS. Dzięki temu, że urządzenia BLOW wyposażone są w przeglądarkę Internet Explorer, użytkownik zyskuje za pomocą Bluetooth i telefonu komórkowego dostęp do stron WWW i serwisów informacyjnych, przydatnych w trakcie podróży.

Urządzenie GPS43Ybt to nie tylko nawigacja i komunikacja – to także multimedia. Wbudowany odtwarzacz muzyki pozwala na słuchanie nagrań MP3, WAV i WMA, a entuzjaści samochodowego kina domowego będą mogli odtworzyć filmy w popularnych formatach wideo, w tym AVI, MPEG i MOV. Zintegrowany transmiter FM pozwala na odsłuchanie muzyki i ścieżki dźwiękowej z filmów za pomocą systemu car audio i samochodowych głośników, co gwarantuje lepsze brzmienie i większy komfort.

Wystarczy tylko przekierować dźwięk na wybraną częstotliwość FM, a następnie ustawić ją w radiu. Innym cennym dodatkiem jest wejście AV-IN, które umożliwia rozbudowę systemu i podłączenie dodatkowej kamery cofania. Dzięki temu kierowca będzie widział, co dzieje się z tyłu samochodu. Uzupełnieniem podstawowych narzędzi w nowych modelach BLOW jest czytnik e-booków, kalkulator oraz gry. Łatwy dostęp do wybranych funkcji urządzenia zapewnia przycisk szybkiego menu.

Dane techniczne:

Rozmiar wyświetlacza:
4.3 cala
Rozdzielczość wyświetlacza:
480x272 pikseli, QVGA,softwarowa regulacja
Typ wyświetlacza:
panel dotykowy TFT-LCD 5"
Typ baterii:
litowo-jonowa 2000mAh
Złącza/ wtyki:
We: 12-24V; Wy: 5V/1.5A
Slot kart pamięci:
microSD Max 8 GB
Wbudowana pamięć RAM:
SD 64 MB
Pamięć wewnętrzna ROM:
NAND Flash 64MB (mlc)
Chipset GPS:
Wbudowany moduł SiRF Star 3i+
System operacyjny:
Windows CE 5.0
Procesor:
MTK, ARM1176JZ-S-MT3351 468MHz

Zestaw zawiera:

  • urządzenie BLOW GPS43YBT z rysikiem
  • uchwyt do mocowania na szybę
  • ładowarka samochodowa
  • słuchawki douszne 
  • kabel USB
  • instrukcja obsługi

 
 
Oceń produkt:
170
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu