Produkty / Garmin Nuvi 3760

Garmin Nuvi 3760

2010-10-20 16:24  komentarze: 0
tagi: garminnawigacjanuvi
Cena: nieznana
ocena:
 


Poznaj niezwykle spersonalizowaną nawigację w eleganckim i płaskim urządzeniu nüvi 3760. Urządzenie jest wyposażone w szklany wyświetlacz wielodotykowy, technologię nüRoute™ z funkcjami trafficTrends™ i myTrends™, funkcję asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań, darmową subskrypcję alertów o utrudnieniach drogowych oraz funkcję rozmów przez zestaw głośnomówiący.

Nagradzana konstrukcja

Nowe urządzenie nüvi ma mniej niż 9 mm grubości, czyli mniej więcej tyle, co standardowy telefon komórkowy. Posiada wielodotykowy wyświetlacz o przekątnej 4,3” cala w całości wykonany ze szkła. Z urządzenia nüvi 3760 można korzystać w dwóch położeniach: w poziomie i w pionie, dzięki czemu urządzenie doskonale mieści się w dłoni podczas podróży pieszo. Niewielkie wymiary pozwalają również wygodnie nosić urządzenie w kieszeni lub torebce. Urządzenie jest wyposażone w baterię litowo-jonową i doskonale nadaje się do podróży samochodem lub pieszo.

Poznaj technologię nüRoute™ oraz funkcje trafficTrends™ i myTrends™

To eleganckie i świetnie prezentujące się urządzenie zapewniające niezwykle spersonalizowaną nawigację jest wyposażone w zaawansowane funkcje wyznaczania tras, takie jak trafficTrends™ i myTrends™. Nie ma potrzeby posiadania subskrypcji ani ponoszenia dodatkowych kosztów — urządzenie nüvi 3760 po prostu je obsługuje.

Dzięki funkcji trafficTrends urządzenie nüvi 3760 automatycznie uzyskuje informacje o natężeniu ruchu w ciągu dnia, aby lepiej wyznaczać trasy i precyzyjniej szacować czas przybycia w oparciu o porę dnia i dzień tygodnia. Aktualizacje informacji trafficTrends™ można pobierać za darmo przy każdym połączeniu urządzenia z serwisem myGarmin.

Dzięki funkcji myTrends po zapisaniu regularnie wybieranych celów podróży w Ulubionych, urządzenie nüvi 3760 po jakimś czasie będzie samo wiedziało, dokąd się wybierasz, nawet jeśli nie podasz celu! Urządzenie podaje czas przybycia i ważne informacje o ruchu drogowym. Dlatego czy to jeździsz do lub z pracy, czy też na cotygodniowe spotkanie, urządzenie nüvi 3760 pomoże Ci dotrzeć wszędzie na czas.

Wybierz właściwy pas, nim będzie za późno!

Koniec ze zgadywaniem, którym pasem ruchu należy się poruszać, aby wykonać następny zwrot. Funkcja Asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań wskazuje prawidłowy pas ruchu, którym należy się poruszać, aby skręcić lub zjechać z trasy we właściwym miejscu, szczególnie gdy nie zna się okolicy. Funkcja realistycznie wyświetla znaki drogowe i skrzyżowania na trasie wraz ze strzałkami wskazującymi odpowiedni pas ruchu.

Prowadź rozmowy przez zestaw głośnomówiący


Urządzenie nüvi 3760 jest wyposażone w bezprzewodową technologię Bluetooth®, wbudowany mikrofon i głośnik, które pozwalają prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący. Wystarczy sparować urządzenie z telefonem z funkcją Bluetooth i rozmawiać przez zestaw głośnomówiący za pośrednictwem urządzenia nüvi 3760, będąc skupionym na drodze. Numery wybiera się po prostu za pomocą klawiatury na ekranie dotykowym urządzenia. Aby odebrać połączenie, wystarczy dotknąć ekranu i zacząć mówić do wbudowanego w urządzenie mikrofonu. Pozwala to w bezpieczny i wygodny sposób wybierać numery kontaktów i punkty szczególne poprzez jednokrotne dotknięcie ekranu.

 

Otrzymuj darmowe alerty o utrudnieniach drogowych

Unikaj utrudnień drogowych dzięki zintegrowanemu odbiornikowi komunikatów drogowych FM i bezpłatnym aktualizacjom bezterminowej¹ subskrypcji komunikatów drogowych. Otrzymuj alerty o opóźnieniach w ruchu i robotach drogowych na trasie podróży. Wystarczy dotknąć ekranu urządzenia nüvi, aby wyświetlić szczegóły ruchu na drodze lub wyznaczyć objazd omijający obszar, gdzie wystąpił problem.

Podróżuj transportem publicznym

Dzięki funkcjom usprawniającym nawigację pieszą i ekranowi działającemu w dwóch położeniach urządzenie nüvi 3760 stanowi doskonałe narzędzie do poruszania się po mieście. Pobierz dodatkowe mapy cityXplorer™, które ułatwiają nawigację w dużym mieście. Oprócz informacji którędy iść oraz gdzie wsiąść do autobusu, metra, tramwaju lub innego środka transportu, urządzenia zapewnia dostęp do rozkładów jazdy transportu publicznego oraz szacowany czasu podróży do celu. Mapy cityXplorer dostępne są dla wybranych miast Ameryki Północnej i Europy. Ich koszt to jedyne 9,99 USD, więc zostaną Ci jeszcze pieniądze do wydania w wielkim mieście.

Otrzymuj szczegółowe wskazówki nawigacyjne

Urządzenie nüvi 3760 posiada intuicyjny interfejs, na którym wyświetlane są dwie proste opcje: „Dokąd?” i „Pokaż mapę”. Wystarczy dotknąć kolorowego ekranu, aby w prosty sposób wyszukać adresy i usługi, a następnie otrzymywać szczegółowe wskazówki głosowe z wymową nazw ulic, które zaprowadzą Cię do celu. Urządzenie posiada fabrycznie załadowane szczegółowe mapy ulic City Navigator® NT dla miast w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku, które zawierają blisko 6 milionów punktów szczególnych: sklepy, restauracje, hotele, miejsca rozrywki, stacje benzynowe, bankomaty i inne, a także ograniczenia prędkości dla większości głównych dróg.

Parametry

Wymiary urządzenia:
12,2 x 7,5 x 0,89 cm
Rozmiar wyświetlacza:
4.3 cali - 9,7 x 5,7 cm ( szer. x wys.)
Rozdzielczość wyświetlacza:
800 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza:
szklany, kolorowy wyświetlacz TFT WQVGA z białym podświetleniem, działający w dwóch położeniach
Waga:
172,93
Typ baterii:
litowo jonowa
Czas pracy na baterii:
do 4 godz
Slot kart pamięci:
Karta microSD (do nabycia osobno)
Wbudowana pamięć RAM:
wewnętrzny dysk SSD

W zestawie:

  • nüvi 3760
  • Fabrycznie zainstalowane mapy 43 krajów Europy, mapa Polski z 99% pokryciem siatki dróg, 60 dni gwarancji najnowszych map (od daty aktywacji urządzenia).
  • Uchwyt samochodowy z przyssawką i głośnikiem²
  • Kabel USB
  • Krążek do montażu na desce rozdzielczej
  • Skrócony podręcznik użytkownika

 
 
Oceń produkt:
167
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu