Produkty / MIO Moov S605

MIO Moov S605

2010-10-18 16:36  komentarze: 0
tagi: gpsmiomoovnawigacja
Cena: nieznana
ocena:
 


Pokazuje znane budynki w trójwymiarze

 Moov S605 oferuje nowe funkcje, które podwyższą komfort każdej podróży. Z funkcją SmartFind™ nową inteligentna wyszukiwarką, intuicyjnie w ciągu kilku sekund wyszukasz każde interesujące Cię POI. Po włączeniu Trybu ekonomicznej jazdy wyznaczysz trase optymalną pod kątem zużycia paliwa. Znane budynki widoczne na mapie w postaci Obiektów 3D i Asystent pasa ruchu poprawią Twoją orientację w nieznanym miejscu.

Sam znajduje najbliższy parking

Moov S 605 zapewni Ci bezpieczną i wygodną nawigację, dzięki intuicyjnej obsłudze i zaawansowanym funkcjom. Podczas jazdy Przycisk szybkiego dostępu zapewni Ci błyskawiczny dostęp do ostatnio używanej funkcji. Kiedy zbliżysz się do fotoradaru, urządzenie ostrzeże Cię o tym wizualnie i dźwiękowo. Z pomocą Mio Moov S łatwo znajdziesz najbliższy parking, natomiast korzystając z wejścia AV podłączysz do nawigacji kamerę parkowania, która ułatwi Ci wykonywanie manewrów.  

Główne cechy

Przycisk zapisz

Stwórz swój własny dziennik podróży. Twój Moov S605 może uchwycić wszystkie detale miejsca w którym się znajdujesz. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz również nagrać swój głos i podzielić się uwagami z wycieczki. Po powrocie do domu w łatwy sposób możesz podzielić się swoim dziennikiem ze znajomymi.

Obiekty 3D

Trójwymiarowy podgląd znanych obiektów dostępny w oprogramowaniu Spirit II pomaga uzyskać lepsze rozeznanie okolicy, w której się znajdujesz


Wyraźny ekran 5"

Moov S605 posiada wyraźny kolorowy ekran dotykowy wielkości 5" z funckją Slide Touch™


Wejście AV

Moov S605 może odbierać sygnał AV z zewnętrznego urządzenia, takiego jak odtwarzacz DVD czy bezprzewodowa kamera parkowania


Unikanie korków drogowych dzięki TMC

Odbiornik Traffic Message Channel (TMC) otrzymuje informacje o robotach drogowych, wypadkach i korkach. Jeśli na Twojej trasie znajduje się jakaś przeszkoda, twój Moov S605 wytyczy nową drogę.


Funkcja Eksploruj

Przeglądaj mapy w celu odszukania wszystkich pobliskich POI. Dzięki tej funkcji nie musisz przeszukiwać oddzielnych kategorii. Nowoczesne menu pokaże szczegółowe informacje o każdym miejscu niczym zintegrowany przewodnik turystyczny.
Parametry

Rozmiar wyświetlacza:
5 cali
Typ ekranu:
antyodblaskowy ekran dotykowy TFT
Rozdzielczość wyświetlacza:
480 x 272
Slot kart pamięci:
microSD
Procesor:
Samsung 2440 400Mhz
Pamięć wewnętrzna RAM:
2 GB
Pamięć wewnętrzna ROM:
128 MB
Chipset GPS:
SiRFstarIII z SiRFInstantFixII


 
 
Oceń produkt:
159
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu