Produkty / BECKER Z250

BECKER Z250

2010-10-15 14:07  komentarze: 0
tagi: beckergpsnawigacja
Cena: 799,00 zł zobacz w sklepie
ocena:
 


BECKER TRAFFIC ASSIST Z 250 FERRARI EDITION ? NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE NAWIGACYJNE

ergonomiczny wzór i miękkie pokrycie obudowy 
w oryginalnym kolorze czerwonym Ferrari Rosso Corsa 
specjalne oprogramowanie Ferrari 
ekskluzywne dodatki multimedialne: zainstalowane zdjęcia Ferrari i specjalne miejsca docelowe Ferrari 
ekran dotykowy 4,3-cala 
wbudowane mapy Europy i Stanów Zjednoczonych 
zestaw głośnomówiący Bluetooth? 
wbudowana książka telefoniczna i adresowa 
widok 3D specjalnych punktów orientacyjnych ? podział ekranu nawigacja turn-by-turn 
asystent pasa skrętu 
antena SIRF Instant Fix II
Becker Traffic Assist Z 250 Ferrari Edition

POCZUJESZ SIĘ JAK NA WYŚCIGU FORMUŁY 1
Zaprojektowany w ramach współpracy ze sławnym producentem samochodów sportowych z Maranello we Włoszech, elegancki Becker Traffic Assist Pro sprawi, że poczujesz się jak na wyścigu Formuły 1. Becker Traffic Assist Z250 Ferrari to efekt długotrwałej współpracy firmy Harman/Becker Autmotive Systems oraz Ferrari. Tym samym kooperacja obu firm rozszerza się z fabrycznego wyposażenia pojazdów Ferrari na rynek produktów dostępnych dla szerszego grona odbiorców. Urządzenie charakteryzuje się ergonomiczną obudową w oryginalnym czerwonym kolorze Ferrari "Rosso Corsa", oprogramowaniem Ferrari oraz ekskluzywnymi dodatkami multimedialnymi: zainstalowanymi zdjęciami Ferrari i specjalnymi miejscami docelowymi Ferrari.

URZĄDZENIE NAWIGACYJNE DLA DYNAMICZNYCH KIEROWCÓW
Celem projektantów Traffic Assist Z 250 było stworzenie urządzenia nawigacyjnego dla dynamicznych kierowców. Posiada ono zestaw głośnomówiący Bluetooth?, ekran dotykowy 4,3 cala oraz oprogramowanie zaprojektowane specjalnie dla Ferrari. Becker Traffic Assist Z250 obok wbudowanych map 40 krajów Europy zawiera również zainstalowaną mapę Stanów Zjednoczonych. Użytkownicy docenią też udoskonalony kanał wiadomości o ruchu drogowym TMC Pro, który jest teraz szybszy i dokładniejszy, a także podaje więcej informacji. Dodatkowo jest darmowy, ponieważ opłaca go firma Harman/Becker. Natomiast antena GPS Sirf Star Instant Fix II znacznie przyspiesza ustalenie pozycji.

PUNKTY ORIENTACYJNE 3D
Ułatwiają orientację w terenie. Są to np. ważne budynki pokazane w trójwymiarze.

KARTA SD
Karta SD 4 GB zawiera mapy i specjalne miejsca docelowe. Można na nią również wgrać zdjęcia i pliki mp3. Port USB ułatwia przenoszenie danych na kartę.

SPECJALNE MIEJSCA DOCELOWE
Mapy Europy zawierają również specjalne miejsca docelowe: lotniska, szpitale, stacje benzynowe, hotele, restauracje i stadiony. Są one wskazywane przez niewielkie ikony wzdłuż wybranej trasy.

USB
Możliwość zgrywania i odtwarzania zdjęć i plików mp3 przez port USB. Zapewnia on też bezpośrednie podłączenie do komputera ? jest to duże ułatwienie przy aktualizacji. Becker Traffic Assist Z 250 Ferrari Edition

OGRANICZENIA PRĘDKOŚCI
Stałe wskazywanie aktualnego ograniczenia prędkości na wybranej drodze. Możliwość ustawienia sygnału dźwiękowego ostrzegającego o przekroczeniu przez pojazd maksymalnej dopuszczalnej prędkości.

DZIENNY I NOCNY TRYB WYŚWIETLANIA
Jasność ekranu może zostać łatwo i szybko przełączona pomiędzy trybem dziennym i nocnym z menu ustawień. Opcja gwarantuje wygodę czytania niezależnie od natężenia światła, co jest bardzo wygodne np. podczas długiej jazdy w tunelu.

ZABEZPIECZENIE KODEM PIN
Urządzenie jest zabezpieczone przed kradzieżą kodem PIN. Wybrany kod można wprowadzić w menu ustawień ? będzie on wtedy wymagany przy uruchamieniu urządzenia.

PODZIAŁ EKRANU
W trybie podziału ekranu mapa jest wyświetlana na jego dwóch połowach. Pozwala to na pokazanie kierunku trasy z dwoma możliwościami kolejnego skrętu w postaci dużych strzałek. Na ekranie pojawiają się również informacje o czasie podróży, pozostałej odległości do przejechania, godzinie przybycia na miejsce, prędkości i nachyleniu terenu.

WAYOUT
Funkcja WayOut zapewnia stały dostęp do informacji o sytuacji na drogach w wybranym regionie. Po włączeniu warunki na drodze są stale sprawdzane podczas podróży, co pozwala na ponowne obliczenie trasy i uniknięcie opóźnień.

ANTENA SIRF INSTANTFIX II
Antena SiRf InstantFix II kalkuluje działanie i położenie dostępnych satelit GPS do trzech dni naprzód. Umożliwia to jeszcze szybsze ustalenie pozycji po uruchomieniu kalkulacji trasy.

BEZPRZEWODOWA TECHNOLOGIA BLUETOOTH?
Wbudowany zestaw głośnomówiący, pozwala podłączyć bezprzewodowo telefon komórkowy wyposażone w system Bluetooth? do urządzenia nawigacyjnego przez port Bluetooth?. Pozwala to na wyświetlenie, wybranie i wprowadzenie numeru telefony lub adresu na ekranie urządzenia. Becker Traffic Assist Z 250 Ferrari Edition

WIDOK RZECZYWISTY
Rzeczywiste i wyraźne przedstawienie prawie 4000 znaków drogowych na autostradach w Europie, które ułatwia orientację i zapewnia na czas informacje o zmianach na trasie i skrzyżowaniach.

NAWIGACJA GPS
GPS (Global Positioning System) to system nawigacji satelitarnej Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, który pozwala odbiornikowi precyzyjnie ustalić pozycję geograficzną do kilku metrów na całym świecie. Stałe porównywanie danych zapewnia również dokładne wyznaczenie trasy i obliczenie czasu podróży.

ASYSTENT PASA SKRĘTU
Funkcja pomaga bezpiecznie przejechać przez drogi wielopasmowe oraz skomplikowane skrzyżowania.

EKRAN DOTYKOWY
Szybka, łatwa i wygodna obsługa menu na wyświetlaczu dotykowym 4,3-cala.

NAWIGACJA MOBILNA
Przyrządy do nawigacji mobilnej mogą zostać zamontowane bez wysiłku, dzięki czemu można je zamontować w każdym momencie. Zwiększają bezpieczeństwo i wygodę. Jest to idealny dodatek dla motocyklistów i rowerzystów.

ODTWARZACZ MP3
W trakcie działania urządzenia nawigacyjnego można również odtwarzać muzykę z wbudowanego odtwarzacza mp3 przez dwa wewnętrzne głośniki lub słuchawki. Posiada: tagi ID-3 (tytuły piosenek i artyści), czas odtwarzania piosenki, menu.

PRZEGLĄDARKA ZDJĘĆ
Obrazy w formatach JPEG i BMP mogą być wyświetlane pojedynczo lub jako pokaz slajdów. Wysoką jakość zapewnia ekran dotykowy 4,3-cala o wysokiej rozdzielczości, z szesnastobitową głębią kolorów i 65,536 kolorami.

 
 
Oceń produkt:
150
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu