Produkty / BECKER Z213

BECKER Z213

2010-10-15 13:49  komentarze: 0
tagi: beckergpsnawigacja
Cena: nieznana
ocena:
 


Nawigacja z nowej linii - Becker Traffic Assist Z 213 zachwyca pod każdym względem: wyrafinowanym projektem, zoptymalizowaną grafiką 3D o wysokiej rozdzielczości, imponującym działaniem nawigacji, połączeniem Bluetooth® oraz indywidualną konfiguracją zawartości.
Funkcje jak np. NAVTEQ Traffic Patterns, powiadomienia dla kierowcy, trasa ekonomiczna oraz realistyczny widok znaków drogowych na trasie ułatwiają podróż oraz wspomagają bezpieczną i ekonomiczną jazdę. Nowość: możliwość trwałego blokowania wybranych odcinków tras - droga zablokowana jest do odwołania, np. w celu usunięcia z planowania trasy dróg zatłoczonych w danych dniach tygodnia lub godzinach oraz robót drogowych.
Nowy uchwyt mocujący oraz ładowarka z odłączaną anteną TMC ułatwiają integrację z wnętrzem samochodu, podobnie jak możliwość dobrania koloru wyświetlacza.


BECKER TRASA EKONOMICZNA
Pomaga w racjonalnym pod względem zużycia paliwa prowadzeniu pojazdu i wyznaczeniu odpowiedniej trasy. Technologia ta pochodzi z sektora OEM (oryginalnego wyposażenia do samochodów) i jest oparta na danych zbieranych od wielu lat, które Becker wprowadza teraz do urządzeń mobilnych. Trasa ekonomiczna pomaga zachować płynność jazdy, dzięki czemu pozwala kierowcy zaoszczędzić paliwo i aktywnie chronić środowisko

TMC
Za pomocą funkcji TMC (Traffic Message Channel) można w dowolnym momencie pobrać aktualne informacje o ruchu drogowym w ustawionym obszarze nadawania. Dzięki temu podczas jazdy można automatycznie uwzględniać sytuację na drodze i na życzenie ponownie obliczyć trasę pozostającą do pokonania. Dzięki dynamicznemu prowadzeniu trasy unika się zbędnych postojów.

WIDOK NAWIGACJI 3D
Widok nawigacji w 3D został zoptymalizowany - krajobraz, miasta oraz charakterystyczne budynki są wyświetlane w wysokiej rozdzielczości i bardziej szczegółowo. W efekcie otrzymano bardziej rzeczywiste odwzorowanie trasy, co ułatwia orientację w trakcie podróży.

TECHNOLOGIA BEZPRZEWODOWA BLUETOOTH®
Interfejs Bluetooth® umożliwia podłączenie telefonów komórkowych posiadających funkcję Bluetooth®. Dane teleadresowe mogą być przenoszone pomiędzy telefonem komórkowym a urządzeniem nawigacyjnym, natomiast funkcja głośnomówiąca umożliwia bezpieczne prowadzenie rozmów telefonicznych podczas jazdy.

ZNAKI DROGOWE
Znaki drogowe, które są wyświetlane w zależności od ważności i znaczenia, zwiększają bezpieczeństwo i pozwalają lepiej ocenić sytuację na drodze podczas podróży. Odpowiednie znaki drogowe są wyświetlane na ekranie obok trasy.

MANAGER ZAWARTOŚCI
Użycie aplikacji managera zawartości urządzenia pozwala na konfigurację nawigacji zgodnie z własnymi potrzebami, przenosi preferowane mapy, głosy lektora oraz gry bezpośrednio z komputera PC.

TRWAŁE BLOKOWANIE ODCINKÓW TRAS
Pozwala na trwałe lub chwilowe blokowanie wybranego odcinka trasy. Droga jest zablokowana do odwołania (np. w celu usunięcia zatłoczonych dróg w danych dniach tygodnia lub godzinach) lub jednorazowo w trakcie jazdy (np. odcinek 2 kilometrów aby ominąć korek).

Najważniejsze cechy produktu Becker Z213
- gwarancja najnowszych map Navteq - 41 krajów Europy!
- TMC
- zestaw głośnomówiący bluetooth z funkcją odczytu SMS
- wybór kolorystyki wyświetlacza
- wyświetlanie znaków drogowych
- budynki i krajobrazy 3D
- procesor 533 Mhz
- ekran dotykowy 4,3 cala
- odbiornik GPS: SIRFStar III InstantFix II
- wbudowana pamięć 4GB
- odłączalna antena TMC od zasilacza samochodowego
- aktywna stacja dokująca
- gwarancja 24 miesące

 
 
Oceń produkt:
147
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu