Produkty / BECKER Z116

BECKER Z116

2010-10-15 13:26  komentarze: 0
tagi: beckergpsnawigacja
Cena: nieznana
ocena:
 


Duński design
W Traffic Assist Z116 zaprezentowano nowy wzór obudowy. Charakterystyczny, bardziej zaokrąglony kształt został stworzony przez niemiecki oddział duńskiego studia DesignIT. Ekran 4,3 cala, szczegółowe mapy 41 krajów Europy, profesjonalny zestaw głośnomówiący Bluetooth i nowe oprogramowanie to atuty nowego urządzenia.

Nowa, bardziej szczegółowa grafika
Realistyczny widok krajobrazu zwiększa bezpieczeństwo podczas podróży w górzystym terenie i krętych drogach, zwiększa również orientację w terenie.
Przedstawienie topografii terenu pozwala, szczególnie podczas planowania trasy, na weryfikację wybranej drogi, tak aby omijać wysokie góry i wzniesienia.

Trasa ekonomiczna
Nowa funkcja Becker Economic Route Guidance pomaga w racjonalnym, pod względem zużycia paliwa, prowadzeniu pojazdu i wyznaczaniu odpowiedniej trasy. Technologia ta pochodzi z sektora OEM ( oryginalnego wyposażenia do samochodów ) i jest ona oparta na danych zbieranych od wielu lat, które Becker wprowadza teraz do urządzeń mobilnych. Trasa ekonomiczna pomaga zachować płynność jazdy dzięki czemu pozwala kierowcy zaoszczędzić paliwo i aktywnie chronić środowisko.

Mapy
W Becker Traffic Assist Z116 zainstalowano najnowsze dostępne mapy firmy NAVTEQ. Ich aktualność, nawet w przypadku wprowadzenia nowszej wersji, zapewnia 45-cio dniowa gwarancja bezpłatnej aktualizacji map. Jeśli w tym czasie od pierwszej jazdy użytkownik zarejestruje się na portalu Becker MyXtras, to automatycznie otrzyma nowe mapy. Dodatkowo urządzenia są dostępne w opcji z szczegółową mapą Polski MapaMap 6.4 for Becker.

Realistyczne znaki drogowe oraz asystent pasa skrętu
Wyświetlanie realistycznych drogowskazów zwiększa bezpieczeństwo podczas wykonywania manewrów. Dodatkowo prowadzący jest kierowany na właściwy pas ruchu.

Graficzne przedstawienie czterech alternatywnych tras
Znacznie ułatwia analizę i wybór odpowiedniej trasy dla kierowcy. Trasy do wyboru: szybka, ekonomiczna, krótka, łatwa.

Blokowanie odcinków dróg
Nowa funkcja pozwala na trwałe lub chwilowe blokowanie wybranego odcinka trasy. Droga jest zablokowana do odwołania (np. w celu ominięcia zatłoczonych zatłoczonych dróg w danych dniach tygodnia lub godzinach) lub jednorazowo w trakcie jazdy (np. odcinek 2 kilometrów aby ominąć korek). 

TMC - kanał wiadomości o ruchu drogowym
Urządzenie jest wyposażone w system odbioru bezpłatnych informacji o korkach i utrudnieniach na drodze. Funkcja TMC pozwala uniknąć zatorów na drodze.

Intuicyjne i Inteligentne menu
Inteligentne menu dostosowuje się do użytkownika oraz skraca czas wpisywania celu podróży. Oznacza to, że np. gdy często wpisujemy "Wadowice" to ta nazwa miasta pojawia się po wpisaniu pierwszej litery zamiast najpopularniejszej podpowiedzi (np."Warszawa").

Komputer podróżny
Podaje bieżące informacje o parametrach podróży m.in. średnią i maksymalną prędkość, dystans dzięki czemu kierowca wie ile czasu zajęło przejechanie danej ilości kilometrów co do sekundy.Asystent podróży zawiera kompas. Istnieje możliwość dokładnego sprawdzenia i porównania czasów okrążeń dzięki wbudowanemu stoperowi.

Możliwość wyboru kolorystyki wyświetlacza
Użytkownik może dopasować wyświetlaną kolorystykę do deski rozdzielczej lub swoich preferencji. Do wyboru są zarówno mocne kolory jak i spokojniejsze. 

Traffic Patterns - prowadzenie do celu w zależności od pory dnia
Funkcja Navteq Traffic Patterns (wzory ruchu) na podstawie historycznych danych pozwala na obliczenie trasy w zależności od dnia i godziny pomagając w zachowaniu płynności jazdy. System nawigacyjny omija strefy korków oraz główne skrzyżowania dzięki czemu kierowca oszczędza czas i paliwo, a podróż jest mniej stresująca. Funkcja dostępna w krajach: UK, D.

Przycisk on/off
Projektanci dodali przycisk „on/off”, który odłącza baterię, co zwiększa jej żywotność.

Uchwyt
Nowy uchwyt po modyfikacji jest łatwiejszy do zamocowania i niewidoczny zza urządzenia.

Antena TMC
Istnieje możliwość oddzielenia anteny TMC od zasilacza samochodowego, dzięki czemu nastąpiła wyraźna poprawa w odbiorze sygnału.


Specyfkacja techniczna
» Ekran 4,3”
» Procesor Samsung 400 MHz
» Pamięc RAM 128 MB
» Pamięć wewnętrzna na mapy 2 GB
» Mapy NAVTEQ Q2 2009 41 krajów Europy
» Wbudowany zestaw głośnomówiący Bluetooth
» Wbudowany odbiornik kanału TMC (informacje o korkach i utrudnieniach na drodze)
» Wymiary 126,4 mm x 81,6 mm x 18 mm (szerokość x wysokość x głębokość)
» Manager Zawartości 2.0 z dostępem do panelu Becker MyXtras : darmowe i odpłatne aktualizacje map i oprogramowania, dodatkowe lokalne mapy krajów Europy)

 
 
Oceń produkt:
144
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu