Produkty / BECKER Z112

BECKER Z112

2010-10-15 13:13  komentarze: 0
tagi: beckergpsnawigacja
Cena: nieznana
ocena:
 


Duński design
W Traffic Assist Z112 zaprezentowano nowy wzór obudowy, ładniejszy i bardziej zaokrąglony kształt. Został on stworzony przez niemiecki oddział duńskiego studia DesignIT. Projektanci dodali przycisk „on / off”, który odłącza baterię, co zwiększa jej żywotność.
Zmiany w wyglądzie zostały wprowadzone również na ekranie. W najnowszych urządzeniach marki Becker użytkownik może dopasować wyświetlaną kolorystykę do deski rozdzielczej lub swoich preferencji. Do wyboru są zarówno mocne kolory (m. in. czerwony), jak i spokojniejsze (np. zielony i niebieski).


Ekonomicznie, szybko i bezpiecznie
W prezentowanych urządzeniach wprowadzono nową funkcję Becker Economic Route Guidance, która pomaga w racjonalnym pod względem zużycia paliwa prowadzeniu pojazdu i wyznaczeniu odpowiedniej trasy. Technologia ta pochodzi z sektora OEM (oryginalnego wyposażenia do samochodów) i jest oparta na danych zbieranych od wielu lat, które Becker wprowadza teraz do urządzeń mobilnych. Trasa ekonomiczna pomaga zachować płynność jazdy, dzięki czemu pozwala kierowcy zaoszczędzić paliwo i aktywnie chronić środowisko.

Kolejnym ułatwieniem wprowadzonym do nowych urządzeń jest inteligentne menu, które dostosowuje się do użytkownika oraz skraca czas wpisywania celu podróży. Oznacza to, że np. gdy często wpisujemy „Wadowice”, to nazwa miasta pojawia się po wpisaniu 2 pierwszych liter zamiast najpopularniejszej podpowiedzi („Warszawa”). Dodano także 3 przyciski szybkiego dostępu w menu. Każdy użytkownik może wybrać najczęściej używane przez siebie funkcje i mieć do nich łatwy i szybszy dostęp.


Szyte na miarę
Becker Traffic Assist Z 112 to pierwszy podstawowy model PND marki Becker, który został wyposażony w funkcję trip computer, która podaje bieżące informacje o parametrach podróży, dzięki czemu kierowca wie ile czasu zajęło mu przejechanie danej ilości kilometrów co do sekundy. Asystent podróży oblicza również czas dojazdu i prędkość na godzinę, z możliwością uwzględnienia postojów oraz zawiera kompas. Dodatkowo model Z112 posiada zainstalowany system wykrywania fotoradarów.


Mapy
W Becker Traffic Assist Z112 zainstalowano najnowsze dostępne mapy firmy NAVTEQ. Ich aktualność, nawet w przypadku wprowadzenia nowszej wersji, zapewnia 45-cio dniowa gwarancja bezpłatnej aktualizacji map. Jeśli w tym czasie od pierwszej jazdy użytkownik zarejestruje się na portalu Becker MyXtras, to automatycznie otrzyma nowe mapy. Dodatkowo urządzenia są dostępne w opcji z szczegółową mapą Polski MapaMap 6.4 for Becker.

Ponadto do najnowszych modeli wprowadzono funkcję trwałego oraz chwilowego blokowania wybranego odcinka trasy. W pierwszej wersji droga zablokowana jest do odwołania (np. w celu usunięcia z planowania trasy dróg zatłoczonych w danych dniach tygodnia lub godzinach, robót drogowych lub niebezpiecznych przejazdów zimą), natomiast w drugiej jednorazowo w trakcie jazdy (np. odcinek 2 kilometrów aby ominąć korek).


Specyfkacja techniczna

  • Ekran 4,3”
  • Procesor 400 MHz
  • Pamięc RAM 64 MB
  • Pamięć wewnętrzna na mapy 2 GB
  • Mapy NAVTEQ Q2 2009 41 krajów Europy
  • Wymiary 126,4 mm x 81,6 mm x 18 mm (szerokość x wysokość x głębokość)
  • Manager Zawartości 2.0 z dostępem do panelu Becker MyXtras : darmowe i odpłatne aktualizacje map i oprogramowania, dodatkowe lokalne mapy krajów Europy)
 
 
Oceń produkt:
142
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu