Produkty / Garmin Nuvi 765T

Garmin Nuvi 765T

2010-10-13 11:36  komentarze: 0
tagi: garmingpsnawigacjanuvi
Cena: nieznana
ocena:
 


Nowe spojrzenie na nawigację dzięki urządzeniu nüvi 765T. Ten supernowoczesny system nawigacyjny zawiera szczegółowe mapy ulic w Europie oraz zaawansowane funkcje, takie jak: Asystent pasa ruchu, trójwymiarowe widoki miast i punkty orientacyjne, unikanie utrudnień drogowych, wstępne ustalanie pozycji HotFix™ w oparciu o sygnał satelitarny oraz nawigacja do zdjęć. Stereofoniczna technologia Bluetooth, rozszerzony spis telefonów i obsługa plików MP3 umożliwiają wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych przez zestaw głośnomówiący za pomocą ekranu systemu nawigacji satelitarnej, a także odsłuchiwanie wskazówek nawigacyjnych, połączeń i utworów MP3 przez głośniki radia samochodowego.
Jedź właściwym pasem

Funkcja Asystenta pasa ruchu wskazuje prawidłowy pas ruchu, którym należy się poruszać podczas dalszej jazdy, co pozwala unikać pomyłek na autostradach i skrzyżowaniach z wieloma pasami ruchu. Nie trzeba już zgadywać — podczas jazdy urządzenie nüvi odpowiednio wcześniej oznacza pasy ruchu strzałkami, które pomagają w wyborze odpowiedniego zwrotu lub zjazdu. Urządzenie wyświetla nawet znaki drogowe na głównych autostradach, aby kierujący mógł zobaczyć, co znajduje się przed nim na trasie. Wraz z funkcją Asystenta pasa ruchu umożliwiającą podgląd maksymalnie dziewięciu pasów ruchu, urządzenie to sprawi, że nigdzie się nie zgubisz podczas podróży.
Udoskonalona nawigacja z widokiem miast 3D

Nastała nowa era w nawigacji satelitarnej za sprawą panoramicznego widoku miast 3D. Jadąc przez największe miasta Europy, trójwymiarowy widok głównych budynków i punktów orientacyjnych zwiększa realizm podczas korzystania z nawigacji.

Urządzenie nüvi 765T posiada fabrycznie załadowane, szczegółowe mapy ulic w Europie City Navigator® z cyfrowym modelem terenu dla lepszej orientacji w otaczającym terenie. Zwijane przechodzenie pomiędzy ekranami oraz przyspieszone odświeżanie mapy i wyznaczanie tras sprawiają, że powiększanie i pomniejszanie zawartości ekranu odbywa się jeszcze płynniej, a wskazówki nawigacyjne są podawane w odpowiednim tempie.

Zaawansowana funkcja planowania trasy umożliwia zapisanie 10 tras, określanie punktów pośrednich i przeglądanie symulacji zakrętów na szerokim ekranie urządzenia. Ponadto urządzenie nüvi 765T automatycznie porządkuje wiele celów podróży i wyznacza optymalną trasę pozwalającą zaoszczędzić czas i paliwo.

Nowy wymiar zwiedzania za sprawą nawigacji do zdjęć. W celu zaplanowania podróży do punktów orientacyjnych i atrakcji przed wyruszeniem wystarczy wybrać zdjęcia z oznaczaniem pozycji geograficznej z serwisu Google Panoramio i zapisać je w urządzeniu nüvi na liście miejsc do odwiedzenia. Później wybierz zdjęcie jako cel podróży, aby uzyskać szczegółowe wskazówki prosto do miejsca, w którym zostało ono wykonane.

Nie zgubisz już samochodu na parkingu. Urządzenie nüvi 765T automatycznie oznacza miejsce parkowania na ekranie mapy. Gdy chcesz wrócić do samochodu, funkcja przywołania pozycji parkowania poprowadzi Cię z powrotem pieszo.

Wbudowane narzędzia podróżne to przeglądarka zdjęć w formacie JPEG, zegar wskazujący czas na świecie ze strefami czasowymi, przelicznik walut i rozmiarów, kalkulator i wiele innych.
Inteligentna funkcja unikania utrudnień drogowych

Urządzenie nüvi 765T jest wyposażone w inteligentną funkcję unikania utrudnień drogowych firmy Garmin w celu ułatwienia unikania korków, miejsc wypadków i robót drogowych na trasie i zapewnienia dokładnych informacji o opóźnieniach. Wyjątkowa usługa informacji o ruchu drogowym firmy Garmin wykorzystuje aktualne dane z kamer umieszczonych co dwie mile wzdłuż głównych dróg, aby ułatwić unikanie utrudnień drogowych.

Informacje o ruchu drogowym są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy przełączyć pomiędzy głównym ekranem nawigacyjnym a informacjami na temat korków, gdyż fachowa nawigacja firmy Garmin odbiera alerty o utrudnieniach drogowych i proponuje lepszą trasę.
Rozmowy przez stereofoniczny zestaw głośnomówiący

Urządzenie nüvi 765T jest wyposażone w stereofoniczną technologię Bluetooth® A2DP z wbudowanym mikrofonem i głośnikiem. Wystarczy sparować urządzenie ze zgodnym telefonem komórkowym, aby rozmawiać przez zestaw głośnomówiący za pośrednictwem systemu nawigacji satelitarnej i móc skupić się tylko na drodze. Po integracji urządzenia z telefonem numery wybiera się po prostu za pomocą klawiatury na ekranie dotykowym urządzenia nüvi, a odbiera połączenia poprzez dotknięcie ekranu. Pozwala to w bezpieczny i wygodny sposób wybierać numery kontaktów i punkty szczególne poprzez jednokrotne dotknięcie ekranu, nie łamiąc przy tym przepisów. Przez słuchawki można nawet słuchać wysokiej jakości muzyki stereo oraz wskazówek nawigacyjnych.
Prostota i bezpieczeństwo

Wystarczy dotknąć kolorowego ekranu o przekątnej 4,3", wpisać cel podróży, a urządzenie nüvi rozpocznie do niego nawigację, dostarczając szczegółowych wskazówek z lektorem czytającym nazwy ulic i miejsc w miarę zbliżania się do nich w celu zapewnienia użytkownikowi większej pewności na nieznanych i ruchliwych ulicach. Ponadto urządzenie nüvi 765T zawiera punkty szczególne oznaczone odpowiednimi logo ułatwiającymi odróżnianie szukanych miejsc na trasie. Dzięki technologii wstępnego ustalania pozycji HotFix™ w oparciu o sygnał satelitarny urządzenie Garmin szybciej oblicza aktualną pozycję, pozwalając na szybsze dotarcie do celu.

Funkcja „Gdzie jestem?” w razie potrzeby wyświetla aktualną pozycję użytkownika. Wystarczy dotknąć ikony pojazdu, aby uzyskać dokładne współrzędne, najbliższy adres, dane kontaktowe pomocy drogowej oraz wskazówki nawigacyjne do pobliskich szpitali, posterunków policji i stacji benzynowych.

Urządzenie nüvi 765T jest wyposażone w unikalny, zaawansowany system bezpieczeństwa kierowcy firmy Garmin, który jest codziennie aktualizowany. Podróżuj bezpiecznie, odpowiedzialnie i zgodnie z prawem, nie dając się nabrać fałszywym alarmom. System wykorzystuje opatentowaną technikę „korytarza” do weryfikacji fotoradarów, tak aby użytkownik otrzymywał wyłącznie alerty o fotoradarach znajdujących się na jego trasie. Urządzenie nüvi wyświetla także informacje o ograniczeniach prędkości, aby zapewnić użytkownikowi lepszą orientację na drodze.

Urządzenie nüvi 765T jest wyposażone w funkcję Garmin Lock™, pomysłowy system zabezpieczeń przed kradzieżą wykorzystujący technologię GPS, który ochroni system w taki sposób, iż można je odblokować wyłącznie w bezpiecznej, wybranej przez użytkownika pozycji. W celu odblokowania urządzenia wystarczy wrócić do bezpiecznej pozycji.
Dostosuj do własnych potrzeb

Możliwość wybrania fotografii dla tła czy innej ikony pojazdu ze strony Garaż Garmin pozwala nadać urządzeniu nüvi 765T osobistego charakteru. Mając do dyspozycji szeroką gamę pojazdów, takich jak pojazdy terenowe, motocykle i zabytkowe samochody, możesz dostosować urządzenie Garmin według własnych upodobań.

Usprawnij swoje podróże, korzystając z serii kart microSD z przewodnikami turystycznymi i językowymi, oraz urozmaić je dzięki niezawodnym przewodnikom naszych partnerów, takim jak RoadTour czy przewodnik po dobrych pubach Good Pub Guide 2008. Po zarejestrowaniu swojego urządzenia Garmin w serwisie eMusic otrzymasz 35 darmowych utworów muzycznych, które można odtwarzać w zintegrowanym odtwarzaczu MP3.
Stylowe i wygodne

Urządzenie nüvi 765T ma elegancki wygląd i jest miłe w dotyku, a jego płaski profil pozwala na noszenie go w kieszeni lub torbie. Bateria litowo-jonowa zapewnia do 5 godzin pracy urządzenia, co sprawia, że jest ono odpowiednie do nawigacji samochodowej lub pieszej.

Cechy fizyczne
Wymiary urządzenia: 12.2 x 7.6 x 2.0 cm
Wymiary wyświetlacza: 9.7 x 5.7 cm,
przekątna 4.3 cala
Rozdzielczość wyświetlacza: 480 x 272 pikseli
Typ wyświetlacza: dotykowy,
kolorowy WQVGA TFT,
z powłoką antyrefleksyjną,
z białym podświetleniem
Automatyczna regulacja jasności ekranu: Nie
Waga: 183.8 g
Bateria: wbudowany akumulator litowo - jonowy
Czas pracy na baterii: do 3 godzin
Wodoszczelność: Brak, IPX0
Moduł GPS wysokiej czułości: Tak
Antena wbudowana: Tak, typu patch
Złącze anteny zewnętrznej: Tak, MCX
Porty I/O: 1 x miniUSB
Złącze słuchawkowe: Tak
Wejście video: Nie
Obsługa kamery wstecznej: Nie
Moduł Bluetooth: Tak
Nadajnik FM: Tak
Pamięć wbudowana: 4 GB
Slot kart pamięci: Tak, SD
Pamięć waypointów: 1000 punktów
Trasy: 10,
do 50 pkt. pośrednich

Zawartość pudełka:

 • nüvi 765T
 • Fabrycznie załadowane mapy City Navigator® NT dla Europy
 • Unikanie utrudnień drogowych
 • Odbiornik komunikatów drogowych z przewodem zasilającym z gniazda zapalniczki
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką
 • Kabel USB
 • Podkładka na deskę rozdzielczą
 • Skrócony podręcznik użytkownika
 •  
   
  Oceń produkt:
  139
   
  Trwa oddawanie głosu
  Głos został oddany
  Błąd podczas oddawania głosu