Produkty / MIO Moov 330

MIO Moov 330

2010-10-05 17:21  komentarze: 0
tagi: gpsmiomoovnawigacja
Cena: nieznana
ocena:
 


Mio Moov 330 posiada charakterystyczny dla całej serii prosty w formie i elegancki design i podobnie jak inne modele z serii jest wyjątkowo poręczny ? ma jedynie 18 mm grubości i waży 170g. Wyposażony jest w panoramiczny ekran o przekątnej 4,3??. W zależności od wersji posiada zainstalowane mapy 13 (Region) lub 38 (Europe) krajów europejskich.

SiRF InstantFix II - rozpocznij nawigację w 5 sekund

Najnowsza technologia SiRF InstantFix II pozwala na znacznie szybsze złapanie sygnału GPS, dzięki zachowaniu w pamięci ostatnich pozycji satelitów. Nawigacja przebiega więc znacznie bardziej komfortowo - w trakcie jazdy przez wysokie zabudowania, gdzie sygnał jest co chwilę tracony wystarczy moment, aby go przywrócić i kontynuować nawigację. 

Local Search - dynamiczna funkcja lokalnego wyszukiwania

Urządzenia GPS z rodziny Moov będą jako pierwsze w Europie oferować dynamiczną funkcję lokalnego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć interesujące obiekty, takie jak sklepy, restauracje, firmy oraz inne punkty użyteczności publicznej. Technologia lokalnego wyszukiwania jest wspierana przez czołowych dostawców usług katalogowych z całej Europy i pozwala urządzeniom przeszukiwać najobszerniejsze bazy danych pod kątem konkretnych lokalnych udogodnień za pośrednictwem połączenia Bluetooth z telefonem komórkowym. Użytkownicy mogą również zawczasu wyszukać interesujące obiekty w Internecie, korzystając z dołączonego oprogramowania komputerowego MioMoreTM, i zapisać je w urządzeniu przed wyruszeniem w podróż.

Fotonawigacja NavPix
 
Mio Moov 330 oferuje także fotonawigację NavPix, która pozwala wykorzystać do nawigacji zdjęcia oznaczone ukrytymi współrzędnymi GPS, aby użytkownik mógł bezpośrednio dotrzeć do miejsca uwiecznionego na fotografii. Oprogramowanie komputerowe MioMore zapewnia dostęp do ponad miliona oznaczonych w ten sposób zdjęć budynków i miejsc, które można bezpłatnie pobrać z serwisu Flickr i witryny NavPix.

Nowy interfejs

Urządzenie posiada ponadto nowy bardziej intuicyjny interfejs oparty na oprogramowaniu Navman. Dzięki niemu wyszukiwanie żądanej lokalizacji jest szybsze i łatwiejsze ? z ciekawych funkcji warto wymienić tolerowanie przez system błędów w pisowni (automatycznie podpowiada poprawną nazwę). Wielojęzyczna mapa wyświetla nazwy w lokalnych pisowniach i alfabecie, co znacznie ułatwia orientację w terenie, dodatkowo możemy wpisać nazwę fonetycznie jeśli nie znamy pisowni nazwy miejsca, którego szukamy. Usprawniono także wyszukiwanie punktów POI ? można np. zawęzić poszukiwanie do  obszaru mapy widocznego w danym momencie na ekranie.

System
Procesor Samsung 2443-400Mhz
Pamięć ROM: 2 GB (330u)
RAM: 64 MB
Wyświetlacz, grafika, multimedia
Multimedia 1x głośnik
Wyświetlacz Rozmiar: 4.3" LCD-TFT
Rozdzielczość: 480x272
Typ: kolorowy / dotykowy
Komunikacja i porty
Interfejsy 1x gniazdo SD - SDHC
1x port USB
1x głośnik
Komunikacja Port USB
Bluetooth - tylko do transmisji danych
Oprogramowanie
System operacyjny Microsoft Windows CE 5.0
Oprogramowanie Oprogramowanie nawigacyjne
Mapy 330u: Andora, Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Wielka Brytania, Włochy, Irlandia, Lichtenstein, Luxemburg, Monako, Norwegia, Holandia, Portugalia, San-Marino, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Watykan.
Czechy, Węgry, Turcja, Litwa, Łotwa, Estonia, Polska, Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Grecja, Rumunia, Bułgaria, Bośnia, Montenegro, Serbia
Wymiary i waga
Wymiary ~ 125 x 80 x 18,15mm
Waga ~ 170 g
Inne
Gwarancja - 24 m-ce gwarancji producenta na urzadzenie MIO
- 12 m-cy na ekran LCD
- 6 m-cy na akumulator
Zasilanie Zintegrowana bateria litowo-jonowa 720mAh.
Akcesoria w zestawie - Ładowarka samochodowa
- Uchwyt
- Ramię
- Kabel USB
GPS
Moduł GPS - wbudowany moduł GPS
- SiRF III GPS (20 kanałowy)
Antena GPS Antena zintegrowana z obudową

 
 
Oceń produkt:
125
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu